کلاس اسپیکینگ زبان انگلیسی

Speaking Class Englishعلاقمندان و زبان آموزانی که بدنبال مکالمه روان زبان انگلیسی و تقویت اسپیکینگ خود در فاصله های زمانی کوتاه هستند میتوانند با شرکت در کلاس های خصوصی گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی، دربرگیرنده بهترین استاد های مکالمه زبان انگلیسی با مدرک های بین المللی آیلتس و تافل شرکت داشته باشند. در زیر اطلاعاتی در زمینه این کلاس ها، شکل برگزاری کلاس ها و استاد های محترم این مجموعه ارائه خواهیم کرد.

کلاس های فشرده اسپیکینگ(مکالمه) زبان انگلیسی

این کلاس ها مناسب زبان آموزانی است که بصورت فشرده بدنبال فراگیری زبان انگلیسی و مکالمه روان هستند. بجز کلاس های حرفه ای و تخصصی آیلتس و تافل به ترتیب تا نمره 7.5 و 100، کلاس های مکالمه زبان انگلیسی زبان آموزان و علاقمندان را تا سطح عالی زبان انگلیسی(برابر نمره 6 آیلتس) پیش خواهد برد. این کلاس ها با توجه به نیاز زبان آموز با تمرکز بر مکالمه، لیسنینگ یا رایتینگ و ریدینگ طراحی شده و دقیقا با توجه به نیازهای اعلام شده پیش خواهد رفت. فشرده بودن این کلاس ها به این معناست که کار در این کلاس ها بسیار جدی بوده و زبان آموزان نیازمند دست کم 5 ساعت مطالعه خارج کلاسی خواهد بود.

نمونه صحبت کردن زبان آموز با نمره 6 آیلتس را بشنوید و نمونه نمره های 7 و 8 را دانلود فرمایید:

دانلود نمونه صدای اسپیکینگ آیلتس در حد نمره ۶

دانلود ویدئوی مصاحبه اسپیکینگ آیلتس نمره ۸

دانلود ویدئوی مصاحبه آیلتس نمره ۷

رسیدن به مکالمه روان چقدر طول میکشد؟

مکالمه روان زبان انگلیسی از سطح پایه معمولا بین 3 تا 5 ماه طول میکشد که برابر با 30 تا نهایتا 50 جلسه آموزشی خواهد بود. این جلسه ها تنها بصورت 3 روز در هفته برگزار شده و ساعت برگزاری معمولا بین زبان آموز و مدرس مربوطه هماهنگ میشود.

مدرسان حرفه ای آقا و خانم در منزل شما

با افزایش دانش آموختگان آموزشگاه ها و موسسات زبان کشور شمار کسانی که به تدریس زبان انگلیسی مشغول هستند بسیار بیش از گذشته شده و این امر چالش ویژه ای را برای زبان آموزان به وجود آورده و کار گزینش را بیش از پیش دشوار نموده است. استاد های فعال در این مجموعه پیشینه تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان داشته، دارای مدرک آیلتس معتبر هستند و دست کم 5000 ساعت پیشینه تدریس(کمابیش برابر 5 سال) آموزشگاهی و خصوصی زبان انگلیسی یا آیلتس/تافل را در کارنامه خود دارند.

از دیگر ویژگی های این گروه از مدرسان حرفه ای مکالمه زبان انگلیسی آنکه هم استاد های آقا و هم استاد های خانم در این گروه کوچک فعالیت دارند و این عزیزان با داشتن سن زیر 35 سال همگی متاهل بوده و بالاترین استاندارد های اخلاقی پیش نیاز پیوستن به این گروه آموزشی میباشد. این کلاس ها در خانه زبان آموز برگزار میشود و صرفه جویی بسیاری در زمان ایشان را بهمراه خواهد داشت.

پیشینه سرپرستان این گروه آموزشی را در اینجا بازبینی فرمایید.

روش کار در این کلاس های مکالمه چگونه است؟

بسیاری از زبان آموزان به ویژه کسانی که پیش از این سابقه کار با دیگر شیوه های آموزشی را داشته اند درباره نحوه کار در کلاس ها پرسش های فراوانی دارند. شیوه کار در این کلاس های مکالمه عبارتست از کنفرانس های کلاس از سوی زبان آموز در جلسه و تمرین پر بازده واژگان با هدف تقویت این مهارت. از دیگر بخش های کلاس میتواند به تمرین نمونه سوال های استاندارد و عنوان های مناسب برای مکالمه اشاره کرد. بطور معمول استاد با مشاهده ایرادهای گرامری و ساختاری زبان آموز این ایراد ها را شناسایی کرده و با ارائه تکلیف های مربوطه از کتاب های گرامری، رفع شدن آن ها را در جلسه های بعدی پایش خواهد کرد.

همچنین کتاب های واژگان و ارائه تمرین هایی کاملا استاندارد مد نظر بوده و کارکرد زبان آموزان بطور کاملا جدی و پیوسته مورد ارزیابی استاد خواهد بود. از دیگر بخش ها آشنایی و ارائه تمرین های فراوان کتاب های شنیداری یا لیسنینگ است که زبان آموزان را با هر دو لهجه آمریکایی و بریتیش آشنا کرده و ایشان را برای درک بهتر گفته های انگلیسی زبان ها یا درک فیلم ها در مرحله های بعدی آماده خواهد کرد.

این کلاس های مکالمه برای چه کسی مناسب است؟

این دوره های فشرده مکالمه زبان انگلیسی به ویژه برای زبان آموزان و علاقمندانی مناسب است که (1) جدیت، سختکوشی و پایداری کافی داشته، (2) هدف خود را به آشکاری و درستی تعیین کرده (3) زمان خود را برای 3 تا 5 ماه آزاد کرده و (4) دست کم 5 ساعت زمان مطالعه خارج کلاسی داشته (5) و برای تشکیل کلاس در منزل خود در داخل شهر تهران مشکلی نداشته باشند.

چطور میتوان در این کلاس ها ثبت نام کرد؟

برای نام نویسی در این کلاس ها باید نخست قوانین و شرایط آن ها را به دقت مطالعه کرده و سپس نشانی منزل خود را به شماره تلفن همراهی که آورده شده پیامک فرمایید:

دوره های حرفه ای اسپیکینگ (مکالمه) زبان انگلیسی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از