جستجو

دانلود رایگان کتاب Barron’s IELTS Practice Exams همراه فایل صوتی

دانلود رایگان کتاب Barron's IELTS Practice Exams
دانلود رایگان کتاب Barron’s IELTS Practice Exams

دانلود رایگان کتاب Barron’s IELTS Practice Exams

بسیاری از زبان آموزان پس از به پایان رساندن سری کتاب های کمبریج آیلتس دچار سردرگمی شده و ناتوان از یافتن منبعی مناسب برای تمرین با نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون آیلتس هستند. در اینجا یک منبع به روز و استاندارد از انتشارات برنز(بارونز) به زبان آموزان گرامی معرفی میشود که دربرگیرنده 6 سری تست شبیه سازی شده آیلتس آکادمیک و 6 سری تست شبیه سازی شده آیلتس جنرال بوده و میتواند کمک بزرگ به این عزیزان باشد.

تمامی منابع سایت به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

.

✅ دانلود pdf کتاب Barron’s IELTS Practice Exams همراه فایل صوتی

لینک دانلود / دانلود فایل صوتی / دانلود تلگرام

گذرواژه این فایل: www.ielts2.com

.

درباره کتاب Barron’s IELTS Practice Exams

کتاب “Barron’s IELTS Practice Exams” یک منبع معتبر برای آمادگی در آزمون آیلتس است. این کتاب شامل چهار آزمون کامل آیلتس است و برای هر یک از بخش‌های آزمون (ریدینگ، لیسنینگ، رایتینگ و اسپیکینگ) تمرینات و مواد تستی فراوانی را ارائه می‌دهد.

این کتاب همچنین شامل راهنمایی‌های مفیدی درباره نحوه پاسخگویی به سوالات هر بخش است و به شما کمک می‌کند تا با ساختار آزمون و نحوه پاسخگویی در آن آشنا شوید. همچنین، این کتاب پاسخ‌های نمونه برای تمامی تمرینات را نیز ارائه می‌دهد تا بتوانید عملکرد خود را ارزیابی کنید.

با استفاده از کتاب “Barron’s IELTS Practice Exams” می‌توانید تمرین‌های بیشتری انجام داده و خود را برای آزمون آیلتس آماده کنید. این کتاب به شما امکان می‌دهد با ساختار آزمون و نحوه پاسخگویی در بخش‌های مختلف آشنا شوید و مهارت‌های لازم برای موفقیت در آزمون را تقویت کنید.

در کل، این کتاب یک منبع معتبر و کارآمد برای آمادگی در آزمون آیلتس است و به شما کمک می‌کند تا با ساختار آزمون و نحوه پاسخگویی در بخش‌های مختلف آشنا شوید.

.

دانلود رایگان کتاب Barron’s IELTS Practice Exams – مطالب پیشنهادی

  

  

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

error: Content is protected !!

بهترین زمان برای یادگیری...

فرصت را از دست ندهید و در کلاس‌های نیمه خصوصی آیلتس ثبت نام کنید. شروع کلاس‌ها از هفته اول مردادماه با 20% تخفیف

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید و اخبار آیلتس 2 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.