نمونه سوالات آیلتس با جواب 2022

نمونه سوالات آیلتس با جواب 2022

نمونه سوالات آیلتس با جواب 2022

در این صفحه یک جواب نمره 8 از نمونه سوالات جدید آیلتس مربوط به سال 2022 را برای شنیدن به صورت ویدئویی در دسترس عزیزان قرار داده ایم. این سمپل توسط مهندس ابوالقاسمی با نمره 8.5 اسپیکینگ آیلتس در آزمون رسمی تنظیم شده است. از این نمونه جواب ها برای پارت 1 و پارت 2 همراه با متن pdf و نمونه سوالات اسپیکینگ پارت 3 بدون متن بیش از 1000 فایل برای دانلود در دسترس هست. 

بررسی این سمپل نمره 8 در کانال آپارات ما

.

نمونه سوالات آیلتس با جواب 2022

این سمپل نمره 8 در پاسخ به سوالی در آزمون رسمی آیلتس سال 2022 تنظیم شده. برای آگاهی از اینکه چه عواملی تعیین کننده نمره شما هست میتوانید از این جدول رسمی بازدید بفرمایید. به طور کلی اسپیکینگ شما بر پایه چهار سنجه Vocabulary، Grammatical range and Accuracy، Fluency and Coherence و Pronunciation تعیین میشود که هر یک 25% سهم در این نمره دارند. دقت داشته باشید برخلاف تصور عموم، لهجه شما تاثیری در این نمره ندارد. 

.

برای در اختیار داشتن نمونه های بیشتر میتوانید سمپل های داخل یوتیوب یا اینستاگرام را چک کرده یا با کتاب های مرجع آموزش آیلتس مثل Official Guide into ielts یا سری کتاب های سطح بندی شده Mindset for IELTS که هر دو از انتشارات کمبریج هستند کار را ادامه دهید. در DVD های همراه این کتاب ها سمپل های خوبی در سطح نمره 7 و 8 در دسترس هست که میتواند راهنمای عزیزان باشد. 

.

بایگانی این ویدئوی به همراه صدها ویدئوی آموزشی دیگر در صفحه اینستاگرام ما:


.

دانلود این سمپل نمره 8 اسپیکینگ سال 2022 در کانال اسپیکینگ ما: 
https://t.me/ielts2SpeakingWriting/3070

.

خریداری 1000 سمپل استاندارد و پرتکرار سال های گذشته همراه با متن

برای خریداری این مجموعه ارزشمند که همراه با آموزش رایگان اسپیکینگ آیلتس به صورت ویدئویی ارایه میشود لطفا به شماره ای که در آگهی درج شده در واتس اپ یا تلگرام پیام ارسال بفرمایید: 

نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس پارت 2

نمونه سوالات آیلتس با جواب 2022

موفق باشید ❤️

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از