جستجو

دانلود نرم افزار جستجو و ضبط برنامه رادیوهای اینترنت

دانلود نرم افزار جستجو و ضبط برنامه رادیوهای اینترنت

پیش از این درباره بهره گیری از رادیوهای اینترنتی برای تقویت لیسنینگ به ویژه تقویت لیسنینگ آیلتس و تافل نوشتیم. گوش کردن به چنین برنامه‌هایی می‌تواند تاثیر بسیار مطلوبی بر توانایی لیسنینگ زبان آموزان داشته باشد. بسیاری از زبان آموزان سراسر جهان که به نمره های بسیار خوب آیلتس دست پیدا می‌کنند از عادت خود به گوش کردن به رادیو یا دیدن برنامه های تلویزیونی به زبان انگلیسی سخن می‌گویند. در اینجا به معرفی یک نرم افزار برای دستیابی به هزاران شبکه رادیویی و همچنین بهره مندی از برخی مزایای دیگر میپردازیم.

برای دانلود هزاران منبع به روز آیلتس و زبان انگلیسی در کانال های دانلودی ما در تلگرام به نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) همراه باشید.  

معرفی بهترین ایستگاه های رادیویی انگلیسی

دانلود فایل

بهترین نرم افزار جستجو و ضبط برنامه رادیوهای اینترنت

برای جستجو و ضبط برنامه‌های رادیویی اینترنتی، می‌توانید از نرم افزارهایی مانند RadioSure، Audials، ScreamerRadio و TapinRadio استفاده کنید. این نرم افزارها به شما امکان می دهند برنامه‌های رادیویی مورد نظر خود را پیدا کنید و آنها را ضبط کنید. همچنین، برخی اپلیکیشن‌های اندرویدی قابلیت اتصال به ایستگاه های رادیویی را دارند. از اپ های محبوب میتوان TuneIn (دانلود نسخه آنلاک اندروید) و iHeartRadio (دانلود نسخه آنلاک اندروید) را نام برد که در www.ielts2.com به صورت رایگان در همین لینک ها قابل دانلود هستند.

یکی دیگر از این نرم افزارها RaimaRadio نام دارد و از برتری‌های استفاده از آن قابلیت جستجو میان شبکه‌های رادیویی رایگان جهان در دسته بندی‌های مجزا (برای مثال موسیقی، برنامه های کمدی، سخنرانی ها و…) و یا مناطق مختلف جغرافیایی و … است. همچنین با بهره گیری از این نرم افزار می‌توانید برنامه‌های مورد نظر خود را به صورت فایل های صوتی ضبط کرده و بعدا آن ها را دوباره مرور کنید. این قابلیت برتری بزرگی به شمار می‌رود و به ویژه می‌تواند برای زبان آموزان بسیار سودمند باشد.

دانلود نرم افزار جستجو و ضبط برنامه رادیوهای اینترنت مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان

  

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

error: Content is protected !!

بهترین زمان برای یادگیری...

فرصت را از دست ندهید و در کلاس‌های نیمه خصوصی آیلتس ثبت نام کنید. شروع کلاس‌ها از هفته اول مردادماه با 20% تخفیف

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید و اخبار آیلتس 2 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.