کلاس ریدینگ آیلتس

IETS Reading Classبطور کلی زبان آموزان پس از گذراندن کلاس های آیلتس و تافل با استادهای کارآزموده و توامند نمره بالا و مناسبی در رایتینگ و اسپیکینگ دریافت میکنند ولی برخی از این گروه به ویژه در آزمون های آیلتس جنرال به نمره مورد نظرشان در دو مهارت ریدینگ و لیسنینگ نمیرسند. اگر شما نیز در میان این گروه جای دارید میتوانید از کلاس های خصوصی ویژه ای که برای این مهارت طراحی شده شرکت نمایید و در یک بازه زمانی مناسب نمره خود را بهبود ببخشید.

کلاس های خصوصی ریدینگ آیلتس آکادمیک و جنرال

در این کلاس های خصوصی ریدینگ که بصورت فشرده برگزار میشود 3 موضوع اصلی در دستور کار است: (1) افزایش توامندی زبان آموز در تندخوانی و بهبود سطح درک مطلب ایشان (2) گسترش دایره لغات به شیوه ای کاملا استاندارد(بدون هرگونه بهره گیری از زبان مادری) و همساز با آزمون آیلتس و (3) آشنایی با انواع تست های ریدینگ آیلتس آکادمیک و جنرال و تمرین دقیق و مو به موی تمامی انواع تست ها و شیوه های یافتن پاسخ درست، Skimming و Scanning.

استاد های آموزش دهنده

استاد های آموزش دهنده در این کلاس های خصوصی که در منزل زبان آموزان برگزار میشود بسیار حرفه ای بوده و آشنایی کامل با آزمون آیلتس و شیوه های تدریس آن دارند. همچنین تمامی این استاد ها خود آزمون آیلتس را برگزار کرده و مدرک آیلتس را دریافت کرده اند. این گروه دست چین شده از از مدرسان حرفه ای آیلتس با نام گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی فعالیت دارند. پیشینه آموزشی ایشان در همین سایت در دسترس بوده و به ویژه در مهارت ریدینگ دارای نمره 8 آیلتس آکادمیک هستند.

طول زمان کلاس ها

این کلاس ها بسیار هماهنگ با شرایط زبان آموزان هستند. اگر زبان آموزان پیش از این آزمون برگزار کرده باشند و از نمره خود آگاه باشند با توجه به این نمره برایشان برنامه ریزی میشود که احتمالا بین 5 تا 10 جلسه برای 1 تا 1.5 نمره خواهد بود. اگر زبان آموزان بخواهد کار را از پایه آغاز کند و به نمره 5 تا 6 نیاز داشته باشد بین 10 تا 15 جلسه کلاس نیاز خواهد داشت. البته با توجه به شرایط این اعداد ممکن است بسیار متفاوت باشند.

شرایط کلاس ها و ثبت نام

برای آگاهی از شرایط کلاس ها، مطالعه قوانین و مقررات، آگاهی از شهریه پرداختی و دیگر موارد پیوند زیر را ملاحظه فرمایید:

دوره های حرفه ای آیلتس ۷ IELTS تافل ۱۰۰ مهندس ابوالقاسمی

دیدگاه ها

4
ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Comment threads
2 Thread replies
0 پیگیرها
 
اکثرا واکنش نشان داده اند
داغ ترین موضوع دیدگاه
2 Comment authors
  اشتراک در  
اطلاع از
فرزانه

سلام وقتتون بخير من سه روز قبل آفرينش آزمايشي دادم رايتينگ ٦.٥ ، ليسنينگ و اسپيكينگ ٦ و ردينگ ٥ شدم. آيا ميتونم در مدت يك ماه ردينگم رو به ٦.٥ برسونم با اين كلاسي كه دربارش صحبت كردين؟ و براي رسيدن از نمره ٥ به ٦.٥ چند جلسه نياز هست؟

محمود

سلام . من باید در آزمون جنرال آینده (17مهر )نمره 4 از هر اسکیل بیارم.
نمره آزمون قبلی م
اسپکینگ 5/5
رایتینگ 4/5
لیسنینگ 3/5
ریدینک 3
بوده . ضمنا فقط آزمون بعدی فرصت آزمون دارم و گرنه کارم عقب نیافته.
با اینوصف در فاصله دو هفته ای میخوام ریدنگ و لیسنینگم به 4/5 برسه
آیا می تونید برنامه ای برام بچینید.
ممنون