ویدئوهای آموزشی اسپیکینگ آیلتس، تکنیک های کلیدی در Interview

Study Englishمجموعه ویدئوهای آموزشی Study English به آموزش چهارچوب کلی و نکات کلیدی آزمون آیلتس میپردازند. بسیاری از زبان آموزان به نادرست نمره های بالای اسپیکینگ آیلتس را دستاورد آمیزه ای از به کار بردن واژه های درشت و دشوار از یک سو و تند سخن گفتن از سوی دیگر میپندارند و شوربختانه برخی از آموزشگاه های برگزار کننده آزمون های آزمایشی نیز نمره اسپیکینگ چنین شرکت کننده هایی را 8 و 8.5 اعلام مینمایند!

گرچه دانش واژگان از ارزش بالایی برخوردار است، شگرد ها و تکنیک های گوناگونی برای بدست آوردن نمره یاد شده مورد نیاز است که فراتر از زنجیر کردن واژه های کم کاربرد و نوشتاری کتاب های 504، 601 و 1100 میباشد. در این ویدئوی 10 دقیقه ای کوشش شده بیننده با این شیوه ها آشنا شود که از آن میان میتوان circumlocution یا به کار گیری گستره از واژگان در پاسخ زمانی که یک واژه تنها برای رساندن منظور در دسترس نیست، درخواست برای شفاف سازی یا clarification هنگامی که شرکت کننده در آزمون معنی پرسش را به درستی نفهمیده، مهارت ارائه دیدگاه هنگامی که شرکت کننده در آزمون پرسش را فهمیده ولی پاسخ دقیق و بی کم و کاست پرسش پیش کشیده شده را نمیداند یا Speculation، بهره گیری بجا و مناسب از واژگان هم معنی(Synonyms) پیرامون موضوع پرسش پیش کشیده شده، بهره گیری از Collocation ها یا واژه هایی که همواره با هم پدیدار میشوند یا گروهی از واژگان پیرامون یک موضوع یا Word Forms و در پایان idiom ها یا اصطلاح ها را نام برد.

دانلود مستقیم این ویدئو با حجم 37.3 مگابایت به مدت ۱۰ دقیقه با کیفیت بالا:

 download Fotoگذرواژه این فایل: www.ielts2.com

بیشتر بخوانید:

دانلود ویدئوی مصاحبه اسپیکینگ آیلتس نمره ۸

دانلود ویدئوی توضیح کامل مصاحبه آیلتس توسط اگزمینر آیلتس

دانلود فیلم نکته های کامل اسپیکینگ، رایتینگ آکادمیک و ریدینگ آیلتس

فهرست بهترین منابع آیلتس

منابع پیش آیلتس Pre IELTS

بهترین منابع برای آیلتس بالای ۷

جدول، نمودار، و گراف رایتینگ آیلتس آکادمیک Task 1

توضیح چگونگی نوشتن IELTS Writing بخش دوم Task 2

گزیده بهترین نوشته های ielts2.com

دیدگاه ها

2
ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Comment threads
1 Thread replies
0 پیگیرها
 
اکثرا واکنش نشان داده اند
داغ ترین موضوع دیدگاه
2 Comment authors
  اشتراک در  
اطلاع از
کوروش

سلام.چرا نمیشه دانلود کرد؟