کلاس های خصوصی و گروهی آیلتس و تافل در بروجرد

Borujerd - IELTS TOEFL Classesزبان آموزان گرامی علاقمند به کلاس های آیلتس و تافل بصورت خصوصی و یا گروهی آموزشگاهی در شهر بروجرد میتوانند از کلاس هایی با کیفیت بسیار بالا بهره مند شوند. در زیر توضیحات کوتاهی در این زمینه پیشکش علاقمندان خواهد شد:

استاد ها و آموزگاران

یکی از مهم ترین سنجه های در نظر زبان آموزان برای گزینش کلاس های آیلتس و تافل و مکالمه زبان انگلیسی، درجه خبره بودن، تسلط و چیرگی ایشان است. استاد های فعال در این گروه آموزشی در شهر بروجرد (1)دارای سال ها سابقه تدریس بوده و (2)بسیاری از ایشان دارای مدرک آیلتس و/یا تافل و همچنین در سطح بالایی از تخصیلات دانشگاهی و (3) برخی تحصیل کرده رشته زبان انگلیسی در دانشگاه هستند. تشکیل کلاس با ایشان یکی از بهترین گزینه ها برای زبان آموزان ساکن بروجرد خواهد بود و راه موفقیت ایشان در آزمون را هموار خواهد کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، شماره تماس بخش نام نویسی در پایان همین صفحه را جستجو فرمایید.

محل برگزاری کلاس

کلاس ها هم در محل آموزشگاه در شهر بروجرد و هم در منزل زبان آموزان در این شهر برگزار خواهد شد. همچنین استاد های خانم و هم استاد های آقا برای زبان آموزان در دسترس خواهد بود.

کلاس های آنلاین

زبان آموزانی که به هر دلیل علاقمند به شرکت در کلاس های آیلتس، تافل و مکالمه زبان انگلیسی بصورت آنلاین از راه اسکایپ هستند میتوانند با استفاده از شماره تماس پایان همین صفحه درخواست خود را مطرح نمایند. استاد های آنلاین در بخش های اسپیکینگ و رایتینگ دارای توان بسیار بالایی هستند و بجز تدریس و رفع اشکال در این زمینه به تصحیح رایتینگ های زبان آموزان نیز میپردازند. بسیاری از زبان آموزان دوره های پیشین با بهره گیری از کلاس های آنلاین به نتایج بسیار خوبی در آزمون های آیلتس و تافل خود رسیده و از این کلاس ها ابراز خرسندی داشته و بازده بالایی را گزارش کرده اند.

Online-Courses-with-skypeشهریه کلاس ها و برنامه درسی

در زمینه شهریه دوره های مختلف، مبلغ پرداختی و نحوه پرداخت و همچنین شیوه تدریس و برنامه ریزی برای رسیدن به هدف میبایست با مسئولین آموزشگاه و استاد های محترم تماس حاصل کرده و هماهنگی های لازم را انجام دهید. در این زمینه از شماره تماس زیر بهره بگیرید.

شماره تماس برای نام نویسی

زبان آموزان گرامی برای دریافت شماره مسئولین محترم آموزشگاه و همچنین استاد های آیلتس/تافل/مکالمه یک پیامک دربرگیرنده نوشته “کلاس آیلتس، تافل، مکالمه در بروجرد” به شماره زیر فرستاده تا شماره تماس برای ایشان فرستاده شود.

09121355087(شماره تنها برای دریافت پیامک و نه تماس میباشد)

بیشتر بخوانید:

دوره و کلاس های آنلاین مکالمه و آیلتس با Skype

تصحیح اینترنتی رایتینگ آیلتس Online Writing Correction

نمره زبان آموزان دوره های پیشین

پیشینه آموزشی و حرفه ای مهندس ابوالقاسمی و خانم امیدی

اطلاعات بیشتر و تماس درباره دوره های فشرده آیلتس و تافل و مکالمه زبان انگلیسی در تهران

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از