نمونه سوال اسپیکینگ امتحان آیلتس با جواب – What Do You Think Makes a Good Parent

نمونه سوال اسپیکینگ امتحان آیلتس با جواب یاری کننده زبان آموزان در بهبود و تقویت مهارت مکالمه ایشان و بالا بردن نمره پایانی در آزمون میباشند. در اینجا نمونه سوال هایی از دوره های گذشته امتحان های آیلتس با جواب هایی برای آن ها برای شنیدن یا دانلود در دسترس علاقمندان میباشند.

نمونه سوال اسپیکینگ امتحان آیلتس با جواب – نمره احتمالی؟

مهندس ابوالقاسمی دریافت کننده نمره ۸٫۵ اسپیکینگ آیلتس در سال ۱۳۹۵ بهمراه استاد خانم امیدی(نمره ۸ اسپیکینگ) و سرکار خانم بختیاری(دریافت کننده نمره ۷ اسپیکینگ در زمستان ۱۳۹۴) به ارائه پاسخ هایی استاندارد در سطح نمره ۸ آیلتس پرداخته اند که در ielts2.com برای شنیدن/دانلود در دسترس زبان آموزان گرامی خواهد بود. همچنین مجموعه تمامی پرسش و پاسخ های ضبط شده در بهار ۱۳۹۵ را میتوانید در لینک زیر دانلود فرمایید.

IELTS Speaking Question: What Do You Think Makes a Good Parent?

بنابراین نمره جواب نمونه سوال های اسپیکینگ امتحان آیلتس آورده شده در مواردی بالا 7.5 و در دیگر موارد بالای 8 براورد میشود. برای شنیدن نمونه پاسخ از Player پایین صفحه استفاده فرمایید.

نمونه سوال اسپیکینگ امتحان آیلتس با جواب – شیوه تمرین

بهترین راه تمرین با این نمونه سوال های اسپیکینگ امتحان آیلتس با جواب میتواند مرور و بازبینی چندین باره آن ها باشد. این نمونه جواب ها باید چندین بار شنیده شده و سپس بخش هایی از آن ها که ساختارهای تکرار شونده هستند با هدف فراگیری به خاطر سپرده شود. ساختارهای ثابت بصورت همیشگی در بسیاری از دیگر نمونه سوال ها نیز میتوانند به کار روند. پیشنهاد میکنیم مجموعه نمونه سوال اسپیکینگ امتحان آیلتس با جواب را از لینک های زیر دانلود کرده و بصورت روزانه آن ها را بازبینی و مرور نمایید.

دانلود مجموعه ۴۰ نمونه آخرین سوال های اسپیکینگ آیلتس بهمراه پاسخ در سطح نمره ۸

بیشتر بخوانید:

بانک دانلود بهترین منابع آیلتس و تافل♥

تعیین نمره اسپیکینگ شما توسط استاد با نمره ۸٫۵ در کانال تلگرام @ielts2com

دانلود ۳۳ دوره آخرین(بهار ۱۳۹۵/۲۰۱۶) سوالات آیلتس از سراسر جهان

دانلود ۳۶ دوره آخرین سوالات آزمون آیلتس سراسر جهان(مارچ+اپریل ۲۰۱۶)

دریافت روزانه سوال و جواب های اسپیکینگ  آیلتس در تلگرام تا روز آزمون:

Telegram Logo

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از