۱۰۰ کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ

۴۴۰۹بازدید

۱۰۰ کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ
۴٫۲ (۸۴٫۹۴%) ۷۷ votes

100 کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ

100 کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ

۱۰۰ کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ + لینک دانلود

در این بخش از ielts2 کوشش میکنیم ۱۰۰ عنوان از تاثیرگذار ترین های کتاب های جهان را فهرست کنیم و لینک دانلود را در دسترس علاقمندان گرامی قرار دهیم.

.

دانلود ۱۰۰ داستان کوتاه ماندگار به زبان انگلیسی

.

دانلود کتاب صوتی انگلیسی همراه با متن

.

۱٫ کتاب ای چینگ(I Ching)

ئی چینگ یا کتاب دگرگونی‌ها (به چینی کلاسیک:易經)، کتاب مقدس چینیان است و کهن‌ترین متن به‌ جا مانده از چین باستان. در این کتاب مقدس، که بیش از چهار هزار سال قدمت دارد شصت و چهار علامت همراه با تفسیر آن آورده شده‌ است. این کتاب با ۲ هزار و پانصد سال توصیف و تعبیر و خوانندگانی از سراسر جهان، نوشته ای تاثیرگذار در حوزه های مذهب، تحلیل روانشناسی، کسب و کار، ادبیات و هنر به شمار میرود.

تفسیر متون این کتاب موضوع صد ها سال بحث و گفتگو بوده و بسیاری از راویان از آن به عنوان سمبل و نماد استفاده کرده اند به این امید که راهکاری برای تصمیم گیری های اخلاقی بیابند و از آن جمله میتوان به دیدگاه های تائوئیسم و کنفسیوسی اشاره کرد. (منبع: ویکیپدیای فارسی و انگلیسی)
.
دانلود_مستقیم_با_سرعت_بالا این کتاب به زبان انگلیسی به همراه ترجمه فارسی به حجم ۲۳ مگابایت:

 

.
گذرواژه بازگشایی فایل: www.ielts2.com
.

۲٫ کتاب ایلیاد(Iliad) نوشته هومر

کتاب ایلیاد (به یونانی: Ἰλιάς) اثر حماسی طبیعی به صورت شعر از هومر شاعر نابینای یونانی است که در آن از جنگ تروا که بخاطر دزدیدن هلن زن زیباروی پادشاه به دست “پاریس” اتفاق افتاد. این کتاب به همراه اودیسه از آثار حماسی و فاخر یونان می باشد که از بسیاری لحاظ هم‌سان با شاهنامه‌ی فردوسی بوده و تاریخ باستان و اساطیر و خدایان و… یونان باستان را در قالب شعر بیان نموده است. البته این دو منظومه، نه به مانند شاهنامه که کمتر از ۱۰۰۰ سال قبل سروده شده، مربوط به ۳۰۰۰ سال پیش بوده و شاید بیش از هر اثر ادبی دیگر در سراسر جهان شهرت و اعتبار دارد.(منبع: ویکیپدیای فارسی و ketabrah.ir)

.
دانلود_مستقیم_با_سرعت_بالا این کتاب به زبان انگلیسی به همراه ترجمه فارسی به حجم ۱۰ مگابایت:

 

.
گذرواژه بازگشایی فایل: www.ielts2.com
.

۳٫ کتاب اودیسه(Odyssey) نوشته هومر

کتاب ادیسه هم از شاعر یونانی هومر میباشد. ایلیاد و ادیسه اشعاری روایی هستند و هر یک صدها صفحه حجم دارند و قصه ایزدان و قهرمانان یونانی را تعریف می‌کنند. اُدیسه، دربارهٔ سرگذشت ده سال سفر و ماجراهایی را که اودیسئوس قهرمان یونان، هنگام بازگشت از جنگ تروا به سوی منزل با آن‌ها روبرو گردید، بازگو می‌کند. هر چند این منظومه بیشتر ماجرای چهل روز آخر سفر او را شرح می‌دهد. ادیسه منظومه‌ای دربارهٔ دریا و خشکی است و به قلمرو افسانه‌ها می‌پردازد.  (منبع: ویکیپدیای فارسی)

.
دانلود_مستقیم_با_سرعت_بالا این کتاب به زبان انگلیسی به همراه ترجمه فارسی به حجم ۸ مگابایت:

 

.
گذرواژه بازگشایی فایل: www.ielts2.com
.

۴٫ کتاب اوپانیشادها(Upanishads) متون مذهب هندو

اوپانیشادها یا ودانتا از کهن ترین متون مینوی آئین هندو هستند که به دوره برهمایی باز می‌گردند. اوپانیشادها تأثیر شگرفی بر فلسفه و دین هندو داشته‌اند و مفاهیم باطنی این آئین را بیان نموده‌اند. از میان متون دینی هندوئیسم، اوپانیشاد نمایانگر گذر از چندخدایی و گرایش به یک‌خدایی و وحدت وجود است. در اوپانیشاد، نمودها و پدیده‌های طبیعی مانند: باد، آب، آتش، آسمان، و خورشید که ایزدان مورد پرستش هندوان بودند به عنوان جلوه‌ای از وجود خدا دانسته شده‌اند. (منبع: ویکیپدیای فارسی)

.
دانلود_مستقیم_با_سرعت_بالا این کتاب به زبان انگلیسی به همراه ترجمه فارسی به حجم ۱۲٫۶ مگابایت:

 

.
گذرواژه بازگشایی فایل: www.ielts2.com
.

۵٫ کتاب تاریخ جنگ های پلوپونزی(Peloponnesian) نوشته توسیدید(Thucydides)

تاریخ جنگ‌های پلوپونزی (Ιστορία του Πελοποννησιακού Πολέμου) مجموعه‌ای از هشت کتاب تاریخ‌نگاری است که رویدادهای جنگ پلوپونزی بین اتحاد پلوپونزی (به رهبری دولت-شهر اسپارت) و اتحاد دالیان (به رهبری دولت-شهر آتن) که از سال ۴۳۱ تا ۴۰۴ پیش از میلاد اتفاق افتاد را روایت می‌کند. نویسنده این کتاب توسیدید است که خود در این جنگ‌ها به عنوان ژنرال در لشکر آتن خدمت کرده بود. (منبع: ویکیپدیای فارسی)

.
دانلود_مستقیم_با_سرعت_بالا این کتاب به زبان انگلیسی به همراه ترجمه فارسی به حجم ۱۶٫۲ مگابایت:

 

.
گذرواژه بازگشایی فایل: www.ielts2.com
.

۶٫ کتاب تاریخ هرودوت(Herodotus) نوشته هرودوت

کتاب تاریخ هرودوت یا کتاب تواریخ کتاب تاریخی است که توسط هرودوت، مورخ یونانی نوشته شده‌است. این کتاب اولین کتاب تاریخ در جهان به‌شمار می‌رود و شامل ۹ کتاب است. شرح زندگانی ۴ شاه ایرانی کوروش بزرگ، کمبوجیه یکم، داریوش بزرگ، خشایارشا در تاریخ هرودوت آمده‌ است. تاریخ هرودوت ابتدا در قرن پانزدهم میلادی در اروپا از یونانی به زبان لاتین ترجمه شد. (منبع: ویکیپدیای فارسی)

.
دانلود_مستقیم_با_سرعت_بالا این کتاب به زبان انگلیسی به همراه ترجمه فارسی به حجم ۵٫۳ مگابایت:

 

.
گذرواژه بازگشایی فایل: www.ielts2.com

.

۷٫ کتاب مجموعه آثار ارسطویی(Corpus Aristotelicum) نوشته ارسطو

کتاب مجموعه آثار ارسطویی (Corpus Aristotelicum) آثار باقیمانده از این اندیشمند یونانی است که از دوران باستان تا تبادل نسخه های سده های میانی بر جای مانده است. این متن ها، واروی آنچه بر سر آثار از دست رفته ایشان آمده، بررسی های دقیق فلسفی در چهارچوب سبک فلسفی این فیلسوف یونانی است.

.
دانلود_مستقیم_با_سرعت_بالا این آثار به زبان انگلیسی به همراه ترجمه فارسی به حجم ۵۲٫۴ مگابایت:

 

.
گذرواژه بازگشایی فایل: www.ielts2.com
.

۸٫ کتاب جمهوریت(Republic) از افلاطون

کتاب جمهور (Republic) که در فارسی با نام جمهوریت نیز شهرت دارد اثر بزرگ فلسفی افلاطون است که از مشهورترین و تأثیرگذارترین متون کلاسیک فلسفه سیاسی در غرب به‌ شمار می‌آید. کتاب شامل ۱۰ نمایشنامه به صورت گفتگو میان سقراط و افراد دیگر است و در آن به مسایلی از قبیل عدالت، نوع حکومت و حقیقت پرداخته شده‌است.

.

دانلود_مستقیم_با_سرعت_بالا این کتاب به زبان انگلیسی به همراه ترجمه فارسی به حجم ۴٫۵ مگابایت:

 

.
گذرواژه بازگشایی فایل: www.ielts2.com
.

۹٫ کتاب گزیده های کنفوسیوس (Confucius)

گزیده ها (قطعات ادبی) کنفوسیوس، یا لون‌یو (به چینی: 论) مجموعه‌ای از سخنان و اندیشه‌هایی‌ است که به فیلسوف چینی کنفوسیوس و دیگر فیلسوفان هم‌ دوره او نسبت داده می‌شوند. باور بر این است که این کتاب به‌دست پیروان کنفوسیوس در دورهٔ جنگ دولت‌ها (۴۷۵ ق. م – ۲۲۱ ق. م) نوشته شده‌ باشد و در میانهٔ حکومت دودمان هان (۲۰۶ پیش از میلاد – ۲۲۰ پس از میلاد) به اتمام رسیده‌ باشد.

.

دانلود_مستقیم_با_سرعت_بالا این کتاب به زبان انگلیسی به همراه ترجمه فارسی به حجم ۵۵٫۲ مگابایت:

 

.
گذرواژه بازگشایی فایل: www.ielts2.com
.

۱۰٫ کتاب “دفتر راه و فضیلت” (Tao Te Ching) نوشته لائودزی

دائو دِه جینگ (چینی سنّتی: 道德經) به معنی «دفتر دائو و دِه» یا “دفتر حق و راستی” یا در عرفی‌ترین ترجمه‌ها “دفتر راه و فضیلت” اثر حکیم بزرگ چینی، لائودْزی در حدود قرن ششم قبل از میلاد نوشته شده‌ است.

این دفتر مشتمل است بر تعالیمی در هشتاد و یک بند که همه ترکیبی است از نظم و نثر، شعر و حکمت، عرفان و زندگی روزانه، تدبیر مُلک و تدبیر تَن. در آیین دائویی، این دفتر را کتابی مقدس و لائودْزی را ظهور و بروز ایزد لائوجِوین می‌دانند. در طول سده‌ها، هنرمندان چینی اعم از شاعران، خوشنویسان، نگارگران و حتی باغبانان از مطالب این کتاب برای کارهای خود الهام گرفته‌اند. تأثیر آن از آسیای شرقی نیز فراتر رفته و یکی از کتاب‌هایی است که به بیشترین زبان‌ ها برگردان شده‌ است.

.

دانلود_مستقیم_با_سرعت_بالا این کتاب به زبان انگلیسی به همراه ترجمه فارسی به حجم ۱ مگابایت:

 

.
گذرواژه بازگشایی فایل: www.ielts2.com
.

۱۱٫ کتاب مجموعه آثار بقراط (Hippocrates)

کتاب مجموعه آثار بقراط (Hippocratic Collection)، مجموعه ای نزدیک به ۶۰ اثر نزدیک به بقراط، پزشک یونانی و آموزه های ایشان است. این اثر گرچه نام “مجموعه” را به همراه خود دارد و معرفی کننده آثار پزشکی بقراطی به شمار میرود، در واقع تفاوت های چشمگیری از نظر محتوا، زمان و سبک دارند و نویسندگان واقعی آن ها ناشناخته هستند.

.

دانلود_مستقیم_با_سرعت_بالا این کتاب به زبان انگلیسی به همراه ترجمه فارسی به حجم ۱۷٫۷ مگابایت:

 

.
گذرواژه بازگشایی فایل: www.ielts2.com
.

۱۲٫ کتاب اصول هندسه اقلیدس نوشته اقلیدس (Euclid)

کتاب اصول هندسهٔ اقلیدس (زبان یونانی باستان: Στοιχεῖα Stoicheia، انگلیسی: Euclid’s Elements) حدود ۳۰۰ قبل از میلاد توسط اقلیدس اسکندرانی تألیف شد. آنچه موجب تعجب و تحسین صاحب‌نظران است دستیابی به این ره‌آورد عظیم علمی با متد گفتاری است. اصول هندسه اقلیدس، که آن را در کنار شاهکارهای علمی بشر مثل نظریه جاذبه عمومی نیوتن و نسبیت اینشتن و کشف DNA قرار داده‌اند، نقطه عطفی در روند تکاملی علوم بشری است.(منبع: ویدیپدیای فارسی)

.

دانلود_مستقیم_با_سرعت_بالا این کتاب به زبان انگلیسی به حجم ۱۷٫۷ مگابایت:

 

.
گذرواژه بازگشایی فایل: www.ielts2.com
.

۱۳٫ کتاب حکمت بودا (دمه پده Dhammapada)

کتاب حکمت بودا یا راه آیین (Dhammapada धम्मपद) مجموعه ای از گفته ها و سروده های ایشان به صورت شعر بوده و یکی از شناخته شده ترین متون بودایی منتسب به شخص بودا به شمار میرود. هر یک از این سخنان در واکنش به موقعیت و رویدادی خاص در زندگی بودا و پیروانش که Sangha نامیده میشوند گفته شده است. راوی این کتاب جزئیات را توصیف کرده و منبع غنی از افسانه های دوران زندگی بودا به شمار میرود. (منبع: ویکیپدیای انگلیسی و goodreads.com)

.

دانلود_مستقیم_با_سرعت_بالا این کتاب به زبان انگلیسی به حجم ۰٫۲ مگابایت:

 

.
گذرواژه بازگشایی فایل: www.ielts2.com
.

۱۴٫ کتاب متون زرتشتی اوستا (Avesta)

کتاب اوستا کهن ترین نوشته ها و سروده های ایرانیان است و یک مجموعه گرانبها از دانشنامه ایران باستان می باشد. اوستا کتاب مقدس زرتشتیان بوده و دارای هفده بخش (کتاب) بود که در حال حاضر فقط پنج نسخه از این کتابها باقی مانده است. این ۵ کتاب عبارتند از : یسنه یا یسنا که حاوی سخنان زردشت بوده و با نام گاهان نیز شناخته شد، یشت ها که همان سروده های نیایشی است، وندیداد، ویسپرد و خرده اوستا. واژهٔ اَوِستا که در خود کتاب نیامده به چمِ دانش و شناخت است و با واژه  ودا ، نام کهن‌ترین کتابِ دینی هندوان هم‌ریشه است.(منبع: iranidata.com)

.

دانلود_مستقیم_با_سرعت_بالا این کتاب به زبان انگلیسی به همراه ترجمه فارسی به حجم ۱۲٫۶ مگابایت:

 

.
گذرواژه بازگشایی فایل: www.ielts2.com
.

۱۵٫ کتاب در طبیعت اشیاء (De Rerum Natura) نوشته لوکرتیوس (Lucretius)

در طبیعت اشیا یا دربارهٔ طبیعت (به لاتین: De rerum natura) نام یک دیوان شعر آموزشی مربوط به سده نخست پیش از میلاد از شاعر و فیلسوف رومی، لوکرتیوس است که با هدف توضیح فلسفه اپیکوری به مخاطبان رومی سروده شده‌ است. این دیوان شعر از ۷۴۰۰ شش‌ وزنی داکتیلیک تشکیل شده‌ است که در شش کتاب بدون عنوان تنظیم شده‌اند و فیزیک اپیکوری را در قالب زبانی شعرگونه و استعاره‌ آمیز واکاوی می‌کند. لوکرتیوس در کتاب خود، درازدستی‌های حاکمان را نکوهش کرده و سرچشمهٔ تیره‌بختی آدمی را افتادن در دام پندارهای خام و خرافات می‌داند. او در پی این بوده که با پیدا کردن سرچشمهٔ علمی پدیده‌های طبیعت، ذهن مردم را از خرافات و ادیان رهایی دهد تا بتوانند به رستگاری برسند. (منبع: ویدیپدیای فارسی)

.

 

۱۶٫ منظومه حماسی انه‌اید(Aeneid) نوشته ویژیل(Virgil)

انه‌اید (به فرانسوی: Énéide) یا آینه‌ایس (به لاتین: Aeneis) منظومه‌ای است حماسی در دوازده جلد که ویرژیل شاعر روم باستان آن را در اواخر سدهٔ یکم پیش از میلاد و به زبان لاتین سروده‌است. این منظومه حماسی دربردارنده داستان انه‌اید (فرزند ونوس یا همان آفرودیت و پهلوان تروایی، آنشیز) پهلوان به‌جاماندهٔ تروایی است که در زمان سوختن تروا در آتش پدر خود، آنشیز را به دوش گرفته و نجات یافت، درحالی‌که در آن حادثه همسر خویش را از دست داد. او پس از ماجراهایی طولانی توانست خود را به نواحی ایتالیا برساند. این منظومه توسط میرجلال‌الدین کزازی به فارسی ترجمه شده‌ است. (منبع: ویدیپدیای فارسی)

.

دانلود_مستقیم_با_سرعت_بالا این کتاب به زبان انگلیسی به همراه ترجمه فارسی به حجم ۷ مگابایت:

 

.
گذرواژه بازگشایی فایل: www.ielts2.com
.

۱۷٫ کتاب شرح تمثیلی قوانین الهی نوشته فیلو از اسکندریه

کتاب شرح تمثیلی قوانین الهی (Allegorical Expositions of the Holy Laws) نوشته فیلو از اسکندریه(Philo of Alexandria) است. فیلو در این کتاب توضیحات فلسفی را برای همساز و همنوا کردن سنت های یهودی و فسلفه یونانی به کار گرفته است و به تعبیر و تفسیر فلسفه های یونانی باستانی و یهودی می پردازد. (منبع: ویدیپدیای فارسی)

.

دانلود_مستقیم_با_سرعت_بالا این کتاب به زبان انگلیسی به حجم ۳٫۸ مگابایت:

 

.
گذرواژه بازگشایی فایل: www.ielts2.com
.

۱۸٫ کتاب شرح وقایع تاریخی کورنلیوس تاسیتوس (Cornelius Tacitus)

کتاب شرح وقایع تاریخی(Annals) نوشته سناتور و تاریخ نگار رومی کورنلیوس تاسیتوس (Cornelius Tacitus) در دوران تیبریوس تا نرو در سال های ۱۴ تا ۶۸ بعد از میلاد است. کتاب Annals یک منبع مهم در درک تاریخ امپراتوری روم در قرن اول پس از میلاد به شمار میرود. این کتاب آخرین کتاب تاسیتوس به شمار رفته و تاریخ نگاران امروزی این کتاب را بهترین کتاب وی در نظر میگیرند. برخی بر این باورند این کتاب را میتوان نقطه اوج تاریخ نگاری رومی به شمار آورد. (منبع: ویدیپدیای فارسی)

.

۱۹٫ دانلود کتاب حیات مردان نامی (Parallel Lives) نوشته پلوتارک (Plutarch)

پلوتارک یا پلوتارخوس (به یونانی: Πλούταρχος) (حدود ۴۶–۱۲۷ میلادی) از تاریخ‌نگاران، زندگی‌نامه‌نویسان و مقاله‌نویسان یونان باستان بود. کتاب بسیار مهم او سرگذشت‌ها (Lives) یا حیات مردان نامی کتاب زندگی نامهٔ سرداران و حکام و فرمانروایان و شاهان و قیصران و آزادمردان و نامورانی است که در روزگار کهن به سبب کرداری یا تقوا و فضیلتی مشهور و زبانزد بوده‌اند.

غرض مؤلف از انتخاب این شیوهٔ تحریر، که قبل از او هم سابقه داشته‌است، این بوده که بر خلاف اغلب مورخین معاصر خود، به ذکر سرگذشت‌ها و فتوحات و حوادث تاریخی اکتفا ننماید بلکه خصوصیات اخلاقی مردانی را که منشأ تحولات بزرگی در دنیای قدیم بوده‌اند به محک آزمایش و نقادی و سنجش بزند و از این طبایع قوی و مردان با اراده که بعضی صاحب فضائل گرانمایه ای بوده و برخی ضعف و انحرافاتی داشته‌اند، نمونه‌های کاملی در تقوا و اراده بدست دهد تا این نمونه‌ها، راهنمای نسل‌های آتی باشند. به عبارت دیگر نیت مؤلف این بوده‌است که از تاریخ گذشتگان، درس عبرت و سرمشقی برای هدایت آیندگان فراهم آورد. (منبع: ویدیپدیای فارسی)

.

۲۰٫ دانلود کتاب تاملات(Meditations) نوشته مارکوس آئورلیوس

کتاب تأملات (یونانی بیزانسی: Τὰ εἰς ἑαυτόν Ta eis heauton) مجموعه‌ای از نوشته‌های شخصی مارکوس آئورلیوس، فیلسوف و امپراتور روم در سال‌های ۱۶۱ تا ۱۸۰ پس از میلاد است که شامل مجموعهٔ یادداشت‌های شخصی وی خطاب به خود و دیدگاه‌هایش دربارهٔ فلسفه و رواقی‌گری است. مارکوس آئورلیوس آنتونیوس یامارک اورل (به لاتین: Marcus Aurelius Antoninus فرانسه Marc Aurel) از امپراتوران بزرگ روم است. او یکی از «پنج امپراتور خوب» و یک فیلسوف رواقی است که در ۲۶ آوریل سال ۱۲۱ میلادی زاده‌ شده است.

متاسفانه نسخه رایگان فارسی این کتاب موجود نیست. 

.

۲۱٫ دانلود کتاب خطوط شکاکیت(Outlines of Pyrrhonism) نوشته سک..ستوس امپریکوس

سک..ستوس امپریکوس (به یونانی: Σέξτος Ἐμπειρικός) نویسنده کتاب خطوط شکاکیت، فیلسوف و پزشک و ستاره‌شناس سده دوم و سوم میلادی (۲۱۰–۱۶۰ میلادی) بود که اقامتش در اسکندریه، آتن و رُم در گزارش‌ها آمده‌ است. کارهای فلسفی وی از کامل‌ترین کارهای بازمانده از دوران یونان و روم باستان بوده و در شک گرایی می‌باشد.

Se….xtus Empiricus stands as an example of the “skeptic” school of thought whose members believed that knowledge was either unattainable or, if a genuine possibility, the conditions necessary to achieve it were next to impossible to satisfy. In other words, in the absence of complete knowledge, one must make do with the information provided by an imperfect world and conveyed to the mind through sense impressions that can often deceive us. Throughout his life Se…xtus Empiricus entered into intellectual combat with those who confidently claimed to possess indubitable knowledge. For skeptics, the best one can hope to achieve is a reasonable suspension of judgment—remaining ever mindful that claims to knowledge require careful scrutiny, thoughtful analysis, and critical review if we are to prevent ourselves and others from plunging headlong into mistaken notions.

.

۲۲ .Gospel of Truth by Valentinus

 

۲۳٫ Enneads by Plotinus

 

۲۴ .Confessions by Augustine

۲۵ .The Quran

۲۶ .The Guide for the Perplexed by Moses Maimonides

۲۷ .Kabbalah by Unknown

۲۸ .The Hebrew Bible by Jewish scripture

۲۹ .Summa Theologica by Thomas Aquinas

۳۰ .The Divine Comedy by Dante Alighieri

۳۱ .The Praise of Folly by Erasmus

۳۲ .On the Babylonian Captivity of the Church by Martin Luther

۳۳ .Gargantua and Pantagruel by Francois Rabelais

۳۴ .The Prince by Niccolo Machiavelli

۳۵ .Institutes of the Christian Religion by John Calvin

۳۶٫ On the Revolutions of the Heavenly Spheres by Nicolaus Copernicus

۳۷٫ Essays by Michel de Montaigne

۳۸٫ Don Quixote by Miguel de Cervantes

۳۹٫ The Bible by Christian Church

۴۰٫ The Harmony of the Worlds by Johannes Kepler

۴۱٫ Novum Organum by Francis Bacon

۴۲٫ First Folio by William Shakespeare

۴۳٫ Dialogue Concerning the Two Chief World Systems by Galileo

۴۴٫ Discourse on Method by Rene Descartes

۴۵٫ Leviathan by Thomas Hobbes

۴۶٫ Pensées by Blaise Pascal

۴۷٫ Ethics by Baruch de Spinoza

۴۸٫ Pilgrim’s Progress by John Bunyan

۴۹٫ Principia Mathematica by Issac Newton

۵۰٫ An Essay Concerning Human Understanding by John Locke

۵۱٫ A Treatise Concerning the Principles of Human Knowledge by George Berkeley

۵۲٫ Works of Gottfried Wilhelm Leibniz by Gottfried Wilhelm Leibniz

۵۳٫ The New Science by Giambattista Vico

۵۴٫ A Treatise of Human Nature by David Hume

۵۵٫ Encyclopédie by Denis Diderot

۵۶٫ A Dictionary of the English Language by Samuel Johnson

۵۷٫ Candide by Voltaire

۵۸٫ Common Sense by Thomas Paine

۵۹٫ The Wealth of Nations by Adam Smith

۶۰٫ The Decline and Fall of the Roman Empire by Edward Gibbon

۶۱٫ Critique of Pure Reason by Immanuel Kant

۶۲٫ The Confessions of Jean-Jacques Rousseau by Jean-Jacques

Rousseau

۶۳٫ Reflections on the Revolution in France by Edmund Burke

۶۴٫ Enquiry Concerning Political Justice by William Godwin

۶۵٫ A Vindication of the Rights of Woman by Mary Wollstonecraft

۶۶٫ An Essay on the Principle of Population by Thomas Robert Malthus

۶۷٫ Phenomenology of Mind by G. W. F. Hegel

۶۸٫ The World as Will and Idea by Arthur Schopenhauer

۶۹٫ On War by Carl Von Clausewitz

۷۰٫ The Course in Positive Philosophy by Auguste Comte

۷۱٫ Either Or by Soren Kierkegaard

۷۲٫ Communist Manifesto by Karl Marx and Friedrich Engels

۷۳٫ Civil Disobedience by Henry David Thoreau

۷۴٫ On the Origin of Species by Charles Darwin

۷۵٫ On Liberty by John Stuart Mill

۷۶٫ First Principles by Herbert Spencer

۷۷٫ Experiments on Plant Hybridization by Gregor Mendel

۷۸٫ War and Peace by Leo Tolstoy

۷۹٫ Treatise on Electricity and Magnetism by James Clerk Maxwell

۸۰٫ Thus Spake Zarathustra by Friedrich Nietzsche

۸۱٫ The Interpretation of Dreams by Sigmund Freud

۸۲٫ Pragmatism by William James

۸۳٫ The Mind and Society by Vilfredo Pareto

۸۴٫ Relativity by Albert Einstein

۸۵٫ Psychological Types by Carl Jung

۸۶٫ I and Thou by Martin Buber

۸۷٫ The Trial by Franz Kafka

۸۸٫ The Logic of Scientific Discovery by Karl Popper

۸۹٫ The General Theory of Employment, Interest and Money by John Maynard Keynes

۹۰٫ Being and Nothingness by Jean-Paul Sartre

۹۱ .The Road to Serfdom by Friedrich von Hayek

۹۲ .Nineteen Eighty Four by George Orwell

۹۳ .The Second S..e…x by Simone de Beauvoir

۹۴ .Cybernetics by Norbert Wiener

۹۵ .Beelzebub’s Tales to His Grandson by George Ivanovitch Gurdjieff

۹۶ .Philosophical Investigations by Ludwig Wittgenstein

۹۷ .Syntactic Structures by Noam Chomsky

۹۸ .The Structure of Scientific Revolutions by Thomas Kuhn

۹۹ .The Feminine Mystique by Betty Friedan

۱۰۰ .Quotations from Chairman Mao by Mao

۱۰۱ .Beyond Freedom and Dignity by B.F. Skinner

.

۱۰۰ کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ – بیشتر بخوانید

معرفی و دانلود بهترین برنامه های اندروید ۲۰۱۸

.

دانلود ۵۵ شاهکار سینمایی زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی

۱۰۰ کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ

دانلود بهترین های موسیقی کلاسیک جهان

۱۰۰ کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ

دانلود زیباترین آهنگ های انگلیسی به همراه متن

۱۰۰ کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ

دانلود ۳۰ انیمیشن برتر تاریخ سینما با زیرنویس انگلیسی

۱۰۰ کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ

دانلود گلچین ۵۵ مستند برای تقویت زبان انگلیسی

۱۰۰ کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ

فهرست بهترین منابع آیلتس + توضیحات صوتی مدرس

۱۰۰ کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ

دانلود رایگان ویدیوهای آموزشی آیلتس سایمون Simon

۱۰۰ کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ

دانلود ویدیوهای آموزش آیلتس استاد Liz

۱۰۰ کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ

بهترین روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و آیلتس ( با شیوه خودخوان)

۱۰۰ کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ

دانلود اپلیکیشن های اندرویدی آیلتس، تافل و زبان انگلیسی

۱۰۰ کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ

دانلود ویدیوی سخنرانی های TED برای تقویت لیسنینگ آیلتس

۱۰۰ کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ

دانلود گلچین کتاب های آموزش گرامر انگلیسی

۱۰۰ کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ

آموزش ویدیویی و متنی گرامر زبان انگلیسی

۱۰۰ کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ

بایگانی کامل مجموعه ۶ Minute English سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۸

۱۰۰ کتاب از تاثیرگذارترین کتاب های تاریخ

دانلود ۴۰۰ برنامه British Council Podcasts بهمراه Text

.

تاثیر گذارترین سخنرانی های تاریخ جهان (دربرگیرنده ۱۱۸ سخنرانی)

.

۲۰۰ نمونه سوال اسپیکینگ آیلتس با جواب (part 1)

.

بایگانی نمونه سوالات رایتینگ آیلتس سری کتاب های Cambridge IELTS

.

.

.

.

فهرست پردرآمدترین مشاغل در ایران

.

فهرست مشاغل مورد نیاز استرالیا ۲۰۱۸

.

دانلود کاملترین دوره خودآموز زبان انگلیسی و آیلتس (۵۰۰ ویدئو)

http://mrsielts.com

خرید بسته آموزشی آیلتس و زبان انگلیسی

.

تعیین نمره اسپیکینگ شما توسط استاد با نمره ۸٫۵ در کانال تلگرام @ielts2com

۴۴۰۹بازدید

دیدگاه ها

 • الف    الف

  باید مراتب قدردانی م رو از شما اعلام کنم. زحمتی که در تولید مطالب می کشید واقعا ارزنده است. دست مریزاد.
  بی صبرانه منتظر باقی کتاب ها هستم.

  • admin    admin

   پیروز باشید دوست عزیز

   بدون شک در تکمیل این مجموعه کوشش میکنیم اما متاسفانه فشار زیاد کارها باعث میشه پیشرفت کندی داشته باشیم.

   سپاس از دیدگاه شما

 • علی    علی

  با سلام و سپاس بابت سایت خوبتون.
  متاسفانه از صد کتابی که تو سایت قرار دادید از شماره ۱۸ به بعد فایلی برای دانلود وجود ندارد.
  یک پرسش هم دارم و اینکه من میخوام به صورت خودخوان برای آیلتس امتحان بدم و تا الان شروه نکردم. اگر ممکنه راهنمایی کنید چجوری و از چه کتابهایی شروع کنم؟ آیا باید از کتابهای پیش آیلتس شروع کنم؟

  • admin    admin

   درود به شما

   این فرایند بسیار زمان بر هست اما در حال انجام آن هستیم و بدون شک تمامی این کتاب ها در آینده نزدیک در همین صفحه در دسترس شما خواهند بود.

   سوالات دیگر را باید در بخش طرح سوالات مطرح بفرمایید:
   https://ielts2.com/سوالات-آیلتس-خود-را-بپرسید/

 • من یکی از کتاب ها رو دانلود کردم خیلی مفید بود. از سایت خوبتون خیلی ممنونم

  • admin    admin

   درود به شما

   بسیار خوشحالم که این مجموعه برای شما سودمند بوده و امیدوارم کتاب هایی که در آینده اضافه میکنیم هم بتونه برای شما جالب و آموزنده باشه.

   پیروز باشید

 • admin    admin

  درود به بازدیدکنندگان گرامی

  تمامی فایل های ielts2 تست شده بوده و بدون کوچکترین مشکلی هستند. با اینهمه ممکن هست درصد اندکی از بازدیدکنندگان گرامی به دلایل مختلف از جمله به روز نبودن نرم افزار Winrar در باز کردن فایل ها دچار مشکل شوند.

  آموزش لازم برای بازکردن فایل های دانلود شده به ظاهر خراب در این صفحه به صورت کامل ارایه شده که پیشنهاد میکنیم بازدید فرموده و دقیق مطالعه بفرمایید:
  https://ielts2.com/رفع-مشکلات-احتمالی-در-دانلود-فایل-های-ف/