معرفی و دانلود تست های TPO (تی پی او) تافل 32 و 24 دوره ای

TPO TOEFL

نمونه سوالات امتحان های قبلی تافل و نمونه آزمون هایی که سوالات هرچه شبیه تر به پرسش های روز آزمون در دستری زبان آموزان قرار دهند از اهمیت بسیاری برخوردارند. مجموعه ای با نام TPO که کوتاه شده TOEFL Practice Online است برای خریداری یا دانلود رایگان در دسترس زبان آموزان قرار داشته و دربرگیرنده مجموعه ای از آزمون های شبیه سازی شده و آزمون های دوره های پیشین است.

این امتحان های شبیه سازی شده تافل یا TPO بصورت یک نرم افزار دربرگیرنده چندین دوره آزمون بهمراه پاسخنامه و پاسخ های نمونه وار برای بخش های رایتینگ و اسپیکینگ برای دانلود در دسترس زبان آموزان قرار داده شده و در سری های گوناگون(18، 24 به تازگی 32 آزمونی) عرضه شده اند و برخی از آن ها دربرگیرنده 33 دوره آزمون با برخی آزمون ها به زبان چینی هستند. نسخه 32 دوره ای این آزمون را میتوانید در پیوند زیر مستقیما از ielts2.com دانلود فرمایید:

دانلود مستقیم نرم افزار TPO؛ ۳۲ سری آزمون آزمایشی TOEFL به حجم 875.5 مگابایت

نسخه های قدیمی تر TPO؛ (24 سری آزمون)

در زیر یک دوره TPO دربرگیرنده 24 آزمون شبیه سازی شده از سوی سایت irlanguage.com در دسترس زبان آموزان است که میتوانید در پیوند زیر آن را در 3 بخش جداگانه مجموعه به حجم 1 گیگ و 11 مگابایت دانلود کرده و بنا به دستور کار آن را برپا(نصب) و اجرا نمایید. برخی از زبان آموزان در برپا کردن این نسخه از نرم افزار با مشکل روبرو بوده اند. در این حالت میتوانید از نسخه 32 آزمونی که پیوند آن در بالا آورده شده بهره بگیرید.

http://www.irlanguage.com/684

همچنین پیشنهاد میکنیم برای دانلود تمامی منابع پیشنهاد شده برای آزمون تافل همراه با بسیاری از فیلم های آموزشی در این زمینه، بانک دانلود ielts2.com را بازبینی فرمایید:

بانک دانلود بهترین منابع آیلتس و تافل

بیشتر بخوانید:

دانلود لغات دشوار و ضروری TPO تافل

توصیه های خانم اسماعیلی با نمره ۹۰ تافل – لیسنینگ

نکته های مهم امتحان تافل ibt – خانم اسماعیلی (با نمره ۹۰)

منابع و کتاب های تافل ibt

فهرست بهترین منابع آیلتس

منابع پیش آیلتس Pre IELTS

آموزش گام به گام نوشتن رایتینگ تافل آیلتس Task 2

اسکیم(skim) کردن – مهارت های اصلی آیلتس و تافل

گزیده بهترین نوشته های ielts2.com

0 پاسخ های ایجاد شده:

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.