کدام مراکز برگزار کننده آیلتس برای امتحان از همه بهتر است؟

بهترین مراکز آزمون آیلتس در تهران

بهترین مراکز آزمون آیلتس در تهران

بهترین مراکز آزمون آیلتس در تهران

چند سال پیش که برای دیدار یکی از استاد های دوران دانشجویی به دانشگاه آزاد واحد پزشکی تهران رفته بودم و در دفتر ایشان سرگرم صحبت بودیم، 2 دانشجوی دختر سال اولی که اتفاقا خواهر دوقلوی همسان بودند وارد اتاق شدند و با پافشاری از استاد خواهش کردند که ورقه امتحانشان را به آن ها نشان دهد چون ادعا داشتند مطمئن بودند در تصحیح و نمره دهی ایشان مشکلی وجود دارد چرا که هرگز پیش از آن نمره هایشان با هم متفاوت نبوده است! پس از چند دقیقه مقاومت، استاد از روی احترام و بزرگواری برگه ها را بیرون آورد و به ایشان نشان داد تا مطمئن شوند حتی دو قلو های همسان هم ممکن است در یک آزمون کارکرد همسانی نداشته و بسته به شرایط محیطی و شرایط امتحان نمره ای ناهمسان با آنچه پنداشته اند دریافت کنند!

.

دانلود شاهکارهای سینمایی زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی

.

دانلود زیباترین آهنگ های انگلیسی به همراه متن

.

دانلود بهترین انیمیشن های تاریخ سینما با زیرنویس انگلیسی

.

دانلود گلچین 50 مستند برای تقویت زبان انگلیسی

.

فهرست بهترین منابع آیلتس + توضیحات صوتی مدرس

.

درحالیکه بسیاری از زبان آموزان با یک جستجوی ساده اینترنتی نخستین مرکزی را که در گوگل پدیدار شود بعنوان مرکز مورد نظر خود برای نام نویسی آزمون آیلتس گزینش میکنند و حتی شاید نام آن را نیز تا روز آزمون به یاد نیاورند و در پایان هم نمره 6 یا 7 دریافت میکنند، برخی دیگر بر این باور هستند که تفاوت میان مراکز برگزار کننده آزمون های آیلتس به اندازه ای زیاد است که باید حتما با یک بررسی دقیق و زیر و رو کردن اینترنت و تا اندازه ای بر پایه گفته های افراد بی نام و نشان این تصمیم گیری را انجام داد.

بعنوان کسی که آموزش دهنده دوره های آمادگی آزمون های آیلتس و تافل است بر این باورم که آزمون آیلتس یک آزمون کاملا استاندارد و منصفانه است و گرچه هیچ چیز 100% بدون عیب و ایراد نیست، خطا و دیدگاه های شخصی تصحیح کنندگان رایتینگ های آیلتس و تعیین نمره بخش اسپیکینگ، برخلاف آنچه از سوی برخی کاربران بی نام و نشان در تالار های اینترنتی و بخش دیدگاه های برخی سایت ها با هدف افزایش بازدید و/یا ایجاد هراس در دل زبان آموزان منتشر میشود(!)، بسیار اندک بوده و به گونه ای نیست که بازتاب چشمگیری بر کارنامه آزمون دهنده داشته و سرنوشت ایشان را دگرگون کند.

تازه(افزوده شده در بهمن 1395)

با هدف جلوگیری از برخی جو سازی ها و حرکتهای هدفمند که نتیجه رقابت بین مراکز رسمی آیلتس است تمامی دوستانی که انتقادی به هر یک از مراکز برگزاری آیلتس دارند و در این صفحه زحمت میکشند و تجربه شان را بازگو میفرمایند(و برخی از آن ها به باور ما کاملا صحیح است!)، دیدگاه باید با ارسال کارنامه دریافتی به ای میل زیر و انتشار آن در این صفحه همراه باشد در غیر این صورت کامنت تایید نخواهد شد. (در ielts2.com برخلاف تالارهای اینترنتی همه ادعاها باید با دلیل و مدرک همراه باشد)

persiatrans@gmail.com

فهرست 7 مركز مجاز به برگزاری آزمون آیلتس در ایران مورد تایید سازمان سنجش(2017)

بهترین مراکز آزمون آیلتس در تهران – آخرین تجربه های واقعی از پروشات، ایرسافام و شکوه!

در اینجا برخی تجربه های واقعی برخی شرکت کنندگان با نام کامل که زحمت کشیدند و این فایل های صوتی را ضبط کرده اند را میشنوید:

تجربه جناب محسن زحمتکش از مرکز آیلتس پروشات:

.

تجربه جناب رضا رفیعی از آزمون آیلتس UKVI در مرکز ایرسافام:

.

تجربه جناب محسن زحمتکش از مرکز آیلتس شکوه:

.

توصیه های پیروز توحیدی درباره بهترین روش ها برای آمادگی برای آزمون آیلتس :

.

تجربه پیروز توحیدی از برگزاری آزمون آزمایشی (Mock) آیلتس در مرکز بیان برتر VIP Talk:

.

تجربه سرکار خانم نیایش از برگزاری آیلتس در مرکز ایرسافام:

.

تجربه سرکار خانم بهناز از برگزاری آیلتس در مرکز ایرسافام:

.

بهترین مراکز آزمون آیلتس در تهران – شایعات و دروغ ها

در اینجا به برحی شایعات و دروع های هدفمند طرح شده در این زمینه از سال 1390 تا کنون میپردازیم. دروغ هایی که بصورت ساماندهی شده در سطح اینترنت از سوی کسانی که هرگز در آزمون های آیلتس شرکت نداشته اند پخش میشود و هدف از آن ها هدایت شرکت کنندگان به سمت یک مرکز خاص میباشد.

پس از تصحیح، از تمامی نمره های آیلتس یک نمره کم میشود؟!

بسیاری از زبان آموزانی که با آن ها کار کرده ام در زمانی موفق به دریافت نمره 7 در تمامی 4 مهارت آیلتس شدند که برای مثال مرکز دانشگاه آزاد بعنوان بدترین مرکز معرفی میشد و حتی کسی که خود را در یکی از تالار های پربازدید و نام آشنا در زمینه آیلتس، اگزمینر آیلتس معرفی میکرد اعلام میکرد که در این مرکز بدلیل برخی سیاست ها از تمامی نمره ها پس از تصحیح یک نمره کسر و سپس اعلام میشود! و همچنین توصیه اکیدی داشتند که برای برگزاری آزمون آیلتس باید به کشورهای همسایه یا حتی کشورهای دوردست سفر کرد! این گفته ها برای من بسیار جالب بود چون در همان دوره زبان آموزانی بودند که به سادگی نمره 7 در تمامی مهارت ها دریافت میکردند. اگر این گفته ها و گفته هایی از این دست واقعا درست باشد پس نمره این زبان آموزان که بیش از 7 ماه آموزش ندیده بودند باید در حد نمره 8 بوده باشد!

چرا نباید به گفته افراد بی نام و نشان یا موسسات آیلتس اعتماد کرد؟

شمار گفته های بی ربط و کاملا نادرستی که از سوی افراد بی نام و نشان و حتی از سوی برخی مرکز های برگزار کننده آزمون های آزمایشی و دوره های آمادگی آیلتس به ویژه در فضای اینترنت مطرح میشود بدون شک بیشتر از حرف های درست و راهنمایی های سازنده ای است که این مرکز ها یا افراد ارائه میکنند. شاید دلیل پایه این موضوع کاملا بازاری نگاه کردن به مساله آموزش باشد و شاید در شخصیت کاملا غیر فرهنگی و آکادمیک این مراکز و افراد. به برخی از این دست اظهار نظر ها پیشتر پرداخته ایم:

تکراری بودن سوالات آیلتس و دسترسی به بانک سوالات آیلتس!

سخت تر شدن سوال های آیلتس در چند سال اخیر و نیاز بیشتر به شرکت در برخی کلاس ها

در زمینه ادعاهایی که درباره مراکز برگزاری آیلتس و برخی آزمون ها مطرح است و بازار داغی دارد، شخصا بر این باورم هرگز به کسی که نام کامل خود را منتشر نمیکند و اصلا تصویری از مدرک ایشان در دست نیست نباید اعتماد کرد و گفته های ایشان هرگز نیابد پایه تصمیم گیری باشد چرا که این شخص ممکن است اصلا وجود خارجی نداشته باشد یا هرگز در آزمونی که ادعا میکند شرکت نداشته است! از سوی دیگر برخی دیگر از این نوشته ها و دیدگاه ها از سوی درصد اندکی از شرکت کنندگان در آزمون منتشر میشوند که به نوعی یا از نمره خود ناراضی هستند(به حق یا بیهوده) و آن را نمیپذیرند و یا مستقیما از سوی برخی موسسات با هدف هایی مشخص اقدام به تخریب میکنند.

چرا به حرف ناراضی هایی که نمره خوب نگرفته اند اعتماد ندارم؟

پایمان شدن حق شرکت کنندگان در آزمون، هرچند اندک، به باور من یک حقیقت همیشگی است و جزئی از فرایند هر آزمون و شیوه سنجش؛ همچنین باور دارم دست کم در دوران ما راهی برای پایان دادن به آن وجود ندارد. برای مثال برادرم که چند سال پیش در آزمون آیلتس دانشگاه آزد شرکت کرده بود از هدر رفتن 10 دقیقه از زمان رایتینگ تنها به دلیل ناهماهنگی 3 طبقه محل برگزاری آزمون با یکدیگر خبر داد! اما این حقیقت که حتی ممکن است نمره رایتینگ ایشان به ناحق 0.5 نمره کمتر شده مانع نمیشود که این مرکز را به دیگر زبان آموزان پیشنهاد نکنم چرا که این 0.5 نمره از دست رفته به سادگی در فرایند گرد کردن نمره ها به بالا به زبان آموز بازگردانده میشود و به احتمال بسیار بالا(99%) هیچ مرکزی بیش از 1 نمره را در یک مهارت از کسی ضایع نمیکند! از این رو تمرکز بیش از اندازه بر اینکه آزمون گیرندگان کدام مرکز نمره بالاتری میدهند و اینکه نمره اسپیکینگ یک زبان آموز در سطح 8 بوده و به ایشان نمره 5 داده شده از پایه نادرست و غیر واقعی است.

اگر در زمینه مقایسه مراکز آزمون و بهتر یا بدتر نمره دادن یک جستجوی ساده در اینترنت انجام دهید خواهید دید از مرکز برگزاری آیلتس ایرسافام بسیار نکوهش شده و حتی مراکزی که خود کارنامه روشنی در تعیین نمره رایتینگ و اسپیکینگ در آزمون های آزمایشی ندارند و کوچکترین نظراتی را حذف میکنند دست افرادی به اصطلاح “داوطلبان” را باز گذاشته تا حتی بدون ذکر نام واقعی خود یا در دسترس قرار دادن کارنامه ای که ادعا میکنند آن را دریافت کرده اند یا حتی بازگو کردن سوالاتی که در روز آزمون در برابرشان قرار گرفته، دیدگاه های خود را وارد صفحه ای با هزاران بازدید روزانه نمایند!

یکی از موانع بر سر راه روشن شدن واقعیت این است که هیچکس بر تمامی نمره ها یا شرایط آزمونی که در یک روز مشخص برگزار شده دسترسی ندارد و هر کس هر ادعایی میتواند بکند! شخصا از تمامی زبان آموزانی که پیش از این در مرکز آزمون ایرسافام شرکت کرده بودند و به نمره خود دست یافته یا نیافته بودند درخواست کردم تجربه خود را بنویسند و نمره های خود را اعلام کنند. جالب اینکه هیچکس هیچ اعتراضی نداشت و تمامی نمره هایی که این افراد اعلام کردند طبیعی و کمابیش همان نمره هایی بود که براورد کرده بودند و کوچکترین مشکلی از نظر روش برگزاری آزمون، خصمانه بودن رفتار ممتحن ها، تصحیح رایتینگ یا کیفیت صدا یا موارد دیگر از سوی ایشان گزارش نشد!

چطور میتوان کارکرد واقعی یک مرکز برگزار کننده آزمون آیلتس را سنجید؟

به باور من تنها راه براورد واقعی کارکرد یک مرکز، گردآوری اطلاعات از تمامی زبان آموزانی(بهمراه نام کامل و تصویر مدرک ایشان) است که پیش از این در مراکز مختلف شرکت داشته اند. این دقیقا رویکردی است که در ielts2.com در پیش خواهیم گرفت و از تابستان سال 1394 از تمامی کسانی که در هر یک از مراکز آزمون آیلتس خود را برگزار کرده خواهیم پرسید موارد زیر را گزارش کنند: (1) ایرانی یا غیر ایرانی بودن و همچنین رفتار آزمون گیرنده در روز مصاحبه آیلتس و نمره دریافتی، (2) بی نظمی احتمالی در برگزاری آزمون و از دست رفتن زمان، (3) در دسترس بودن یا نبودن هدفون و/یا کیفیت صدای بلندگوها و تعداد آن ها در سالن ها(4) بالا بودن سطح دشواری هر یک از مهارت های اصلی در سنجش با کتاب های سری Cambridge IELTS، و (5) گزارش تمامی سوال های بخش رایتینگ، اسپیکینگ و موضوع کلی بخش لیسنینگ و ریدینگ. تا کنون چندین نفر چنین گزارش هایی را به ما ارائه کرده اند که در حال تنظیم و انتشار آن ها در ielts2.com هستیم. یکی از نمونه ها را میتوانید در پیوند زیر بازبینی نمایید.

تجربه برگزاری امتحان آیلتس “حسام خرمی سرشت” در مرکز آیلتس تهران بهار ۹۴

تجربه برگزاری آزمون آیلتس “پروانه صادقی” ایرسافام – ۹ خرداد ۱۳۹۴

تجربه برگزاری آزمون آیلتس دانشگاه آزاد “مجمد شال فروش” – ۲۳ خرداد ۱۳۹۴

بیشتر بخوانید:

مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران از خانه آیلتس آفرینش

http://www.ielts-house.com/index.aspx?siteid=1&pageid=272&newsview=5109

مقایسه مراکز برگزاری آیلتس از applyabroad:

http://www.applyabroad.org/forum/archive/index.php/t-80673.html

مراکز مجاز برگزاری آزمون آیلتس در ایران کدامند؟

کلاهبرداری با تبلیغ “آیلتس بدون آزمون” و “استاد ممتحن آیلتس”

تاریخچه آیلتس از سال ۱۹۸۰

آیا داشتن پاسپورت برای ثبت نام امتحان آیلتس الزامی است؟

برگزاری بیش از ۲٫۵ میلیون آزمون آیلتس در سال ۲۰۱۴ در ۱۴۰ کشور

لینک موسسات برگزار کننده آزمون های آزمایشی آیلتس تافل

فرایند طراحی و تولید سوالات آزمون آیلتس چگونه است؟

فرایند طرح سوالات آیلتس، نظارت بر کیفیت آزمون

آیلتس متعلق به چه کسانی است؟

آزمون گیرندگان، examiner ها یا ممتحنین آیلتس

گرفتن نمره ۹ اسپیکینگ آیلتس با اخبار و سریال!

نمره ۸٫۵ آیلتس عایشه در آزمون اول بدون تجربه کلاس یا استاد

.

دانلود رایگان ویدیوهای آموزشی آیلتس سایمون Simon

.

دانلود ویدیوهای آموزش آیلتس استاد Liz

.

بهترین روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و آیلتس ( با شیوه خودخوان)

.

دانلود اپلیکیشن های اندرویدی آیلتس، تافل و زبان انگلیسی

.

دانلود ویدیوی سخنرانی های TED برای تقویت لیسنینگ آیلتس

.

دانلود گلچین کتاب های آموزش گرامر انگلیسی

.

آموزش ویدیویی و متنی گرامر زبان انگلیسی

.

بایگانی کامل مجموعه 6 Minute English سال 2008 تا 2018

.

دانلود 400 برنامه British Council Podcasts بهمراه Text

.

تاثیر گذارترین سخنرانی های تاریخ جهان (دربرگیرنده 118 سخنرانی)

.

200 نمونه سوال اسپیکینگ آیلتس با جواب (part 1)

.

بایگانی نمونه سوالات رایتینگ آیلتس سری کتاب های Cambridge IELTS

.

بهترین مراکز آزمون آیلتس در تهران

بهترین مراکز آزمون آیلتس در تهران

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا 2018

بهترین مراکز آزمون آیلتس در تهران

بهترین مراکز آزمون آیلتس در تهران

فهرست پردرآمدترین مشاغل در ایران

بهترین مراکز آزمون آیلتس در تهران

فهرست مشاغل مورد نياز استراليا 2018

بهترین مراکز آزمون آیلتس در تهران

دانلود کاملترین دوره خودآموز زبان انگلیسی و آیلتس (500 ویدئو)

http://mrsielts.com

خرید بسته آموزشی آیلتس و زبان انگلیسی

.

تعیین نمره اسپیکینگ شما توسط استاد با نمره 8.5 در کانال تلگرام @ielts2com

دیدگاه ها

41
ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
19 Comment threads
22 Thread replies
0 پیگیرها
 
اکثرا واکنش نشان داده اند
داغ ترین موضوع دیدگاه
19 Comment authors
  اشتراک در  
اطلاع از
علی وفایی

سلام من اینو مینویسم چون خیلی تجربه ی بدی از پازمون دادن در موسسه دین و دانش دارم ممتحن اسپیکینگ، 45 دقیقه دیر اومد و همین باعث شد خیلی استرس بگیرم. در طول جواب دادن به سوالات هم همش زیر میز رو نگاه میکرد انگار داشت دنبال چیزی میگشت و همین باعث شد حواس پرتی میشد. دو بار هم توی جواب دادن تست 3، پرید توی حرفهام و سوال بعدی می پرسید. من خیلییییی تلاش کردم که استرسمو کنترل کنم، خیلی غیر حرفه ای بود این حرکات خلاصه که دعا کنید نمره بالا بگیرم، بقیه اسکیل ها رو خیلی خوب… بیشتر بخوانید

Gohar

سلام من هم راستشو بخواهید اینقدر از ایرسافام بد گفتن که تصمیم گرفتم یه مرکز دیگه امتحان بدم به نظر شخصی خودم نباید خیلی به شایعاتی که با هدف خاصی نوشته میشه توجه کرد

امید

سلام دوستان .به نظر من برای موفقیت در آزمون آیلتس باید دوره های آیلتس را توی یه مرکز فنی بگذرونیم من توی کالج بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران دوره ها رو دارم میگذرونم و عالی بوده اونا به سیستمی طراحی کردن که مطمئنن به نمره هدف میشه رسید چون در هر مرحله رو تدریس شما نظارت دارن و کلا یه تیمی از اساتید جدا کل وقتشون رو به نظارت فقط بر روی شما اختصاص میدن و حتی تیم ارزیابی و تدریس شون هم متفاوت وشامل افراد مختصصه حالا اگه باز توی سایتشون کهtumscollege.com برید و سیستمشون رو ببینید واقعا… بیشتر بخوانید

فاطمه

……[توسط ielts2 حذف شد] امتحان ندید. آقای م….[توسط ielts2 حذف شد] یکی از اگزمینورها اسپکینیگ هست که همیشه هم هستش تویه همه شهرا و اصلا صداشو متوجه نمیشی چون پیره و آروم صحبت میکنه و انگار دندان مصنوعی چیزی داره. بخدا راست میگم. خیلیا از دستش شاکی هستن چون صداش آرومه و هرچند بهش میگی لطفا بلندتر صحبت کن بازم لجبازی میکنه آروم صحبت میکنه و اصلا نمیفهمی چی میکه. خصوصی هم کلاس میزاره و شاگردای خودشو احتمالا نمره بالا بده.

Brave

سلام کدوم مراکز از هدفشون برای لیسنینگ استفاده میشه؟

مهدي

سلام دوستان لطفا بفرماييد كدوم استاد داخل اصفهان واسه آيلتس از همه بهتره؟؟؟؟؟

Zahra

با سلام.من می‌خواستم برای آیلتس در اصفهان ثبت نام کنم.شنیدم ایرسافام بهتر از دانشگاه آزاده.میخواستم بدونم آیا این درسته و اگر کسی آدرسشو داره لطف میکنند برای من ارسال کنه. ممنون

سحر

سلام بچه ها ميخواستم نظر شخصی مو بدم اگه در اصفهان میخواین کلاس آیلتس شرکت کنید کلاسای دکتر ک(توسط ielts2.com حذف شد!) نرین ایشون و خانمشون بشدت پولکی هستن و خانمش که مسئولیت کلاس ها و مدیریت رو بر عهده داره بشدت بیتربیت و دروغگو وعصبیه و هر دقیقه و هر ثانیه شوهرشو که دکتر ک باشن از بیرون کلاس چک میکنه کافیه بعد کلاس سوال داشته باشی از استاد اجازه سوال پرسیدن نمیده و بشدت روی شاگرد خانم حساسه به خاطر شوهرش فقط قبل از ثبت نام که پولو میخوان با مهربونی و لبخند موختونو میزنن و بعد یک… بیشتر بخوانید

مهسا

کاملا با نظر سحر موافقم. منم همونجا رفتم . فقط پولمو و وقتکو هدر دادم. اقای ک بسیار عجول هستند و سر کلاسشون ارامش نداره ادم . کلاسهای شلوغ و بی نظم. خانمشون هم که مذیر امزشگاه هستند فقط اولش با ادم خوبه بعدش….! خلاصه ادم سر در گم و گیج دوره ایشونو طی میکنه. تعیین سطحشون هم مسخره است!

جعفری

با سلام و احترام ، من الان کلاس های فوق را در موسسه پردیس دانش شرکت می کنم . درست است که ایشان برای اینکه هر جلسه را بتواند به موقع تمام کند عجول هستند ولی مطالبی که ارانه می کنند بسیار کاربردی و با وسواس انتخاب شده و خود شما هم فرمودید که جزوه ایشان را تهیه کنید و خودتون بخونید. در مقایسه با موسسات دیگر که بنده و برادرم شرکت کرده ایم بسیار کاربردی کار می کنند مثلا هر تعداد رایتینگ می نویسیم با کامنت گذاری و صرف وقت زیاد تصحیح می کنند و به علت حافظه بسیار… بیشتر بخوانید

شهرزاد

سلام خسته نباشید من برای اولین بار می خوام امتحان آیلتس بدم خونمون اهواز است می خوام برم اصفهان انتحان بدهم ولی واقعا نمیدونم ایرسافام امتحان بدم یا دانشگاه آزاد اگر کسی تجربه ای در این خصوص داره منو راهنمایی کنه ممنونم

رضا

با عرض سلام و ادب. من آزمون 27 آگوست 2016 در مرکز ایرسافام اصفهان امتحان دادم. نظم جلسه و تمام شرایط برگزاری آزمون خوب بود. تنها مشکل اگزمینر استرالیایی اسپیکینگ بود که به طرز باورنکردنی به من کم داد. 1.5 نمره کنتر از براورد خودم. هرچی زحمت کشیده بودم بر باد رفت. لطفا دوستانی که تجربه مشابه از این آقا که جدید هم هست دارند نظراتشون رو قرار بدن. آیا کس دیگه ای هست که از ایشون کم گرفته باشه؟

مریم

سلام : من ساکن اصفهانم میخواستم ایرسافام امتحان بدم اما گویا تاریخ برگذاری امتحانش با برنامه من جور نمیشه، دانشگاه ازاد با من جوره اما میترسم و خیلی استرسم بالاست، گفتم تهران امتحان بدم، اگه اگزمینر قراره استرالیایی باشه با توجه به صحبت های اقای زحمتکش بیام تهران انگار به صرفه تره !!!! چون از اگزمینر ها خیلی راضی بودن انگاری! لطفا راهنمایی کنید!
اگر ادمین صلاح دونستن ادرس ایمیل من رو اگه بذارن برای تماس بیشتر و راحت تر ممنون میشم ، اگر هم که نه خودشون زحمت حذف رو بکشن
مرسی
maryam.bahrami1370@gmail.com

آریا

سلام خدمت همه ی دوستان.من 2april در موسسه عصر دین ودانش امتحان آیلتس آکادمیک دادم، اسپیکینگ هم چهار روز قبلش بود.اولین بار که امتحان آیلتس دادم و هیچ کلاسی هم نرفتم.نمره هام به ترتیبs:7,L:7.5,R;6,W:6.5 شدکه overall:7.ممتحن اسپیکینگم خانمی به نام اخوان بودن که قبل امتحان اینقدر بد شنیده بودم از ایشون وحتی تو حیاط قبل امتحان چند نفر اینقدر بد گفتن ازش که وقتی از پشت شیشه اتاق اسپیکینگ دیدم ممتحن مشخصاتش همونیه که بچه ها گفته بودن اصن خودمو باختم.یه ذره مکث کردم یه نفس عمیق کشیدم رفتم داخل.بعد که خودشو معرفی کرد دیدم اره خودشونن.خوب من حدسم حول… بیشتر بخوانید

Gohar

ببخشید ولی من اصلا باور نمیکنم کسی با self study این نمره ها رو بتونه بگیره اون هم بار اول🤨🤨

موحد

با سلام ، با تمام توضیحاتی که در بالا خواندم ولی تجربه متفاوتی در این باره دارم ، چه طور میشه کسی در ریدینگ ۶ بگیره و دفه بعد با کلی پیشرفت ۴.۵ بگیره ، هر دو امتحان هم در ایلتس تهران بود ، به نظر من واقعا بعضی از این موسسه ها معلوم نیست چه جوری نمره میدهند ، تجربه خودم اینه که فقط جایی امتحان بدین که هدفون داشته باشه ، ایلتس تهران رو هم کلا بیخیال شین.

سارا

بدترین و نامردترین موسسه ایرسافام است، با سرنوشت آدم بازی میکنن .

مرجان

هیچ ممتحنی نمیتونه بیشتر از 0.5 نمره از شما توی اسپیکینگ یا رایتینگ کم کنه چون اگه به اعتراض اون نفر رسیدگی بشه و نمره تغییر داده بشه گواهینامه اگزمینر بودنش باطل میشه و برای همین خودشو برای کم کردن نمره از شما به خطر نمییندازه. نهایت کاری که بتونه بکنه اینه که نیم نمره کمتر بده که بشه با چک و چونه توجیهش کرد. اون نیم نمره رو هم میشه با بهتر خوندن جبران کرد. منظورم اینه بالاتر گرفت که اگه هم ازت کم کردن بازم به نمره ای که باید برسی بتونی برسی

محمدرضا

به نام خدا بنده در ایرسافام در تاریخ ۱۸ مهر اصفهان امتحان دادم. انتظار نمره بیشتری داشتم بالاخص در بخش Writing و Listening . به نظرم Writing ها را بد صحیح می کنند. چرا که یکی از افرادی که همراه با من در امتحان شرکت کرده بود برای بار چهارم می گفت امتحان می دهد تا نمره فکر کنم ۷ در Writing بگیرد. البته نمی دانم سه دفعه قبلی را نیز ایرسافام امتحان داده بود یا نه ولی فکر کنم چرا ایرسافام امتحان داده بود. خودم در بخش Reading شدم ۷. Speaking ۶.۵ ولی Listening و Writing 5.5 که برایم… بیشتر بخوانید

se

سلام من دو بار موسسه ایرسافام آیلتس دادم و برای بار سوم آیلتس دانشگاه ازاد همدان رو شرکت کردم از نظر امکانات همدان هیچ کمبودی نداشت و تفاوت اصلی اش با ایرسافام این بود که کم بودن تعداد شرکت کنندگان در همدان و برخورد مسولین باعث میشد استرس تا حد قابل ملاحظه ای کم بشه و این باعث میشه بتونید به نمره ای که استحقاقش رو دارید بتونید دست پیدا کنید من به دوستانی که هنوز امتحان نداده اند پیشنهاد میکنم مرکز استانی دانشگاه ازاد رو نادیده نگیرند مخصوصا اگر خودشون اهل همون شهر ها هستند در یکی از امتحانهای… بیشتر بخوانید

برنجی

با سلام میخواستم اطلاعات بیشتری درباره برگزاری امتحان آیلتس در همدان داشته باشم. اگر امکانش هست به من ایمیل بزنید تا سوالاتم را بپرسم. یا همینجا خصوصا درباره اسپیکینگ و رایتینگ و نحوه نمره دهی بین ایرسافام و واحد همدان. تفاوتی هست؟ شما هر دو مرکز را امتحان کردید، نمراتی که گرفتید در هر آزمون چطور بود؟ من قصد داشتم ایرسافام امتحان بدم اما همدان خیلی نزدیکتره به من. ممنون میشم تجاربتان را به اشتراک بگذارید.

محمد

I think Irsafam do a good job.

Iman

Hi,
I dont think think they evalute you subjectively and there are peole who have to reexam and pay a lot to these centers

nazli

من دو بار استرالیا امتحان دادم و اسپیکینگ 7.5 شدم ولی عصر دین و دانش با استاندارد بالای نمره دهی خود ( بهتر از یک native) به من اسپیکینگ 6.5 داد!!!!!!!
تروخدا مثل من پول و وقتتونو با این جور موسسات بی مسئولیت هدر ندین.