جستجو

دانلود مجموعه Longman Academic Writing Series برای آیلتس

دانلود مجموعه Longman Academic Writing Series
دانلود مجموعه Longman Academic Writing Series

دانلود مجموعه Longman Academic Writing Series

در اینجا فهرست کامل کتاب های مجموعه Longman Academic Writing Series از جلد 1 تا 5 به همراه کتاب های معلم این مجموعه برای دانلود در دسترس هست. این منابع یکی از بهترین منابع سطح بندی شده آموزش رایتینگ از سطح کاملا مقدماتی تا متوسط هستند. منابع دیگر در پایان همین مطلب معرفی شده اند.

این مجموعه یکی از منابع اصلی فهرست بهترین منابع خودآموز آیلتس در مهارت رایتینگ هست. پیشنهاد میکنیم از این مجموعه بازدید کرده و به خصوص خودآموزهای ویدیویی را دریافت بفرمایید.

.

✅ دانلود سری کتاب های Longman Academic Writing Series

دانلود جلد اول / جلد دوم / جلد سوم / جلد چهارم / جلد پنجم / دانلود پشتیبان تلگرام

.

✅ دانلود کتاب معلم Longman Academic Writing Series

دانلود جلد اول / جلد دوم / جلد سوم / جلد چهارم / جلد پنجم / دانلود پشتیبان تلگرام

.

دوستان عزیز پاسخنامه این سری کتاب فعلا به صورت رایگان در دسترس نیست. در سایت های فارسی زبان میتواند برای خریداری اقدام بفرمایید. 

.

درباره مجموعه Longman Academic Writing Series

Longman Academic Writing Series یک مجموعه کتاب های آموزش نوشتاری است که توسط موسسه آموزشی Longman منتشر شده است. این مجموعه به طور اختصاصی برای دانشجویان دانشگاهی طراحی شده است و به آنها کمک می کند تا مهارت های نوشتاری خود را در حوزه های مختلف تقویت کنند.

این سری از کتاب ها به صورت سلسله مراتبی طراحی شده است و شامل چهار سطح اصلی است: سطح اول (Fundamentals), سطح دوم (First Steps), سطح سوم (Introduction to Academic Writing), و سطح چهارم (Writing Academic English). هر سطح شامل کتاب های درسی، کتاب کار، و منابع تمرینی است.

کتاب های درسی این مجموعه، به صورت جامع و سازماندهی شده، به دانشجویان کمک می کند تا مهارت های نوشتاری خود را تقویت کنند. آنها شامل راهنمایی های جامع در مورد ساختار نوشتاری، طرح ریزی و برنامه ریزی، استفاده از منابع و مراجع، و تکنیک های نوشتاری مختلف می شوند.

کتاب های کار مجموعه Longman Academic Writing Series، فرصت های بیشتری برای تمرین و تثبیت مهارت ها ارائه می دهند. آنها شامل تمرین های عملی، فعالیت های گروهی، تمرین های نوشتاری، و تمرین های گرامر و واژگان می شوند. این کتاب ها به دانشجویان کمک می کنند تا مهارت های خود را در حوزه های مختلف تمرین کنند و بهبود بخشند.

منابع تمرینی این سری از کتاب ها، امکان تمرین بیشتر در خانه و خارج از کلاس درس را فراهم می کنند. آنها شامل تمرین های نوشتاری، تمرین های گرامر و واژگان، تمرین های شنیداری و گفتاری، و تمرین های مربوط به استفاده از منابع و مراجع می شوند.

مزیت اصلی این سری از کتاب ها، تمرکز بر مهارت های نوشتاری تحصیلی است. با استفاده از این مجموعه، دانشجویان قادر خواهند بود تا مهارت های نوشتاری خود را در حوزه های مختلف از جمله نوشتن مقالات، گزارش ها، پروژه ها، و تحقیقات تقویت کنند.

.

تمرین با این مجموعه برای آیلتس

در آزمون آیلتس 2 تکلیف یا تسک رایتینگ نویسی وجود دارد که البته در آیلتس جنرال و آکادمیک متفاوت هستند. در آیلتس آکادمیک در تسک 2 یک انشاء یا Essay باید نوشته شود و در تسک 1 یک گزارش از یک ویژوال یا عنصر دیداری مثل نمودارها و نقشه ها نوشته میشود. آموزش گام به گام رایتینگ تسک 1 آیلتس آکادمیک و آموزش گام به گام رایتینگ تسک 2 آیلتس جنرال و آکادمیک در صفحه های جداگانه ارایه شده و در دسترس هستند. تسک اول رایتینگ آیلتس جنرال خوشبختانه ساده تر و مربوط به نامه نویسی هست که در نشانی مربوطه در دسترس هست. 

مجموعه Longman Acaemic Writing Series به شما کمک میکند هر چه بهتر برای هر دوی این بخش ها به خصوص تسک دوم یا Essay نوشتن آماده باشید.

.

معرفی بهترین منابع آیلتس از مقدماتی تا آیلتس 8

رایتینگ آیلتس معمولا پایین ترین نمره کارنامه شرکت کنندگان در این ازمون در ایران هست. بنابراین اگر آزمون آیلتس هدف شما در آینده است پیشنهاد میکنیم به فهرست کتاب های سطح بندی شده رایتینگ آیلتس نگاهی داشته باشید. این منابع از سطح مقدماتی تا پیشرفته طبقه بندی شده و از هر سطحی میتوانید کار را آغاز کنید. مجموعه Longman Academic Writing Series در واقع یکی از این منابع هستند. همانطور که در بالا اشاره شد خودآموز های ویدیویی رایتینگ آیلتس میتواند کمک بزرگی به شما در این زمینه باشند.

.

مجموعه Longman Academic Writing Series  – همراه باشید

کانال دانلودی تلگرام (https://t.me/ielts2official) و گروه آیلتس (https://t.me/ielts2Group) ما همراه شما در مسیر آزمون آیلتس

  

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

error: Content is protected !!

بهترین زمان برای یادگیری...

فرصت را از دست ندهید و در کلاس‌های نیمه خصوصی آیلتس ثبت نام کنید. شروع کلاس‌ها از هفته اول مردادماه با 20% تخفیف

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید و اخبار آیلتس 2 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.