جستجو

دانلود کتاب Listen Here با فایل صوتی

دانلود کتاب Listen Here با فایل صوتی
دانلود کتاب Listen Here با فایل صوتی

دانلود کتاب Listen Here بهمراه فایل های صوتی

از میان کتاب هایی که برای تقویت و بهبود مهارت شنیداری در سطح پیش آیلتس پیشنهاد میشود کتاب Listen Here است که بسیاری از زبان آموزان آن را در رسیدن به سطح بالاتری از لیسنینگ سودمند و کلیدی گزارش کرده اند. لهجه بریتیش و استرالیایی در فایل های شنیداری این کتاب آن را برای آزمون آیلتس بسیار سودمند کرده است. همچنین سطح این کتاب بالاتر از کتاب های مشابهی که در بازار کتاب برای این مهارت در دسترس است میباشد.

در بسیاری از طرح درس هایی که تاکنون برای زبان آموزان در سطح پیش آیلتس نگاشته میشود، کتاب Listen Here یک گام پیش از پرداختن به نمونه های تمرینی لیسنینگ های آیلتس است. امیدواریم تمرین با این کتاب برای تقویت لیسنینگ شما زبان آموزان گرامی سودمند باشد.

.

✅ دانلود کتاب Listen Here بهمراه فایل های صوتی

لینک دانلود کتاب / دانلود فایل های صوتی

.

درباره کتاب Listen Here

کتاب “Listen Here” یک منبع عالی برای تقویت مهارت شنیداری در زبان انگلیسی است. این کتاب شامل تمرین‌ها، فعالیت‌ها و منابع متنوعی است که به شما کمک می‌کند مهارت شنیداری خود را بهبود بخشید. از طریق گوش دادن به متون، دیالوگ‌ها، مکالمات و فایل‌های صوتی مختلف، می‌توانید بهبود قابل توجهی در مهارت شنیداری خود داشته باشید.

ویژگی‌های اصلی کتاب “Listen Here” عبارتند از:
1. تمرین‌های متنوع: این کتاب شامل تمرین‌های مختلفی است که از جمله گوش دادن به فایل‌های صوتی، تکرار دیالوگ‌ها، پاسخ به سوالات مربوط به متون شنیداری و غیره می‌باشد.
2. فعالیت‌های تعاملی: کتاب “Listen Here” شامل فعالیت‌های تعاملی است که به شما کمک می‌کند نه تنها مهارت شنیداری خود را بهبود بخشید بلکه همچنین توانایی درک و تفسیر مطالب شنیداری را نیز تقویت کنید.
3. فایل‌های صوتی: این کتاب همراه با فایل‌های صوتی است که شما را در فرآیند گوش دادن و درک بهتر محتواهای شنیداری کمک می‌کند.
4. پاسخ‌های توضیحی: برخی از تمرین‌ها و فعالیت‌های این کتاب دارای پاسخ‌های توضیحی است که به شما کمک می‌کند اشتباهات خود را بررسی کرده و از آن‌ها یاد بگیرید.

با توجه به ویژگی‌های بالا، کتاب “Listen Here” یک منبع عالی برای تقویت مهارت شنیداری در زبان انگلیسی است. این کتاب مناسب برای هر فردی است که به دنبال بهبود و تقویت مهارت شنیداری خود در زبان انگلیسی است.

.

دانلود کتاب Listen Here با فایل صوتی – همراه باشید

گروه آیلتس (https://t.me/ielts2Group) ما بهترین مکان برای طرح سوالات آیلتس شما و دریافت فوری پاسخ می باشد.

  

  

2 پاسخ

  1. با سلام
    من کتابهاب open forum رو تهیه کردم. از شماره 1 شروع کردم بنظرم ساده هست. الیته من آیلتس 6 دارم و میخام به 7 (شش ماه) برسم و لیسنینگم هم ضعیف هست. بنظرتون با همین کتابها برم جلو یا کتاب دیگه ای تمرین کنم؟

    ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

error: Content is protected !!

بهترین زمان برای یادگیری...

فرصت را از دست ندهید و در کلاس‌های نیمه خصوصی آیلتس ثبت نام کنید. شروع کلاس‌ها از هفته اول مردادماه با 20% تخفیف

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید و اخبار آیلتس 2 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.