نمونه سوالات اسپیکینگ IELTS ایران – What Can Government Do To Decrease Noise Pollution in Big Cities

نمونه سوالات اسپیکینگ IELTS در ایران خط اول تمرین های علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس است. گرچه نمونه سوالات اسپیکینگ IELTS برگزار شده در ایران تفاوت معناداری با سوالات اسپیکینگ IELTS در خارج کشور ندارد ولی برخی بر این باورند که این نمونه سولات ارزش بالاتری داشته و شانس پدیدار شدن آن ها در روز آزمون مصاحبه آیلتس بیشتر است.

نمونه سوالات اسپیکینگ IELTS در ایران

نمونه سوالات اسپیکینگ IELTS در ایران  2 بار مستقیما توسط مهندس ابوالقاسمی گزارش شده اند. ایشان  2 بار در آزمون رسمی آیلتس در ایران شرکت داشته که تمامی نمونه سوالات اسپیکینگ این آزمون های آیلتس بهمراه نمونه پاسخ ها در دسترس میباشد. نمره دریافتی ایشان در این دو آزمون آیلتس در بخش اسپیکینگ برابر بوده با 8 و 8.5. این آزمون های اسپیکینگ IELTS در تاریخ 15 اسفند 1394 و 11 اردیبهشت 1395 برگزار شدند.

نمونه سوالات اسپیکینگ IELTS در ایران- پاسخ مدرسان آیلتس

مهندس ابوالقاسمی دریافت کننده نمره ۸٫۵ اسپیکینگ آیلتس در سال ۱۳۹۵ بهمراه استاد خانم امیدی(نمره ۸ اسپیکینگ) و سرکار خانم بختیاری(دریافت کننده نمره ۷ اسپیکینگ در زمستان ۱۳۹۴) به ارائه پاسخ هایی استاندارد در سطح نمره ۸ آیلتس پرداخته اند که در ielts2.com برای شنیدن/دانلود در دسترس زبان آموزان گرامی خواهد بود. همچنین مجموعه تمامی پرسش و پاسخ های ضبط شده در بهار ۱۳۹۵ را میتوانید در لینک زیر دانلود فرمایید.

IELTS Speaking Question: What Can Government Do To Decrease Noise Pollution in Big Cities?

برای شنیدن نمونه پاسخ از Player پایین صفحه استفاده فرمایید.

نمونه سوالات اسپیکینگ IELTS در ایران- تکراری بودن نمونه سوالات

بسیاری از پرسش های بخش مصاحبه آیلتس به گونه طراحی می شوند تا زبان آموزان نتوانند آنها را پیش بینی کرده و برای پاسخگویی به آنها نیازمند دانش بیشتر واژگان و سطح بالاتری از دستور زبان باشد. بسیاری از پرسش های این بخش پاسخ های ساده نداشته و مناسب بودن پاسخ ها کاملا وابسته به مطالعات شرکت کننده در آزمون و قدرت تحلیل پرسش مطرح شده میباشد. بدون شرح تمرین با نمونه های ضبط شده و مطالعه بیشتر می تواند زبان اموزان به ویژه شرکت کنندگان نیازمند نمره ۷ و بالاتر را در این زمینه یاری نماید.

نمونه پاسخ به سوالات اسپیکینگ IELTS در ایران که در زیر میتوانید آن ها را گوش کرده یا دانلود فرمایید مربوط به بخش سوم اسپیکینگ آزمون آیلتس در ایران بوده و در آزمون 11 اردیبهشت مهندس ابوالقاسمی مطرح شده. نمره اسپیکینگ ایشان در این آزمون برابر 8.5 از 9 بوده است.

نمونه سوالات اسپیکینگ IELTS در ایران- دانلود

گرچه آرشیو کاملی از نمونه سوالات اسپیکینگ IELTS که تنها در ایران برگزار شده باشد وجود ندارد و نمونه سوالات اسپیکینگ از سراسر جهان میباشند، پیشنهاد میکنیم برای آشنایی هرچه بیشتر بایگانی های در دسترس را در پیوند پایین صفحه دانلود کرده و به بررسی نمونه سوالات اسپیکینگ IELTS آن ها بپردازید. برخی این نمونه سوالات مربوط به ایران هستند و توسط شرکت کنندگان ایرانی گزارش شده اند

دانلود مجموعه ۴۰ نمونه آخرین سوال های اسپیکینگ آیلتس بهمراه پاسخ در سطح نمره ۸

بیشتر بخوانید:

بانک دانلود بهترین منابع آیلتس و تافل♥

تعیین نمره اسپیکینگ شما توسط استاد با نمره ۸٫۵ در کانال تلگرام @ielts2com

دانلود ۳۳ دوره آخرین(بهار ۱۳۹۵/۲۰۱۶) سوالات آیلتس از سراسر جهان

دانلود ۳۶ دوره آخرین سوالات آزمون آیلتس سراسر جهان(مارچ+اپریل ۲۰۱۶)

دریافت روزانه سوال و جواب های اسپیکینگ  آیلتس در تلگرام تا روز آزمون:

Telegram Logo

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از