شورای پزشکی عمومی انگلستان (GMC) حداقل نمره آیلتس پزشکان غیر بومی را افزایش داد

آگوست 2010

شورای پزشکی عمومی انگلستان (GMC) تصمیم گرفته حداقل نمره زبان پزشکان خارجی که قصد کار در انگلستان را دارند افزایش دهد. این قانون از اول اکتبر برای پزشکان غیر بومی اعمال خواهد شد. در حال حاظر پزشکان غیر اتحادیه اروپا برای اشتغال باید نمره کل 0.7 آیلتس و نمره 0.7 برای اسپیکینگ و 0.6 برای لیسنینگ ،ریدینگ و راتینگ می آوردند. اما با اعمل قانون جدید، از اول اکتبر این نمرات به 0.7   افزایش خواهد یافت یعنی داوطلبین دکتر باید در هر چهار مهارت به نمره 0.7 آیلتس دست یابند.

برگزاری کارگاههای رایگان توسط مرکز آیلتسبین الملل در آمریکا ( 6 اکتبر 2010)

انجمن بین المللی آیلتس همزمان با کنفرانس های بین المللی TESOL اقدام به برگزاری گارگاهها و سمینارهای رایگان برای مدرسان انگلیسی کرده است. سالانه یک میلیون داوطلب در آزمون آیلتس شرکت می کنند. 3000 موسسه ی آمریکایی آیلتس را به رسمیت می شناسند.

این کارگاههای سه ساعته مروری بر روشهای آزمون سازی ، تحقیق و پژوهش، نمره دهی و استفاده از تست خواهد بود. شرکت کنندگان با فرمت های تست ، بخشهای مختلف رایتینگ اسپیکینیگ آشنا خواهند شد. مدرسان شرکت کننده در این کارگاهها با انواع فعالیتهای کلاسی ، سیلابس و روشهای مختلف آمادگی آیلتس آشنا خواهند شد. این کارگاهها در شهرهای زیر برگزار می شود.

  • میامی ، فلوریدا – سه شنبه   21 سپتامبر 2010
  • ییپسیلانتی ، میشیگان – جمعه 01 اکتبر     2010
  • فونیکس ، آریزونا –   پنج شنبه   07 اکبتر 2010
  • دس مونیس ، واشنگتن – جمعه   22 اکتبر 2010
  • سن آنتونیو ، تگزاس – پنج شنبه 11 نوامبر 2010
  • آوروا ، کلوریدا ، پنج شنبه 11 نوامبر       2010

در صورت تمایل به شرکت در این کارگاهها تاریخ و شهر مورد نظر خود را انتخاب و از طریق ایمیل به ما اطلاع دهید. ielts@ieltsintl.org

 

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از