نمره 6.5 آیلتس آکادمیک آقای غ. ش. 30 جلسه فشرده(زمستان 94)

Band 6.5 IELTS Certificate_Page_1جناب آقای غ. ش. با 28 سال سن در میانه تابستان 1394 دوره فشرده آیلتس خود را بصورت خصوصی (3روز در هفته) با زمان کاملا آزاد و مطالعه 8 ساعت در روز آغاز کرده و پس از 30 جلسه دوره خود را به پایان رساندند. هدف ایشان در آن زمان نمره 7 آیلتس آکادمیک بوده ولی برخلاف پیشنهاد استاد مبنی بر برگزاری آزمون بلافاصله پس از پایان یافتن دوره آموزشی و یا ادامه دوره برای هدف گرفتن نمره بالای 7، برنامه خود را تغییر داده و در نهایت پس از چندین ماه تاخیر و با اندکی کاهش در مهارت در زمستان 94 به برگزاری آزمون آیلتس اقدام کردند.

نمره های دریافتی ایشان در زیر آورده شده و تصویری از کارنامه ایشان(بدون تصویر و نام بنا به درخواست ایشان) در بالا آورده شده است. به گفته آقای غ. ش.، ایشان متاسفانه 2 ماه پیش از برگزاری آزمون مطالعه منابع آیلتس را متوقف کرده و تنها 10 روز پیش از آزمون به بازبینی این منابع پرداخته اند. با اینهمه نمره مورد نیاز ایشان در برنامه تازه 6 بوده و نیازی به برگزاری آزمون دوباره ندارند. به گفته ایشان پیش از متوقف کردن کار در تمرین با کتاب های کمبریج آیلتس در بخش لیسنینگ به نمره 7.5 نیز دست یافته بوده اند.

Listening: 6.5           Reading: 6.5            Writing: 6.5           Speaking: 6.5

Overall: 6.5

به درخواست ielts2.com، به زودی تجربیات روز آزمون ایشان بهمراه توصیه هایی برای بهبود هر چهار مهارت اصلی آیلتس در همین سایت در دسترس تمامی علاقمندان خواهد خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

تجربه برگزاری آزمون آیلتس ایرسافام – ۹ خرداد ۱۳۹۴

نمره ۶ آیلتس جنرال در ۳۱ جلسه فشرده – خانم صالح پور(بهار ۱۳۹۴)

نمره ۷ آیلتس جنرال پریسا ب. در هر ۴ مهارت (تابستان ۱۳۹۳) 

نمره ۹۶ تافل iBT دریافت شده توسط مهکام ز. در سال ۱۳۹۲

اخذ نمره ۷ آیلتس آکادمیک محمد اکبری در سال ۱۳۹۲

تجربه برگزاری آزمون آیلتس دانشگاه آزاد – ۲۳ خرداد ۱۳۹۴

کدام مراکز برگزار کننده آیلتس برای امتحان از همه بهتر است؟

کلاهبرداری با تبلیغ “آیلتس بدون آزمون” و “استاد ممتحن آیلتس”

آیا داشتن پاسپورت برای ثبت نام امتحان آیلتس الزامی است؟

6 پاسخ های ایجاد شده:
 1. سلام من سعدی جوابمرا انتظارم
  سلام من سعدی جوابمرا انتظارم says:

  سلام من از تاجکستان هستم
  تخمین میکنم که نمره ام در سطح دو یعنی ایلتس 4 میباشم
  هدف من رسیدن به نمره 6 میباشد
  و هر روز هم زیاده از 15 ساعت وقت خالی دارم
  و تنها امکان از سکایپ اموزش گرفتنرا دارم
  بفرمایید در چند جلسه میتوانم به هدفم برسم ؟

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود.

   میتونید در یک بازه زمانی 3 ماهه و در حدود 30 جلسه به حدود این نمره برسید البته اگر تایم شما برای مطالعه آزاد باشد.

   برای این منظور به این شماره در تلگرام پیام بدید در خدمت خواهیم بود.
   09121355087

   پاسخ
 2. کاوه
  کاوه says:

  سلام

  متاسفانه سطح ورودی داوطلبان شما در بدو ورودشون به دوره رو ذکر نکردید تا بتونیم درک درستی از میزان کیفیت و زمان سپری شده داشته باشیم.

  سوال: من دارای نمره ی اورال 5 جنرال هستم. می خواستم بدونم در چه دوره ی زمانی ای ( منظورم جلسات یکروز در هفته است)، می تونم به نمره ی آکادمیک آکادمیک 7 برای هر مهارت دست پیدا کنم؟

  سپلس فراوان

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود به شما،

   یکی از دلایل این امر این هست که هیچ دو زبان آموزی را نمیشود پیدا کرد که سطحشان برابر با هم باشد تا بتوان معیار و سنجه مشخصی برای ایشان تعیین کرد. همانطور که برای بسیاری روشن است، سطح میانی یک آموزشگاه ممکن است برابر با سطح پیشرفته یا پیش-میانی آموزشگاه دیگری باشد.
   از این رو زبان آموزان رو به 3 گروه کلی (1) کسانی که تنها دیپلم دارند و کلاس زبان هم نرفته اند و با زبان آشنایی ندارد، (2) کسانی که تصحیلات دانشگاهی دارند ولی کلاس زبان نرفته اند و آشنایی ایشان با زبان انگلیسی در حد پایه ابتدایی است (3) کسانی که تحصیلات دانشگاهی داشته و کلاس زبان هم رفته اند یا پیش از این در آزمون آیلتس/تافل شرکت کرده اند دسته بندی میکنیم.

   زبان آموزی که در بالا به ایشان اشاره شد و در پایان به نمره 6.5 دست یافتند در گروه 2 جای میگیرند و در زمان آغا دوره هرگز نمیتوانسته اند نمره ای بالاتر از 4.5 آیلتس دریافت نمایند.

   به ویژه پس از دریافت مدرک و بازبینی این پرونده ها این تصویر در ذهن برخی شکل میگیرد که ایشان با پایه ای که داشتند اگر خودشان هم تمرین میکردند به همین نمره میرسیدند. باید توجه داشته باشید بسیاری از این زبان آموزان در سطح مالی متوسطی قرار داشته اند و برای این دوره ها چندین میلیون تومان(جلسه ای 80 تا 90 هزار تومان) هزینه کرده اند و از این رو اگر اطمینان نداشتند که به این کلاس ها نیاز واقعی دارند یا این کلاس ها برای آن ها 100% سودمند نیست هرگز چنین هزینه چشمگیری را پرداخت نمینمودند.

   پاسخ
   • کاوه
    کاوه says:

    سلام دوباره

    سوال اصلی من بی پاسخ موند. من دارای نمره ی اورال 5 جنرال هستم. اسپکینگ 5، لسنینگ 5، ردینگ 4.5 و رایتینگ 6 شدم. تحصیلات لیسانس در رشته ی فنی مهندسی دارم.

    می خواستم بدونم در چه طول مدت زمانی و با چه تعداد جلسه می تونم به نمره ی 7 آکادمیک و در هر اسکیل نمره ی 7 رو بگیرم.

    سپاس از شما

    پاسخ

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.