نمونه سوال آزمون آیلتس با جواب – Why Do People Wear Uniforms in Your Opinion

نمونه سوال آزمون آیلتس با جواب میتواند دانشجویان را با کم و کیف این امتحان آشنا کرده و بخت آن ها را برای بالا بردن نمره افزایش دهد. در اینجا تلاش کرده ایم نمونه سوال آزمون آیلتس با جواب را در بخش مصاحبه یا اسپیکینگ بصورت کاملا استاندارد انتخاب کرده و بهمراه پاسخ تقدیم علاقمندان نماییم.

نمونه سوال آزمون آیلتس با جواب – صدای ضبط شده استاد

در این نمونه سوال های آزمون آیلتس با جواب که مربوط به بخش اسپیکینگ میباشند، صدای استاد ابوالقاسمی و استاد امیدی شنیده میشود. مهندس ابوالقاسمی دریافت کننده نمره ۸٫۵ اسپیکینگ آیلتس در سال ۱۳۹۵ بهمراه استاد خانم امیدی(نمره ۸ اسپیکینگ) و سرکار خانم بختیاری(دریافت کننده نمره ۷ اسپیکینگ در زمستان ۱۳۹۴) به ارائه پاسخ هایی استاندارد در سطح نمره ۸ آیلتس پرداخته اند که در ielts2.com برای شنیدن/دانلود در دسترس زبان آموزان گرامی خواهد بود. همچنین مجموعه تمامی پرسش و پاسخ های ضبط شده در بهار ۱۳۹۵ را میتوانید در لینک زیر دانلود فرمایید.

IELTS Speaking Question: Why Do People Wear Uniforms in Your Opinion?

برای شنیدن نمونه پاسخ از Player پایین صفحه استفاده فرمایید.

نمونه سوال آزمون آیلتس با جواب – Part 3 مصاحبه

نمونه سوال آزمون آیلتس با جواب که در این صفحه برای شنیدن و دانلود در دسترس میباشد در واقع مربوط به part 3 یا بخش سوم speaking یا مصاحبه آیلتس میباشد. در این بخش سوال ها حالت شخصی نداشته و جواب آن ها باید بلند تر در حدود 30 ثانیه تا 1 دقیقه بوده و از لغات و جمله های سخت تری استفاده شود. نمونه نمونه سوال اسپیکینگ آزمون آیلتس با جواب که در اینجا در دسترس قرار گرفته در سطح نمره بالای 8 براورد میشود.

دانلود مجموعه ۴۰ نمونه آخرین سوال های اسپیکینگ آیلتس بهمراه پاسخ در سطح نمره ۸

بیشتر بخوانید:

بانک دانلود بهترین منابع آیلتس و تافل♥

تعیین نمره اسپیکینگ شما توسط استاد با نمره ۸٫۵ در کانال تلگرام @ielts2com

دانلود ۳۳ دوره آخرین(بهار ۱۳۹۵/۲۰۱۶) سوالات آیلتس از سراسر جهان

دانلود ۳۶ دوره آخرین سوالات آزمون آیلتس سراسر جهان(مارچ+اپریل ۲۰۱۶)

دریافت روزانه سوال و جواب های اسپیکینگ  آیلتس در تلگرام تا روز آزمون:

Telegram Logo

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از