نمره 5.5 آیلتس جنرال در 12 جلسه فشرده – آقای اسماعیلیان(تابستان ۱۳۹۴)

جناب آقای *علیرضا اسماعیلیان از زبان آموزان تابستان 1394 در مجموعا 12 جلسه فشرده و بدون زمان کافی برای مطالعه موفق به دریافت نمره 5.5 آیلتس جنرال شدند. نمره مورد نظر ایشان نمره overall 5 بوده و این آزمون برای ایشان موفقیت آمیز به شمار می آید. ریز نمره های ایشان را در زیر میبینید:

 

Listening: 4.5              Reading: 5                  Writing: 5.5                 Speaking: 6

Overall: 5.5

دوره ایشان بصورت کاملا فشرده و 2 جلسه پیاپی(رویهمفته 3 ساعته) در روزهای جمعه و با تمرکز بر هر چهار مهارت انجام شد.نخستین جلسه ایشان در روز 2 مرداد 1394 برگزار شد و این دوره سرانجام پس از در 6 شهریور درست 1 روز پیش از انجام آزمون کتبی آیلتس به پایان رسید.

در این دوره بدلیل مشغله های کاری تمرین چندانی بر روی منابع انجام نشد؛ با اینهمه نمونه های بسیاری از رایتینگ های بخش اول و دوم آیلتس جنرال در کلاس تمرین شد و همچنین تمرین نمونه های فروانی از سوال های اسپیکینگ و بهترین راه ارائه پاسخ در دستور کار قرار گرفت. در جلسه های پایانی تکنیک های خواندن و تست زنی در مهارت های ریدینگ و لیسنینگ بازبینی و تمرین شد.

امتحان ایشان در مرکز ایرسافام(3 و 7 شهریور) انجام شد و گزارشی از روز آزمون، تجربه ایشان و همچنین سوال های آن روز در پیوند زیر در دسترس است:

سوالات اسپیکینگ آیلتس ۳ شهریور ۱۳۹۴ مرکز ایرسافام

*نام با اجازه ایشان آورده شده است.

5 پاسخ های ایجاد شده:
 1. ایدا
  ایدا says:

  با سلام
  با توجه به اینکه اینجانب آشنایی چندانی با زبان. انگلیسی ندارم ولی علاقه زیادی به یادگیری دارم و اینکه دانشجوی ارشد هستم و برای آزمون دکتری نیاز به یادگیری زبان دارم آیا این دوره مناسب میباشد؟!!!!

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود به شما آیدا

   بله اگر شرایط شرکت در کلاس های ما را داشته باشید مانعی در میان نخواهد بود. زحمت بکشید پیوند زیر را دنبال فرمایید:
   https://ielts2.com/?p=494

   پاسخ
 2. محمد
  محمد says:

  سلام. ببخشید ایشون قبلا هم امتحان آیلتس داده بودند یا تجربه اولشون بوده؟

  پاسخ
 3. بهنار
  بهنار says:

  سطح ایشون دقیقا چه اندازه بوده؟ به نظر من ایشون از ابتدا هم تسلط به زبان انگلیسی داشته اند؟ درسته؟

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود به شما،
   سطح ایشان “پایه” در نظر گرفته شده که به معنای آشنای نسبی با زبان انگلیسی و داشتن دایره لغات و مهارت نسبی در اسپیینگ است.
   ایشان کوچکترین آشنایی با آزمون آیلتس، مهارت های این آزمون و باید ها و نباید ها برای دریافت یک نمره مناسب نداشته و همچنین مهارت ایشان در بخش نوشتاری و لیسنینگ هم بسیار محدود بوده است.
   رویفهمرفته میتوان گفت ایشان و بسیاری دیگر از زبان آموزان در وضعیتی قرار داشته و دارند که شرکت در کلاس های خصوصی این گروه آموزشی و پرداخت هزینه نسبتا چشمگیر این کلاس ها برای ایشان منطقی بوده است.

   پاسخ

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.