نوشتن یادداشت های بخش دوم اسپیکینگ آیلتس به فارسی؟

Note taking in iets speaking test

یادداشت برداری در تمامی مهارت های آیلتس به ویژه در بخش دوم اسپیکینگ و همچنین در رایتینگ از ویژگی های شرکت کننده های موفق به شمار میرود. همان گونه که تمامی شرکت کنندگان آماده امتحان آیلتس از آن آگاه هستند، در بخش دوم اسپیکینگ کارتی در دسترس ایشان قرار میگیرد که به آن Topic Card گفته میشود که در آن درباره موضوعی مشخص 4 پرسش مطرح میشود. شرکت کننده در آزمون 1 دقیقه زمان دارد با مدادی که در اختیارش قرار میگیرد بر روی تکه ای کاغذ یادداشت بنویسد تا در طول 2 دقیقه زمان پس از پایان این 1 دقیقه با بهره گیری از این یادداشت ها درباره موضوع صحبت نماید.

آیا میتوان یادداشت های بخش دوم اسپیکینگ را به زبانی غیر از انگلیسی نوشت؟

برخی از زبان آموزان این پرسش را پیش میکشند که آیا نوشتن یادداشت ها به زبانی بجز انگلیسی تاثیری در نمره و فرایند سنجش دارد یا خیر. به استناد یکی از ویدئوهای منتشر شده توسط انتشارات Pearson در DVD پیوست کتاب IELTS Plus 3 از زبان اگزمینر آیلتس نوشتن این یادداشت ها به زبان غیر انگلیسی نمره ای از زبان آموز کم نمیکند ولی پیشنهاد میشود شرکت کنندگان در آزمون یادداشت های خود را به زبان انگلیسی بنویسند تا در ارائه پاسخ خود بصورت یکنواخت و منسجم با مشکل روبرو نشوند.

بیشتر بخوانید:

آیا غلط املایی(دیکته ای) در لیسنینگ آیلتس نمره کم می کند؟

تاثیر لهجه British و American در نمره آیلتس

آیا داشتن پاسپورت برای ثبت نام امتحان آیلتس الزامی است؟

شانسی زدن و نمره منفی در لیسنینگ و ریدینگ آیلتس

املاء لغات در لیسنینگ آیلتس British یا American ؟

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از