نمونه صدای ضبط شده از کلاس مهندس ابوالقاسمی (بخش تمرین ریدینگ کنفرانس)

Reading IELTS Time Management

شیوه تدریس در کلاس های گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی یکی از پرسش های همیشگی زبان آموزان محترمی است که علاقمند به آغاز دوره های فشرده و خصوصی خود با ایشان هستند ولی از چند و چون آن بی اطلاعند. در اینجا بریده ای از یک فایل ضبط شده از یکی از کلاس های مهندس ابوالقاسمی در بخش ریدینگ و کنفرانس های کلاسی آورده شده که با بررسی آن زبان آموزان خواهند توانست درک بهتری از این کلاس ها داشته و تصمیم گیری درستی داشته باشند.

روال کلی تدریس در بخش ریدینگ:

آموزش تندخوانی و درک مطلب ریدینگ آیلتس در بخش مقدماتی به این صورت است که متنی مناسب با سطح زبان آموز در اندازه 300 تا 1000 واژه تعیین شده و از ایشان خواسته میشود این متن را برای کنفرانس کلاسی آماده نماید. زبان آموز در کلاس بین 5 تا 7 دقیقه زمان خواهد داشت همان متن را دوباره خوانده و میتواند یادداشت های کوچکی برای خود بنویسد. سپس کنفرانس خود را آغاز کرده و از این راه عمق درک خود از متن و داشتن یا نداشتن مهارت ساخت جمله های درست از نظر دستوری و همچنین به کار بردن درست واژگان و ساختارها را نشان میدهد.

در نمونه زیر از زبان آموز خواسته شده متنی کمابیش پیچیده را از ریدینگ های کتاب Essential Words for IELTS آماده کرده و کنفرانس دهد.

دیدگاه ها

2
ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Comment threads
1 Thread replies
0 پیگیرها
 
اکثرا واکنش نشان داده اند
داغ ترین موضوع دیدگاه
2 Comment authors
  اشتراک در  
اطلاع از
سیروس

خداییش این یارو چجوری اومده نشسته کلاس آمادگی ولسه آیلتس ؟ این باید بره Basic بشینه … من فکر میکردم سطح این کلاس ها خیلی بالاتر باشه . فکر میکردم الان کل دانش آموزها از لحاظ مکالمه و درک مطلب فولن . زکی خیال باطل