ویدیوی آموزشی درباره نحوه نوشتن Personal Statement

 
نوشتن Personal Statement یا اظهار نامه شخصی که برابر هایی همانند “بیانیه هدف” نیز برای آن پیشنهاد شده برای بیشتر دانشجویانی که بدنبال تحصیل در تراز های بالاتر و در دانشگاه های کشورهای غربی هستند کاری دشوار است چرا که پیش از همه هرگز در این زمینه آموزشی ندیده اند و دیگر اینکه بسیاری از نظام های آموزشی در کشورهای این دانشجویان پافشاری بسیاری بر “کپی و حفظ کردن” دارد تا “پدید آوردن و نو اندیشی”. در بالا ویدئویی آموزشی به زبان انگلیسی درباره نحوه نوشتن یک personal statement خوب آورده شده است.

گرچه این ویدئو به آموزش گام به گام چگونگی نوشتن نمیپردازد ولی به ویژه از این نظر اهمیت بالایی دارد که آموزش دهنده در این ویدئو خود از مسئولین دانشگاهی دریافت کننده personal statement ها بوده و با هزاران هزار مورد از آن ها برخورد داشته است.

همچنین در سایت زیر میتوانید به توضیح دقیق و بخش به بخش نوشتن personal statement بپردازید. یکی از مهمترین نکته هایی که در بسیاری از وبسایت های انگلیسی زبان و فارسی به آن اشاره شده است خودداری از نسخه برداری یا کپی کردن کار دیگران است. این کارشناسان حرفه ای با یک بررسی ساده به کپی بودن یا نبودن متن ارسالی شده پی خواهند برد به ویژه که تمامی چنین مدارکی در یک انباره بزرگ آنلاین نگهداری شده و با نرم افزارهایی ویژه کپی بودن آن بررسی میشود و بخت دانشجویان تازه برای ارائه Personal Statement های ساختگی و رونویسی شده به کمترین میزان خواهد رسید.

https://www.ucas.com

بیشتر بخوانید:

آموزش نحوه نوشتن انگیزه نامه (SOP Statement of Purpose)

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از