کلاس های آیلتس و تافل برای شهروندان همدان و اراک

IELTS TOEFL Hamedan Arakزبان آموزان گرامی ساکن شهر های همدان و اراک علاقمند به دوره های خصوصی، گروهی آموزشگاهی آیلتس و تافل میتوانند از کلاس هایی با کیفیت بسیار بالا بصورت آخر هفته یا چند روز در هفته در شهر بروجرد بهره مند شوند. در زیر اطلاعات بیشتر پیشکش شما خواهد شد:

آموزگاران

آموزگاران گروه آموزشی در شهر بروجرد دارای سابقه چندین ساله تدریس در زمینه مکالمه زبان انگلیسی، آیلتس و تافل بوده و دارای مدرک در این دو آزمون هستند. تحصیلات دانشگاهی استاد های گرامی کارشناسی ارشد و بالاتر در زمینه های گوناگون به ویژه رشته زبان انگلیسی است. تسلط کامل این اساتید به تدریس در این زمینه ها میتواند راه موفقیت برای زبان آموزان گرامی را هموار نماید.

کلاس های آنلاین

زبان آموزانی که به هر دلیل علاقمند به شرکت در کلاس های آیلتس، تافل و مکالمه زبان انگلیسی بصورت آنلاین از راه اسکایپ هستند میتوانند با استفاده از شماره تماس پایان همین صفحه درخواست خود را مطرح نمایند. استاد های آنلاین در بخش های اسپیکینگ و رایتینگ دارای توان بسیار بالایی هستند و بجز تدریس و رفع اشکال در این زمینه به تصحیح رایتینگ های زبان آموزان نیز میپردازند. بسیاری از زبان آموزان دوره های پیشین با بهره گیری از کلاس های آنلاین به نتایج بسیار خوبی در آزمون های آیلتس و تافل خود رسیده و از این کلاس ها ابراز خرسندی داشته و بازده بالایی را گزارش کرده اند.

Online-Courses-with-skype

شهریه و طرح درس

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه شهریه پرداختی و نحوه پرداخت، تعیین سطح، تعداد کلاس های مورد نیاز در هفته، برنامه ریزی و نگارش طرح درس از شماره تماس پایان همین صفحه استفاده فرمایید.

شماره تماس برای نام نویسی

زبان آموزان گرامی برای دریافت شماره مسئولین محترم آموزشگاه و همچنین استاد های آیلتس/تافل/مکالمه یک پیامک دربرگیرنده نوشته “کلاس آیلتس، تافل، مکالمه در همدان/اراک” به شماره زیر فرستاده تا شماره تماس برای ایشان فرستاده شود.

۰۹۱۲۱۳۵۵۰۸۷(شماره تنها برای دریافت پیامک و نه تماس میباشد)

بیشتر بخوانید:

دوره و کلاس های آنلاین مکالمه و آیلتس با Skype

تصحیح اینترنتی رایتینگ آیلتس Online Writing Correction

کلاس های خصوصی و گروهی آیلتس و تافل در بروجرد

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در رشت و انزلی

نمره زبان آموزان دوره های پیشین

پیشینه آموزشی و حرفه ای مهندس ابوالقاسمی و خانم امیدی

اطلاعات بیشتر و تماس درباره دوره های فشرده آیلتس و تافل و مکالمه زبان انگلیسی در تهران

0 پاسخ های ایجاد شده:

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.