نمونه سوالات آزمون آیلتس – 2022

نمونه سوالات آزمون آیلتس - 2022

نمونه سوالات آزمون آیلتس – 2022

عزیزانی که بدنبال دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون آیلتس به ویژه جدید ترین نسخه ها که مربوط به سال 2002 – 1401 (در زمان انتشار این پست) هستند میتوانند با استفاده از این نشانی لینک دانلود مستقیم تمامی جلد های کمبریج آیلتس با کیفیت بالا را دریافت نمایند: https://t.me/ielts2download

اگر به هر دلیل در ورود به کانال دانلود مشکلی داشتید به این شماره در تلگرام یا واتس اپ پیام ارسال بفرمایید: 09107751201

نمونه سوالات آزمون آیلتس – 2022

معتبرترین نمونه سوالات که نزدیک ترین آن ها به آزمون اصلی به شمار میرود را میتوان نمونه سوالات کمبریج آیلتس دانست که به صورت سالانه از انتشارات کمبریج و از سوی مالکین آیلتس(بریتیش کانسل، IDP و کمبریج) برای هر دو ماژول آکادمیک و جنرال منتشر میشود. تا به امروز(تابستان سال 2022 – 1401)، 16 جلد از این کتاب ها منتشر شده و در دسترس عموم میباشد. 

لینک دانلود تمامی این 16 جلد با کیفیت مناسب و همراه با فایل های صوتی مهارت لیسنینگ در کانال دانلود ما به صورت رایگان در دسترس هست و برای دریافت تنها باید به شماره ای که در بالا قرار داده شده پیام ارسال بفرمایید. برای بعضی از رایتینگ های این نمونه سوالات آیلتس، نمونه رایتینگ هایی در سطح نمره 5، 6 و حتی نمونه های در سطح نمره 8 و نمره کامل 9 هم در دسترس هست که کمک بزرگی به عزیزان خواهد کرد. 

هر سوالی در زمینه این سوالات یا منابع دیگر دارید حتما با مهندس ابوالقاسمی، دریافت کننده نمره 8 آیلتس آکادمیک در آزمون رسمی و بیش از 15 هزار ساعت تجربه تدریس، در تماس باشید. برای طرح پرسش ها میتواند از بخش کامنت های سایت استفاده بفرمایید یا سوالات را در پلتفرم های اشاره شده به شماره بالا ارسال بفرمایید.

.

نمونه سوالات واقعی ریدینگ آزمون آیلتس سال های گذشته

برای عزیزانی که پیش از دانلود کتاب ها قصد دارند نگاهی به کم و کیفت ریدینگ های آیلتس داشته باشند این مورد از جلد 9 سری کتاب های کمبریج آیلتس انتخاب شده و عملا از سوالات واقعی آزمون آیلتس و نه سوالات آزمایشی به شمار میرود. در ادامه هم سوالاتی در زمینه همین ریدینگ مشاهده میشود. دقت داشته باشید این ریدینگ های آکادمیک هستند و ممکن است تمامی ریدینگ در این درجه از سختی نباشند. همچنین این نمونه سوالات چند گزینه ای(Multiple Choice) تنها یکی از 14 نوع سوال ممکن بخش ریدینگ در آزمون هست. گرچه الزاما در یک آزمون با تمامی این انواع سوالات روبرو نخواهید شد. 

.

.

.

نمونه سوال واقعی رایتینگ آیلتس تسک 2 سال های گذشته

در اینجا یک نمونه رایتینگ آیلتس با یک پاسخ نمره 9 یا نمره کامل از نمونه سوالات واقعی سال های گذشته از جلد 14 ام کمبریج آیلتس را داریم. دقت داشته باشید که در این مهارت هم انواعی از سوالات ممکن است و نمونه نوشته شده فقط یکی از از حالت های ممکن پاسخدهی به سوال مطرح شده است. پاسخ شما ممکن است بسیار ساده تر از این نمونه باشد.

نمونه رایتینگ Main environmental problem loss of particular species more important problems

.

.

نمونه سوالات واقعی لیسنینگ آزمون آیلتس سال های گذشته

این نمونه سوال لیسنینگ از سوالات رسمی آزمون های دوره های قبل هست که در جلد 9 سری کتاب های کمبریج آیلتس درج شده. این سری سوالات مربوط به پارت اول و جزء ساده ترین سوالات لیسنینگ آیلتس هست. بخش لیسنینگ 4 پارت هست و به تدریج دشوار میشود.  برای دانلود رایگان این کتاب به شماره بالای صفحه پیام ارسال بفرمایید: 

.

.

نمونه سوالات واقعی اسپیکینگ آزمون آیلتس سال های گذشته

این نمونه از جلد 11 سری کتاب های کمبریج مربوط به پارت دوم اسپیکینگ هست. اسپیکینگ آیلتس 3 قسمت هست و سوالات به ترتیب دشوار تر میشوند. برای بررسی نمونه سوالات یک مصاحبه کامل آیلتس میتوانید یکی از جلد های کمبریج آیلتس را دانلود بفرمایید. برای دانلود در کانال دانلود ما همراه باشید. 

.

.

.

آموزش ویدئویی رایگان 4 مهارت اصلی آیلتس

عزیزان اگر تا این بخش از این پست همراه بودید امیدواریم یک تصویر کلی از این آزمون را به دست آورده باشید. یک خبر خوب برای شما اینکه آموزش رایگان ویدیویی 4 مهارت اصلی آیلتس به صورت مستقیم برای دانلود در دسترس هست. برای دانلود این مجموعه با شماره ای که در آغاز پست با رنگ قرمز مشخص شده در تماس باشید. با آرزوی موقیت برای شما عزیزان.

.

.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از