نمونه سوالات آیلتس با پاسخ – What is the Difference between Boys’ and Girls’ Friendship

نمونه سوالات آیلتس با پاسخ میتوانند کمک بسیار خوبی به زبان آموزانی باشند که برای آزمون آیلتس خود را آماده میکنند. این سوال و جواب ها اگر استاندارد باشند و بصورت از پیش تعیین نشده و طبیعی ضبط شده باشند میتوانند علاقمندان را با پاسخ درست و ساختار های مناسب آشنا نمایند. در سایت ielts2.com مجموعه ای از این نمونه سوالات آیلتس بهمراه پاسخ تقدیم علاقمندان میشوند.

نمونه سوالات بهمراه پاسخ توسط چه کسانی تهیه شده است؟

مهندس ابوالقاسمی دریافت کننده نمره ۸٫۵ اسپیکینگ آیلتس در سال ۱۳۹۵ بهمراه استاد خانم امیدی(نمره ۸ اسپیکینگ) و سرکار خانم بختیاری(دریافت کننده نمره ۷ اسپیکینگ در زمستان ۱۳۹۴) به ارائه پاسخ هایی استاندارد در سطح نمره ۸ آیلتس پرداخته اند که در ielts2.com برای شنیدن/دانلود در دسترس زبان آموزان گرامی خواهد بود. همچنین مجموعه تمامی پرسش و پاسخ های ضبط شده در بهار ۱۳۹۵ را میتوانید در لینک زیر دانلود فرمایید.

IELTS Speaking Question: What is the Difference between Boys’ and Girls’ Friendship?

برای شنیدن نمونه پاسخ از Player زیر استفاده فرمایید.

پاسخهای ضبط شده زیر توسط مهندس ابوالقاسمی آخرین پرسش های مطرح شده در آزمون های آیلتس از سراسر جهان می باشد این پاسخ ها حالت استاندارد داشته و مناسب زبان آموزانی است به دنبال افزایش نمره خود از شش به شش و نیم و یا از شش به هفت باشد.
پرسش های بخش سوم پرسش های بخش سوم معمولاً گستره بزرگ را در بر گرفته کمتر قابل پیش بینی هستند. کتاب های چاپ شده در این زمینه معمولا فاقد پاسخ های مناسب در سطح های گوناگون هستند.
در این پاسخ ها تلاش شده است تا از ساختارهای پیچیده تر و واژگان مناسب تر و سطح بالاتر استفاده شود. این پاسخ ها می تواند الگوی بسیار مناسبی برای زبان آموزان علاقه مند به ارتقاء نمره اسپیکینگ باشد.

دانلود مجموعه ۴۰ نمونه آخرین سوال های اسپیکینگ آیلتس بهمراه پاسخ در سطح نمره ۸

بیشتر بخوانید:

بانک دانلود بهترین منابع آیلتس و تافل♥

تعیین نمره اسپیکینگ شما توسط استاد با نمره ۸٫۵ در کانال تلگرام @ielts2com

دانلود ۳۳ دوره آخرین(بهار ۱۳۹۵/۲۰۱۶) سوالات آیلتس از سراسر جهان

دانلود ۳۶ دوره آخرین سوالات آزمون آیلتس سراسر جهان(مارچ+اپریل ۲۰۱۶)

دریافت روزانه سوال و جواب های اسپیکینگ  آیلتس در تلگرام تا روز آزمون:

Telegram Logo

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از