کلاس خصوصی نکته ها و تكنيك هاي تافل

زبان آموزانی که بدنبال تکنیک های تافل در بخش های رایتینگ و اسپیکینگ هستند و یا در آزمون های قبلی خود به نمره مطلوبی دست نیافته و بدنبال تکرار آزمون میباشند میتوانند در کلاس های ویژه ای برای تکنیک های تست زنی و آشنایی با چهارچوب های اصلی این آزمون شرکت نمایند.

این کلاس ها بنا به سطح و نمره مورد نظر زبان آموز میتواند از 5 تا 10 جلسه درازا داشته باشد. گرچه تکنیک های بخش ریدینگ و لیسنینگ تافل نیز در این کلاس های مرور میشود و زبان آموزان با منابع مناسب و شیوه های سودمند و کارساز فراگیری مهارت و تست زنی آشنا خواهند شد، تکیه اصلی این کلاس ها در بخش های اسپیکینگ و رایتینگ تافل است.

اگر بصورت خود خوان آزمون تافل را برگزار کرده و به نمره ای نزدیک به 70 تا 80 رسیده اید ولی هدف شما نمره 90 تا 100 و بالای 100 تافل است این کلاس ها پاسخی به نیاز شماست.

شهریه این کلاس ها از جلسه ای 70 هزار تومان آغاز میشود و در منزل زبان آموزان یا محیط های آموزشگاهی برگزار میشوند. این کلاس ها را میتوانید با همین هزینه بهمراه یک زبان آموز دیگر برگزار نمایید و در شهریه پرداختی خود صرفه جویی نمایید. استادهای تدریس کننده در این کلاس ها دارای تسلط بسیار بالا هستند و تمامی آن ها دانش آموخته دانشگاه های اروپایی با محیط های انگلیسی زبان native میباشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به بخش شهریه و نام نویسی مراجعه فرمایید.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از