نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب – How Can Conversation Help Us in Our Daily Lives

نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب به درخواست بازدیدکنندگان گرامی و در پاسخ به نبود منبع مناسب برای تمرین در سطح اینترنت فارسی و انگلیسی انجام شده است. این نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب توسط مدرسان چیره دست در سطح نمره 7.5 تا 8.5 تنظیم و ضبط شده و برای دانلود یا شنیدن در دسترس زبان آموزان و علاقمندان گرامی قرار میگیرد.

نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب – صدای مدرسان آیلتس

نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب که در ielts2.com برای دانلود/شنیدن در دسترس هست توسط مهندس ابوالقاسمی و سرکار خانم امیدی تنظیم شده اند.مهندس ابوالقاسمی دریافت کننده نمره ۸٫۵ اسپیکینگ آیلتس در سال ۱۳۹۵ بهمراه استاد خانم امیدی(نمره ۸ اسپیکینگ) و سرکار خانم بختیاری(دریافت کننده نمره ۷ اسپیکینگ در زمستان ۱۳۹۴) به ارائه پاسخ هایی استاندارد در سطح نمره ۸ آیلتس پرداخته اند. همچنین مجموعه تمامی پرسش و پاسخ های ضبط شده در بهار ۱۳۹۵ را میتوانید در لینک زیر دانلود فرمایید.

IELTS Speaking Question: How Can Conversation Help Us in Our Daily Lives?

نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب – سطح نمره 7.5 تا 8.5

برخی از علاقمندان گرامی از ما درباره سطح و نمره احتمالی این پاسخ ها پرسیده بودند. در پاسخ باید عنوان کرد این نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب توسط استاد های چیره دست آیلتس که خود در آزمون های رسمی آیلتس نمره 7 تا 8.5 دریافت کرده اند تنظیم شده است. این پاسخ ها 1 یا 2 بار پیش از ضبط تمرین شده، حفظ شده نیست و از روی کاغذ خوانده نمیشود تا حالت کاملا طبیعی و واقعی داشته باشد. از نظر سطح و حد نمره ها به سادگی میتواند نمره بالای 7.5 تا نمره 8.5 را برای این جواب ها در نظر گرفت چرا که پاسخ دهنده ها استاد هایی هستند که خود به تازگی(سال 1394 و 1395) در آزمون آیلتس شرکت کرده و نمره خود را در تمامی مهارت ها دریافت کرده اند.

نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب – بخش سوم اسپییکینگ

نمونه سوالی که در بالا مشاهده میفرمایید بهمراه مجموعه نمونه سولات اسپیکینگ آیلتس که بصورت یکجا از ielts2.com قابل دانلود است عموما مربوط به بخش پایانی یا بخش سوم مصاحبه آیلتس میباشد. این بخش سخت ترین بخش مصاحبه به شمار می آید و ارائه پاسخ مناسب به آن ها نیازمند تسلط کافی بر بهره گیری درست است لغات مناسب، ساختارهای گرامری و دستوری، تلفظ درست و روان صحبت کردن که 4 معیار اصلی نمره دهی مورد نظر اگزمینر هستند میباشد.

زبان آموزان گرامی میتوانند با تمرین این نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس و جواب های آن ها شانس خود را برای بدست آوردن نمره دلخواه و یا بهبود نمره به سطحی بالاتر افزایش دهند.

ضمنا درصورت وجود هرگونه پرسش یا پیشنهاد، بخش دیدگاه ها در دسترس شما گرامیان خواهد بود.

برای شنیدن نمونه پاسخ از Player پایین صفحه استفاده فرمایید.

دانلود مجموعه ۴۰ نمونه آخرین سوال های اسپیکینگ آیلتس بهمراه پاسخ در سطح نمره ۸

بیشتر بخوانید:

بانک دانلود بهترین منابع آیلتس و تافل♥

تعیین نمره اسپیکینگ شما توسط استاد با نمره ۸٫۵ در کانال تلگرام @ielts2com

دانلود ۳۳ دوره آخرین(بهار ۱۳۹۵/۲۰۱۶) سوالات آیلتس از سراسر جهان

دانلود ۳۶ دوره آخرین سوالات آزمون آیلتس سراسر جهان(مارچ+اپریل ۲۰۱۶)

دریافت روزانه سوال و جواب های اسپیکینگ  آیلتس در تلگرام تا روز آزمون:

Telegram Logo

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از