جستجو

پاسخ تشریحی ریدینگ آیلتس کمبریج 1 تا 18

پاسخ تشریحی ریدینگ آیلتس

پاسخ تشریحی ریدینگ آیلتس PDF – کمبریج 1 تا 18

تمامی تست‌های ریدینگ کمبریج آیلتس همراه با پاسخنامه ارایه شده‌اند اما بعضی از این تست‌ها به اندازه‌ای دشوارند که حتی با دانستن پاسخ درست دلیل و راه رسیدن به این پاسخ برای بسیاری از زبان آموزان گرامی ممکن نیست و وجود یک پاسخ تشریحی و تحلیل مناسب و به خصوص دلیل درست نبودن دیگر گزینه‌ها در موارد چند گزینه‌ای یا مواردی که واژگان دیگری در متن بسیار نزدیک به پاسخ صحیح وجود دارند احساس می‌شود.

در اینجا یک مجموعه بسیار ارزشمند و کامل از کمبریج آیلتس 5 تا 18 برای دانلود رایگان در فرمت PDF در دسترس شما عزیزان می‌باشد.

✅ دانلود رایگان فایل PDF مجموعه پاسخ های تشریحی به سوالات ریدینگ کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

لینک دانلود / دانلود پشتیبان در تلگرام

🔓 گذرواژه: www.ielts2.com

 

نمونه پاسخ تشریحی کمبریج آیلتس 18 مهندس ابوالقاسمی

دانلود فایل ویدیویی/ دانلود پشتیبان در تلگرام / دانلود جلد 18 ام کمبریج / مجموعه کامل ویدیوهای تحلیلی ریدینگ آیلتس

توضیحات کلی درباره ریدینگ‌های سری کتاب‌های کمبریج آیلتس

سری کتاب‌های کمبریج آیلتس تا سال 2024 شامل 18 جلد می‌باشد که هر جلد شامل 4 ریدینگ تست می‌باشد. این کتاب‌ها برای آمادگی داوطلبان آزمون آیلتس در قسمت ریدینگ ساخته شده‌اند.

هر ریدینگ تست شامل 40 سوال می‌باشد و به صورت متنی با طولی بین 200 تا 300 کلمه ارائه می‌شود. موضوعات متن‌ها متنوع هستند و شامل موضوعات اجتماعی، فرهنگی، علمی و… می‌باشند.

هر ریدینگ تست در سه بخش ارزیابی می‌شود:

1- تعیین مفهوم: در این بخش، داوطلب باید مفهوم عمومی متن را درک کند.

2- تشخیص جزئیات: در این بخش، داوطلب باید جزئیات مهم و اطلاعات کلیدی را از متن استخراج کند.

3- تفسیر و تحلیل: در این بخش، داوطلب باید توانایی تفسیر و تحلیل متن را داشته باشد. همچنین باید به سوالاتی که مبتنی بر تفسیر و تحلیل متن هستند پاسخ دهد.

این کتاب‌ها به عنوان یک منبع آموزشی کامل و جامع برای آمادگی داوطلبان آزمون آیلتس در قسمت ریدینگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین، تست‌های موجود در این کتاب‌ها به صورت شبیه‌سازی شده با آزمون واقعی آیلتس هستند که به داوطلبان کمک می‌کند تا با نحوه پرسش و پاسخ در این آزمون آشنا شوند.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه بیشتر

برای مطالعه بیشتر در خصوص مهارت ریدینگ پیشنهاد می‌کنیم از آموزش در خصوص 14 نوع ممکن سوالات ریدینگ آیلتس در همین سایت بازدید بفرمایید. همچنین سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18 در برگیرنده معتبرترین تست‌های ریدینگ و لیسنینگ آیلتس هستند که تمرین با آن‌ها را به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم. در پایان تحلیل ریدینگ های کمبریج ایلتس جلد 14 و دیگر جلدها به شما کمک می‌کند درک عمیق‌تری از نحوه تست زنی و رسیدن به سطح بالاتری از مهارت در این مورد داشته باشید.

پاسخ تشریحی سوالات ریدینگ کمبریج آیلتس – سخن پایانی

در این صفحه درباره پاسخ تشریحی ریدینگ آیلتس و جزوه PDF دانلودی آن صحبت کردیم. در پایان می‌توانید برای دریافت جدیدترین کتاب‌ها و جزوه‌های آیلتس در کانال دانلودی منابع آیلتس (https://t.me/ielts2official) همراه باشید همچنین هر روز در گروه تست زنی آیلتس (https://t.me/ielts2Group) تست های جدید همراه با تحلیل خواهیم داشت.

  

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

داغ ترین موضوعات اسپیکینگ آیلتس سال 2024
آموزش اسپیکینگ آیلتس

داغ ترین موضوعات اسپیکینگ آیلتس سال 2024

اگر شما به دنبال نمره بالای 7 در این مهارت هستید، نباید محدود به چند موضوع ساده و تکراری در اسپیکینگ آیلتس باشید و دانش لغت و گرامر شما باید در بسیاری از تاپیک‌ها و بسیاری از سوالات نسبتاً چالشی و کم تکرارتر بالا باشد

بیشتر بخوانید
error: Content is protected !!

بهترین زمان برای یادگیری...

فرصت را از دست ندهید و در کلاس‌های نیمه خصوصی آیلتس ثبت نام کنید. شروع کلاس‌ها از هفته اول مردادماه با 20% تخفیف

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید و اخبار آیلتس 2 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.