نمره 6 آیلتس آکادمیک خانم ثابتی – 4 ماه آموزش (زمستان 94)

خانم ثابتی در میان آندسته از زبان آموزان آزمون تافل بودند که بدلایلی به ویژه بدست نیاوردن نتیجه مناسب در بخش ریدینگ تافل تصمیم به برگزاری آزمون آیلتس گرفته و پس از یک فاصله چندین هفته ای پس از پایان دوره آموزش تافل، خود را در یک دوره 15 جلسه ای برای آزمون آیلتس آماده کردند. نمره های زیر پس از برگزاری آزمون آیلتس در زمستان 1394 از سوی ایشان گزارش شده است.

Listening: 5              Reading: 5                  Writing: 6.5                 Speaking: 6.5

Overall: 6

گرچه ایشان در تمرین با نمونه تست های کمبریج آیلتس در بخش لیسنینگ و ریدینگ حتی در نخستین رویارویی با نمونه سوال های آیلتس به نمره 6 و بالاتر دست یافتند، متاسفانه در آزمون اصلی و با وجود دانش و مهارت مناسب در خواندن و دریافت متن های انگلیسی و همچنین دایره گسترده ای از واژگان نتوانستند این نمره را در آزمون اصلی تکرار نمایند. ایشان همچنین از دشوار بودن بخش لیسنینگ در روز آزمون شکایت داشتند و نمره بالایی برای خود در نظر نگرفته بودند. با اینهمه نمره ایشان در بخش رایتینگ و اسپیکینگ برابر با حد بالای در نظر گرفته شده برای ایشان بود و به نظر میرسد کارکرد بسیار خوبی در روز آزمون داشته اند.

بیشتر بخوانید:

نمره زبان آموزان دوره های پیشین

سوالات اسپیکینگ آیلتس ۳ شهریور ۱۳۹۴ مرکز ایرسافام

۵۰ روز تا آزمون آیلتس من (۱۵ اسفند ۹۴)؛ هدف نمره ۸+ آکادمیک!

نمره ۷ آیلتس جنرال پریسا ب. در هر ۴ مهارت (تابستان ۱۳۹۳) 

نمره ۹۶ تافل iBT دریافت شده توسط مهکام ز. در سال ۱۳۹۲

اخذ نمره ۷ آیلتس آکادمیک محمد اکبری در سال ۱۳۹۲

تافل ۸۰ امیر ع. (افزایش ۱۴ نمره تافل در ۱۰ جلسه فشرده)

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از