قیمت امتحان آیلتس 2022

قیمت امتحان آیلتس 2022

قیمت امتحان آیلتس 2022

قیمت امتحان آیلتس 2022 در ایران

امتحان آیلتس در سال 1401 تا لحظه تنظیم این پست در آغاز خردادماه 1401 نسبت به ماه های قبل تغییری نداشته و همچنان روی عدد 6 میلیون و 151 هزار تومان باقی مانده است. در صورت هرگونه افزایش قیمت، این صفحه به سرعت به روز رسانی خواهد شد تا عزیزان از صحت ارقام اطمینان داشته باشند. اما در ادامه به قیمت آزمون آیلتس در ترکیه، ارمنستان و امارات که از مقصد های متداول متقاضیان ایرانی آیلتس هست و قیمت آزمون آیلتس به دلار هم اشاره خواهیم داشت. 

در ادامه هزینه ثبت نام تمامی آزمون های آیلتس اعم از آیلتس عادی که در دو ماژول آکادمیک و جنرال و هر کدام به صورت کاغذی و کامپیوتری برگزار میشود مشخص شده. همچنین هزینه آزمون های UKVI که فقط برای متقاضیان کشور انگلستان هست و آزمون LifeSkills که مربوط به مقاصد مهاجرتی خاص هست و فقط شامل مهارت های لیسنینگ و ریدینگ در سطوح A1، A2 و B2 در اتحادیه اروپا میشود. 

.

هزینه ثبت نام آیلتس عادی(جنرال و آکادمیک – کاغذی و کامپیوتری) در سال 2022 – 1401

به استناد وبسایت موسسه ایرسافام، یکی از موسسات مجاز مورد تایید سازمان سنجش، برابر با 6 میلیون و 151 هزار تومان در تاریخ 2 خرداد 1401

.

هزینه ثبت نام آیلتس UKVI در سال 2022 – 1401

به استناد وبسایت موسسه ایرسافام، یکی از موسسات مجاز مورد تایید سازمان سنجش، 6 میلیون و 795 هزار تومان در تاریخ 2 خرداد 1401

.

هزینه ثبت نام آیلتس (A1 – B1)Lifeskills در سال 2022 – 1401

به استناد وبسایت موسسه ایرسافام، یکی از موسسات مجاز مورد تایید سازمان سنجش، 5 میلیون و 138 هزار تومان در تاریخ 2 خرداد 1401

.

قیمت آزمون آیلتس در ایران

قیمت آزمون آیلتس در ایران

این تصویر در تاریخ 23 می سال 2022 برابر با دوم خرداد 1401 مستقیما از وبسایت موسسه ایرسافام به عنوان یکی از معتبرترین موسسات برگزار کننده آزمون آیلتس انتخاب شده تا عزیزان از نظر اعتبار قیمت های اعلام شده بیشترین اطمینان را داشته باشند. بدون شک با گذشت زمان این قیمت ها دچار تغییراتی خواهد شد. بنابراین پیشنهاد میکنیم همیشه قیمت روز را در وبسایت این مرکز یا دیگر مراکز برگزار کننده آیلتس جستجو بفرمایید. 
منبع عکس: https://irsafam.com/ielts/timetable

فهرست تمامی موسسات مجاز برگزار کننده آیلتس از وبسایت رسمی سازمان سنجش: https://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=7&id=1574

.

هزینه آزمون آیلتس چند دلار است؟

هزینه آزمون آیلتس چند دلار است؟

هزینه آزمون آیلتس چند دلار است؟

به استناد وبسایت مرجع ielts.org قیمت امتحان آیلتس در سال 2022 برابر با $245–255 دلار آمریکا هست که در کشورهای مختلف این مبلغ ممکن است کمی متفاوت باشد. 

منبع: https://www.ielts.org

.

قیمت آزمون آیلتس در ترکیه

قیمت آزمون آیلتس در ترکیه

قیمت آزمون آیلتس در ترکیه

همانطور که در تصویر مشخص هست در تاریخ 23 می سال 2022، قیمت آزمون آیلتس عادی در شهر استامبول ترکیه به استناد سایت رسمی بریتیش کانسل، برابر با 1950 لیر ترکیه هست. همانطور که مشخص هست این قیمت برای آزمون های آیلتس UKVI و Lifeskills بالاتر هست که به ترتیب اعداد 2290 و 2200 لیر ترکیه می باشد. 

قیمت آزمون آیلتس در ترکیه

قیمت آزمون آیلتس در ترکیه

قیمت هر لیر ترکیه در همین تاریخ به استناد وبسایت مرجع “شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز” برابر با 1940 تومان می باشد. بدون شک این برابری ارز به صورت روزانه متفاوت هست. 

منبع: https://www.tgju.org/profile/price_try

در همین زمان ارزان ترین تور(بلیط هواپیما + هتل) برای کشور ترکیه با بررسی هایی که انجام دادیم از 5 میلیون تومان برای هر نفر آغاز میشود که باید برای برنامه سفر به هزینه آزمون اضافه کرد. 

عزیزان دقت داشته باشند که کیفیت نمره دهی آزمون آیلتس در تمامی جهان یکسان هست و هیچ کشوری در هیچ مهارتی نمره بالاتر یا پایین تری به شما ارایه نخواهد کرد. اگر قصد شما دریافت نمره بالاتر در آزمون آیلتس هست پیشنهاد میکنیم در ایران آزمون خود را برگزار بفرمایید. تجربه بهترین زبان آموزان ما در کشور ترکیه به هیچ وجه نمره بالاتری را نشان نمیدهد و بسیاری از ایشان نمره هایی پایین تر از حد انتظار ما دریافت کردند. 

.

قیمت آزمون آیلتس در امارات

قیمت آزمون آیلتس در امارات

قیمت آزمون آیلتس در امارات

در تاریخ 23 می سال 2022، قیمت آزمون آیلتس عادی در کشور امارات که مجهز به 40 مرکز برگزاری آزمون آیلتس هست به استناد سایت رسمی بریتیش کانسل، برابر با 1170 درهم امارات هست. همانطور که مشخص هست این قیمت برای آزمون های آیلتس UKVI و Lifeskills متفاوت هست که به ترتیب اعداد 1225 و 725 درهم می باشد. 

قیمت آزمون آیلتس در امارات

قیمت آزمون آیلتس در امارات

قیمت هر درهم امارات در همین تاریخ به استناد وبسایت مرجع “شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز” برابر با 7800 تومان می باشد. بدون شک این برابری ارز به صورت روزانه متفاوت هست. 

منبع: https://www.tgju.org/profile/price_aed

.

قیمت آزمون آیلتس در ارمنستان

قیمت آزمون آیلتس در ارمنستان

قیمت آزمون آیلتس در ارمنستان

در تاریخ 23 می سال 2022، قیمت آزمون آیلتس عادی در کشور ارمنستان به استناد سایت رسمی بریتیش کانسل، برابر با 100 هزار درام ارمنستان هست و قیمت هر درام در همین تاریخ به استناد وبسایت مرجع “شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز” برابر با 67 تومان می باشد. بدون شک این برابری ارز به صورت روزانه متفاوت هست. 

منبع: https://www.tgju.org/profile/price_amd

قیمت آزمون آیلتس در ارمنستان

قیمت آزمون آیلتس در ارمنستان

.

عزیزان امیدواریم اطلاعات این صفحه برای شما سودمند بوده باشد و در تصمیم گیری بهتر برای شرکت در این آزمون به شما یاری رساند. در پست های دیگر در مورد نحوه ثبت نام آزمون آیلتس، جریمه کنسل کردن امتحان، خدمات سنتر های آیلتس برای عزیزانی که مشکل کم بینایی یا لکنت زبان رنج میبرند و در نهایت اعتراض به نمره آزمون آیلتس صحبت خواهیم کرد.

موفق باشید ❤️

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از