مدیر عامل جدید آیلتس آمریکا معرفی شد

http://www.ielts.org/images/ielts_success_usa.gif

20 May 2014

مسئولین آیلتس، خانم آریل فوستر را به عنوان مدیر عامل جدید مرکز آیلتس آمریکا انتخاب کردند. ایشان کار خود را از تاریخ 5 مه در این مرکز واقع در لوس آنجلس شروع خواهد کرد. خانم فوستر به عنوان مدیر جدید این مرکز موظف شده رسمیت آیلتس را در بین سازمانها و نهادهای آمریکایی گسترش دهد. همچنین، تسهیل دسترسی به آیلتس، همکاری با مراکز آموزشی و بین الملی واقع در این کشور، معرفی ضرورت آیلتس برای اهداف آکادمیک ، اقامت و کار در آمریکا از دیگر وظایف مدیر عامل جدید می باشد. در حقیقت ماموریت اصلی مرکزآیلتس آمریکا، پشتیبانی و حمایت از افرادی است که قصد همکاری با سازمانهای آمریکایی دارند. افرادی که این مدرک را دارند قادر به ادامه ی تحصیل یا اشتغال در مراکز دانشگاهی و محیط اجتماعی در آمریکا را دارند.

خانم فوستر می گوید” به درستیمی توان ادعا کرد آیلتس معتبرترین آزمون بین المللی زبان است چرا که این آزمون طیف گسترده ای از لهجه ها و گویش های انگلیسی را در هم آمیخته و مورد ارزیابی قرار می دهد. از آنجایی که آموزش عالی آمریکا به لحاظ جذب دانشجو و هیئت علمی بین المللی است، بنابراین ضروری استافراد برای برقرای ارتباط در محیطهای دانشگاهی و کارهای روزمره از چهار مهارت پایه ای( خواندن، نوشتن، شنیدن، صحبت کردن) زبان برخوردار باشند.”

خانم فوستربیش از 20 سال تجربه در مراکز غیر انتفایی و آموزش عالی دارد. وی تجربه ی ریاست و مدیریت اجرایی سطوح مختلف دانشگاهی را دارد.اخیرا نیز ایشان در بخش امتحانات دانشگاه کمبریج و واحد برنامه ریزی و توسعه ی استراتژیک بازار آمریکا مشغول بوده است. وی به دنبال گسترش و توسعه ی برنامه های بین المللی و همکاری های استراتژیک آیلتس در آمریکاست. ایشان لیسانس هنر از دانشگاه تافتز و فوق لیسانس هنرهای تسجمی در مطالعات رسانه ای از دانشگاه سیراکوس دارد. او همچنین دارای گواهینامه تدریس زبان انگلیسی ( CELTA)است . وی به عنوان مدرس زبان در کشور چک کار کرده است.

آیلتس در سال 1989 پایه گذاری شده است و جزء معتبرترین آزمون بین المللی زبان برای اهداف تحصیلی و مهاجرتی است. این آزمون در حال حاضر مورد پذیرش بیش از 9000 سازمان بین المللی است. همچنین 3000 موسسه و سازمان آمریکایی آیلتس را می پذیرند و بیش از50 مرکز آزمون در آمریکا آزمون آیلتس را برگزار می کنند. . آیلتس به طور مشترک متعلق به سه سازمان کنسولگری انگلستان، IDP: آیلتس استرالیا و موسسه ارزیابی کمبریج است این آزمون در بیش از 900 محل و مرکز آزمون قابل دسترسی است برای اطلاعات بیشتر در مورد مرکز آیلتس آمریکا به سایت www.ielts.org/usa مراجعه نمایید.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از