پذیرش آیلتس از سوی ایالات متحده آمریکا

us says yes to ielts

آیلتس در بیش از 140 کشور جهان دارای بیش از 1000 مکان و مرکز آزمون می باشد. شما می توانید بر اساس کشور و خطه و شهر، نزدیک ترین مرکز آزمون به خودتان را جستجو نمایید. جهت کسب اطلاع در مورد تاریخ های پیش رو و هزینه آزمون، روی لینک اطلاعات بیشتر زیر آدرس هر شهر کلیک نمایید.

ثبت نام آنلاین ایالات متحده

چطور بصورت آنلاین در ایالات متحده آمریکا ثبت نام نمود

    
یک مرکز آزمون آیلتس در ایالات متحده آمریکا را با کلیک بر روی این لینک پیدا کنید.
جهت بدست آوردن اطلاعات تماس نظیر ( آدرس، ایمیل و وب سایت) و لیستی از تاریخ های پیش روی آزمون، بر روی لینک “اطلاعات بیشتر” کلیک نمایید.لطفا توجه داشته باشید، هنگامیکه شما وارد فرآیند ثبت نام آنلاین می شوید، تاریخ های پیش روی نشان داده شذه از آزمون به رنگ ارغوانی ممکن است ، فراهم نباشند، لذاجهت کسب اطلاع از اینکه آیا آن مراکز آزمون برای تاریخ های انتخابی شماجای خالی دارند، لازم است تا مستقیما با مرکز آزمون تماس بگیرید یا اینکه برای تاریخ بعدی که فراهم است، ثبت نام نمایید.
به انتهای صفحه وب سایت پیمایش نمایید و روی لینک ieltsregistration.org کلیک کنید.
دستورات ثبت نام آنلاین را دنبال نموده و در مرکز آزمون انتخابی تان ثبت نام نمایید.

یک نامه تایید وصول را به همراه اطلاعات تماس مرکز آزمون دریافت نمایید.

سه آیتم لازم برای آیلتس:

       1. ثبت نام آنلاین
2. فتوکپی صفحه عکس دار گذرنامه تان
3. پرداخت هزینه آزمون ( برای اطلاع از گزینه های پرداخت؛ وب سایت مرکز آزمون را بررسی نمایید)

 

جهت تکمیل ثبت نامتان، آیتم 2 و 3 را باهم به مرکز آزمون انتخابی تان از طریق پست عادی یا از طریق فایلی پیوستی به ایمیل ارسال کنید تا حداقل چهار روز کاری قبل از تاریخ آزمون به مرکز آزمون برسد.

 

به ایمیل آیلتس ایالات متحده آمریکا به آدرسielts@ieltsusa.org یا با شماره 323 255 2771 برای پرسیدن سوالاتتان در مورد ثبت نام آنلاین در ایالات متحده آمریکا تماس بگیرید.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از