مجموعه ویدیویی آموزش لغات آیلتس

مجموعه ویدیویی آموزش لغات آیلتس

مجموعه ویدیویی آموزش لغات آیلتس

مجموعه ویدیویی آموزش لغات آیلتس

در این مجموعه مجموعه ای از آموزش های ویدئویی برای آزمون آیلتس به خصوص در زمینه مهارت های رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس ارایه میشود و امیدواریم برای شما سودمند باشد. در صفحه ای دیگر از سایت ielts2.com به یک مجموعه بزرگ و ارزشمند از بهترین ویدئوهای آموزشی گرامر پیشرفته زبان انگلیسی و ویدئوهای آموزشی 4 مهارت آیلتس دسترسی خواهید داشت. 

تمامی منابع سایت به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

.

لغات ضروری نمره 7 برای تسک 1 رایتینگ آیلتس

.

لغات نامناسب در رایتینگ تسک 2 آیلتس

.

تفاوت تلفظ، املا و لغات British American

 

آموزش آیلتس لیز، لغات آیلتس

.

آموزش لغات انگلیسی – تاپیک Crime

.

آموزش لغات زبان انگلیسی، تاپیک محیط زیست و حیات وحش

.

4 تکنیک برای یادگیری عمیق تر لغات آیلتس

.

لغات کاربردی توصیف نمودار تسک اول رایتینگ آیلتس

.

لغات ضروری توصیف نقشه آیلتس

.

لغات افزایش دقت توصیف در تسک 1 آکادمیک

.

اهمیت لغات در آزمون آیلتس

لغات در آزمون آیلتس (IELTS) بسیار اهمیت دارند و نقش کلیدی در ارزیابی مهارت‌های زبانی شما در چهار بخش مختلف آزمون (شامل Listening، Reading، Writing و Speaking) دارند. در زیر به توضیح کامل اهمیت لغات در هر یک از این بخش‌ها می‌پردازم:

1. Listening (شنیداری):
در بخش Listening، شما به فایل‌های صوتی گوش می‌دهید و سپس سوالاتی را می‌پاسخید. درک معنای لغات و کلمات کلیدی در این بخش بسیار ضروری است. لغات ممکن است در فایل‌های صوتی استفاده شده و شما باید بتوانید آنها را تشخیص دهید و با معنی آنها آشنا باشید تا بتوانید به درستی به سوالات پاسخ دهید.

2. Reading (خواندن):
در بخش Reading، شما به متونی از انواع مختلف می‌پردازید و سپس سوالاتی را بر مبنای مفهوم و جزئیات متون پاسخ می‌دهید. مهارت درک معنای لغات و عبارات در این بخش بسیار اهمیت دارد. شما باید توانایی تشخیص و معنی‌گیری از کلمات متنوع را داشته و درک کنید که مفهوم هر کلمه در ارتباط با کل نوشتار چگونه است.

3. Writing (نوشتاری):
در بخش Writing، شما باید مقاله‌ای بنویسید یا به سراغ یک سری سوالات کوتاه بروید. مهارت استفاده از واژگان مناسب و کلمات مرتبط با موضوع و نوع پاسخگویی لازم است. شما باید توانایی استفاده درست و مناسب از لغات تخصصی، اصطلاحات و فرهنگ لغت مناسب را داشته باشید تا بتوانید پاسخ خوبی بدهید و نظر کارشناسان را جلب کنید.

4. Speaking (مکالمه):
در بخش Speaking، شما با ممتحن یک مکالمه در مورد موضوعات مختلف دارید و می‌بایست به سوالات و دستورات آنها پاسخ دهید. استفاده صحیح و مناسب از لغات، اصطلاحات و عبارات در این بخش اهمیت زیادی دارد. شما باید بتوانید به درستی از لغات و عبارات مناسب برای بیان نظرها، ایده‌ها و تجربیات خود استفاده کنید تا بتوانید به خوبی ارتباط برقرار کنید و صحبت کنید.

بنابراین، داشتن دایره واژگان قوی و توانایی استفاده صحیح از آنها در موقعیت‌های مختلف، برای کسب نمره بالا در آزمون آیلتس بسیار حائز اهمیت است. برای بهبود واژگان خود، می‌توانید با مطالعه، خواندن متون متنوع، استفاده از فلش کارت‌ها، تمرین‌های نوشتاری و مکالمه و همچنین استفاده از منابع آموزشی آزمون آیلتس بهبود قابل توجهی را در دقت و دامنه لغات خود تجربه کنید.

.

مجموعه ویدیویی آموزش لغات آیلتس – مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از