نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب – What Changes Do You Foresee in the Education System of Your Country in the Next 50 Years

نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب موردی است که توسط بسیاری از زبان آموزان در ماه های گذشته از ما درخواست شده بود. متاسفانه نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب که در بازار کتاب و منابع آیلتس در دسترس هستند بسیار اندک و نمونه های موجود حالت تمرین شده و مصنوعی یا بدتر از آن “از روی کاغذ خوانده شده” دارند. در سایت ielts2.com سعی بر این بوده در پاسخ به درخواست علاقمندان گرامی، مجموعه ای از نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب را برای علاقمندان تنظیم و ضبط نماییم.

نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب – مدرسان تنظیم کننده پاسخ ها

نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب توسط مهندس ابوالقاسمی دریافت کننده نمره ۸٫۵ اسپیکینگ آیلتس در سال ۱۳۹۵ بهمراه استاد خانم امیدی(نمره ۸ اسپیکینگ) و سرکار خانم بختیاری(دریافت کننده نمره ۷ اسپیکینگ در زمستان ۱۳۹۴) و در سطح نمره 7 تا بالای ۸ آیلتس ضبط شده که در ielts2.com برای شنیدن/دانلود در دسترس زبان آموزان گرامی خواهد بود. همچنین مجموعه تمامی پرسش و پاسخ های ضبط شده در بهار ۱۳۹۵ را میتوانید در لینک زیر دانلود فرمایید.

IELTS Speaking Question: What Changes Do You Foresee in the Education System of Your Country in the Next 50 Years?

برای شنیدن نمونه پاسخ از Player پایین صفحه استفاده فرمایید.

نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب – بخش سوم مصاحبه آیلتس

نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب که در اینجا مشاهده میفرمایید در واقع مربوط به بخش سوم آزمون اسپیکینگ یا مصاحبه آیلتس هستند. در این بخش سوالات از درجه دشواری بالاتری برخوردارند و شرکت کننده باشد بتواند نه تنها پاسخ های دراز تری تنظیم و ارائه نماید بلکه سطح واژگان، جمله ها و ساختارهای گرامری و دیگر موارد نیز باید با توجه به سطح پرسش بالاتر باشد.

نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب – معیارهای تعیین نمره

نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب میتوانند نقطه آغازین خوبی برای شرکت کنندگان در آزمون های آینده باشند چرا که میتوانند زبان آموزان را با معیارهایی که ممتحن یا اگزمینر برای تعیین نمره در نظر دارد آشنا نمایند. این معیارها در دیگر بخش های همین سایت کاملا توضیح داده شده است. با مرور و شنیدن چندین باره نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب خواهید توانست با چند و چون کار پی ببرید به ویژه که این جواب ها توسط کسانی تنظیم شده که در آزمون های واقعی و رسمی آیلتس شرکت کرده و سطح واقعی ایشان کاملا آشکار است.

دانلود مجموعه ۴۰ نمونه آخرین سوال های اسپیکینگ آیلتس بهمراه پاسخ در سطح نمره ۸

بیشتر بخوانید:

بانک دانلود بهترین منابع آیلتس و تافل♥

تعیین نمره اسپیکینگ شما توسط استاد با نمره ۸٫۵ در کانال تلگرام @ielts2com

دانلود ۳۳ دوره آخرین(بهار ۱۳۹۵/۲۰۱۶) سوالات آیلتس از سراسر جهان

دانلود ۳۶ دوره آخرین سوالات آزمون آیلتس سراسر جهان(مارچ+اپریل ۲۰۱۶)

دریافت روزانه سوال و جواب های اسپیکینگ  آیلتس در تلگرام تا روز آزمون:

Telegram Logo

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از