کلاس های خصوصی آنلاین دولینگو Duolingo

کلاس های خصوصی آنلاین دولینگو Duolingo

کلاس های خصوصی آنلاین دولینگو Duolingo

درود به همه دوستان عزیز. از آغاز شهریورماه 1401 برابر با جولای 2022، بنا به درخواست زبان آموزان زیادی که پیشتر در آزمون آیلتس نتیجه لازم را به دست نیاورده بودند دوره های خصوصی آنلاین آزمون دولینگو Duolingo را آغاز میکنیم. 

آزمون دولینگو مزایای غیر قابل انکاری در برابر دیگر آزمون های معتبر مثل آیلتس و تافل دارد که از آن میان میتوان به برگزاری آزمون در کمتر از 1 ساعت و در منزل، دریافت سریع نتیجه، هزینه کم تر و ارسال کارنامه به صورت نامحدود به دانشگاه های مورد نظر و تعداد بسیار زیاد دانشگاه هایی که این مدرک را بعنوان مدرک معتبر زبان انگلیسی در سراسر جهان میپذیرند اشاره کرد.

با توجه به تازه بودن آزمون منابع زیادی همچنان برای این امتحان منتشر نشده اما آشنایی مدرس با فرمت و جنس و Task سوالات آزمون دولینگو بدون شک برای شما یک مزیت بزرگ بوده و بدون شک نتیجه بسیار خوبی را به دست خواهید آورد.

.

کلاس های خصوصی آنلاین دولینگو Duolingo

کلاس های آنلاین مهندس ابوالقاسمی(با نمره 8 آیلتس و بیش از 10 هزار ساعت تجربه تدریس زبان انگلیسی و آیلتس) به صورت کلاس های یک ساعته و 3 روز در هفته در روزهای فرد یا زوج در 3 تایم صبح، ظهر و عصر برگزار میشود. کلاس ها حالت فشرده دارند و معمولا از سطح پایه تا نمره 120 دولینگو که معادل 7 آزمون آیلتس می باشد بیش از 3 تا 4 ماه درازا نخواهد داشت.

طرح درس در این کلاس ها به صورت افزایش عمومی دانش زبان انگلیسی از یک سو و تمرکز بر روی مهارت های لازم برای کارکرد هر چه بهتر در آزمون و تمرین با نمونه سوالات این آزمون خواهد بود. 

کلاس ها به صورت جلسات تصویری آنلاین در اسکایپ برگزار میشوند و بنا به درخواست زبان آموزان عزیز امکان ضبط جلسات هم وجود دارد. 

برای هماهنگی بیشتر و تعیین سطح لطفا با این شماره در تلگرام یا واتس اپ در تماس باشید: 

09107751201 (تماس در تلگرام یا واتس اپ)

.

.

ویدئوی رسمی منتشر شده توسط سایت دولینگو

.

در زیر نمونه کارنامه آزمون دولینگو را مشاهده میفرمایید که در 4 سنجه نمره هایی از عدد 160 برای آن تعیین شده است. 

نمونه کارنامه آزمون دولینگو Duolingo

نمونه کارنامه آزمون دولینگو Duolingo

.

لینک های سودمند درباره آزمون دولینگو – پیوند به بیرون

آشنایی با فرمت و انواع سوالات آزمون Duolingo

پاسخ به سوالات متداول درباره آزمون دولینگو

انجام یک تست رایگان دولینگو در سایت مرجع این آزمون

 

 

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از