موسسات طراح آزمون آیلتس

ielts design

 امنیت و بی عیبی> توسعه آزمون

آیلتس- موسسات توسعه آزمون

آیلتس یک آزمون جهانی قانون مدار است که تنوع ملیت های مختلف را در نظر دارد.

آیلتس دارای فرآیندهای معتبر سازی، توسعه و طراحی آزمون سخت گیرانه ای می باشد. این فرآیند ها اطمینان می دهند که هر نسخه آزمون یک سطح مشخص از دشواری دارد. لذا هر آزمونی در سراسر جهان نتایجی معتبر و استوار ارائه می نماید.

کیفیت سیستم آزمون آیلتس توسط برنامه ای گسترده از تحقیق، معتبر سازی و توسعه آزمون، پشتیبانی و تایید می شود.

مواد آزمون آیلتس توسط مرکز ارزیابی زبان کمبریج با استفاده از مراحل زیر تهیه می شود: تدوین، ویرایش، آزمون مقدماتی، تحلیل و انباشتن مواد؛ تثبیت استانداردها و ساختن اوراق سوالات.

طراحان آزمون از کشورهای انگلیسی زبان مختلفی هستند که محتوای آیلتس را طرح می کنند، لذا این آزمون موقعیت های زبانی زندگی واقعی را در سراسر جهان نشان می دهد. این آزمون بی غرض و منصافه برای همه فرهنگ ها و کشورها می باشد.

علاوه بر این طرح آزمون و معتبر سازی آن، شرکای آزمون آیلتس سفارش تحقیقی آکادمیک روی جوانب آزمون و کاربردهای آن می دهند. لینک بخش تحقیقات این وب سایت را ببینید.

آیلتس- موسسات تایید نتایج آزمون

جهت اطمینان از امنیت نتایج آیلتس ما یک سرویس رایگان تایید آنلاین ارائه می کنیم. این سرویس حفاظتی اضافی به امکانات پیشرفته که در فرم گزارش آزمون آیلتس ساخته شده اند، ارائه می دهد.

 سرویس تایید به شما کمک خواهد نمود تا مطمئن شوید که داوطلب یک فرم گزارش آزمون موثق و درست آیلتس ارائه می نماید، و اینکه آنان محق هستند تا سطح شایستگی زبان انگلیسی را که برروی آن قید شده را مدعی شوند.

چه کسی می تواند از سرویس تایید فرم گزارش آزمون استفاده نماید؟

همه سازمان هایی که آیلتس را به رسمیت می شناسند و از امتیازات آیلتس بعنوان بخشی ازفرآیند تقاضانامه شان استفاده می نمایند قادرند تا جهت استفاده از سرویس تایید فرم گزارش آزمون آیلتس ثبت نام نمایند.

 این سرویس به سازمان هایی که خدمات اضافی به مشتری ها ارائه می نمایند نظیر کارگزاری های استخدام، مسافرت، حقوقی و مهاجرت، فراهم نمی باشد.

  من چطور برای سرویس تایید فرم گزارش آزمون ثبت نام نمایم؟

چهت ثبت نام برای این سرویس، لطفا بروشور سرویس تایید فرم گزارش آزمون را که اطلاعات بیشتری در مورد سرویس ارائه میدهد و همچنین شامل فرم ثبت نام سرویس تایید فرم گزارش آزمون می شود را دانلود نمایید.

چهت کسب اطلاعات بیشتر در باره سرویس تایید فرم گزارش آزمون و دیدن یک شرحی از چگونگی کار نمودن آن، لطفا از لینک وب سایت سرویس تایید فرم گزارش آزمون آیلتس بازدید بعمل آورید.

امنیت و بی عیبی> شرایط سخت گیرانه آزمون

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از