دریافت روزانه واژگان انگلیسی با پیامک

دریافت روزانه بانکی از واژگان گلچین شده انگلیسی با پیامک

دریافت روزانه بانکی از واژگان گلچین شده انگلیسی با پیامک

دریافت روزانه واژگان انگلیسی با پیامک

یکی از نوآوری هایی که سال ها پیش در زمینه آموزش غیر مستقیم زبان انگلیسی شاهد آن بودیم سرویس دریافت پیامکی لغات انگلیسی بود که با هزینه ای بسیار پایین انجام میشد. این سرویس بعد ها با اپلیکیشن های لغت اندرویدی و IOS از یک سو و ارسال همین لغات از طریق email جایگزین شد و به حاشیه رفت اما شاید هنوز هم برخی از سایت ها چنین امکاناتی را برای شما فراهم کنند. نوشته زیر مربوط به سال 2014 است و درباره این سرویس نو اطلاع رسانی میکند. 

تمامی منابع سایت به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

.

دریافت روزانه واژگان مهم و ضروری آیلتس، تافل یا واژگان کلیدی و پایه زبان انگلیسی و همچنین ضرب المثل ها، جمله های ماندگار و واژگان کتاب های معروف و نام آشنای بازار کتاب ایران مثل کتاب های لغات ضروری آیلتس/تافل Barron’s یا کتاب های 504 و 100 هم اکنون از راه پیامک بر روی تلفن های همراه امکانپذیر است.

اگر در مسیر آمادگی آزمون آیلتس یا تافل هستید یا در کلاس های ترمیک یا خصوصی شرکت میکنید شاید بد نباشد با یک یا چند پیامک در روز چند واژه تازه را مرور کنید. گرچه بار آموزشی این روش بسیار اندک است و تنها یک یادآوری کننده و شیوه جانبی به شمار میرود ولی برای در تماس نگاه داشتن زبان آموز و آگاه کردن وی از برخی واژگان احتمالی از قلم افتاده یا فراموش شده میتواند سودمند باشد.

برای نام نویسی در چنین دوره هایی باید برای “دریافت لغات….” مورد نظر یک جستجوی ساده در اینترنت انجام داده و به وبسایت هایی که چنین خدماتی ارائه میدهند یک پرداخت مختصر چند هزار تومانی انجام دهید. خود من در وبسایت  http://www.irlanguage.com این کار را انجام دادم و روزانه یک ضرب المثل انگلیسی دریافت میکنم که بیشتر آن ها خوب هستند گر چه معدودی از آن ها غلط ترجمه شده یا از پایه نادرست کپی شده اند ولی کیفیت این پیامک ها پذیرفتی است چرا که بیش از 98% آن ها درست هستند. از نمونه های دیگر سایت https://www.languagecentre.ir/sms-english-courses هست. 

همانطور که پیشتر گفتیم همچنین برای تقویت لغات و بالا بردن دانش و دایره واژگان خود میتوانید از مجموعه نرم افزارهای نارسیس ماکزیمم با تاثیر بسیار بالا نیز استفاده کنید.

.

آموزش 16 زمان در زبان انگلیسی

.

دریافت روزانه واژگان انگلیسی با پیامک – مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از