Introduction در رایتینگ آیلتس

Introduction در رایتینگ آیلتس

Introduction در رایتینگ آیلتس

Introduction در رایتینگ آیلتس

در اینجا یک ویدئوی آموزشی رایگان در زمینه نوشتن مقدمه رایتینگ آیلتس توسط مهندس ابوالقاسمی با نمره 8 آیلتس و بیش از 10 هزار ساعت تجربه تدریس تقدیم علاقمندان گرامری میشود. نوشتن مقدمه همواره برای زبان آموزان چالش برانگیز و زمان بر بوده و بسیاری از مقدمه های نوشته شده بیش از اندازه طولانی و پر از کلیشه هایی هستند که نمره شرکت کنندگان را کاهش میدهد.

یک مقدمه خوب باید کوتاه و واضح و دربگیرنده تمامی اطلاعات لازم برای شناساندن موضوع مطرح شده در سوال به خواننده و سرنخ دادن به ایشان درباره آنچه در پاراگراف های اصلی بعدی مورد بحث خواهد بود باشد. در این ویدئو ضمن توضیح این موراد کوشش شده چندین نمونه مقدمه بی عیب و نقص برای انواع سوال ها برای شرکت کنندگان توضیح داده شود.

.

برای دیدن ویدئو روی لینک زیر کلیک فرمایید:

.

دانلود مستقیم این ویدئو از اینجا

.

مهندس ابوالقاسمی مدرس آیلتس در صفحه اینستاگرامی https://www.instagram.com/ielts2official به صورت روزانه اقدام به انتشار محتوای آموزشی رایگان در زمینه هر چهار مهارت آیلتس مینمایند. با دنبال کردن این صفحه میتوانید از بهترین ویدئوهای روزانه بهره مند شوید.

ویدئوهای همسانی در زمینه آموزش گام به گام تسک اول رایتینگ آیلتس آکادمیک، نکته های ردیدینگ آیلتس، آموزش نحوه پاسخگویی به سوالات Ture، False ،Not Given و بسیاری از سرفصل های آموزشی دیگر در این صفحه اینستاگرامی در دسترس می باشد.

 

 

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از