شهریه کلاس های خصوصی آیلتس

Tuition fee IELTSکلاس ها و دوره های خصوصی آیلتس و اصولا شیوه تدریس خصوصی معمولا با همراهی بهترین استاد ها در این حوزه آموزشی همراه است و دستمزد این گروه خاص از مدرسان آیلتس به مراتب بالاتر از کلاس های آموزشگاهی و نیمه گروهی است.

شهریه کلاس های خصوصی برای زبان آموزان یکی از معیارهای مهم در انتخاب بهترین استاد آیلتس یا تافل است و ناگفته پیداست این گزینش میتواند سرنوشت بوده و هزینه های به مراتب بالاتری مثل شرکت دوباره در آزمون یا به درازا کشیده دوره و همانند اینها را به زبان آموز تحمیل نماید. این ها مواردی هستند که تمامی زبان آموزان باید در گزینش مدرس آیلتس به آن توجه کافی داشته باشند.

شهریه کلاس های خصوصی آیلتس مدرسان مهندس ابوالقاسمی

مهندس ابوالقاسمی، سرکار خانم امیدی و گروهی از بهترین مدرسان آیلتس تهران در تمامی مناطق اقدام به برگزاری کلاس های خصوصی کرده که با توجه به آزاد بودن زمان ایشان برای زبان آموز قابل دسترس خواهد بود. شهریه این کلاس ها در سال 1393 بصورت جلسه ای 70 هزار تومان تعیین شده که در دوره های فشرده آیلتس و تافل در تنها 30 جلسه به پایان رسیده و نهایتا برابر با 2 میلیون و 100 هزار تومان خواهد بود.

کلاس های مکالمه سرکار خانم امیدی بعنوان یکی از مدرسان مجرب و پر انرژی مکالمه زبان انگلیسی و آیلتس نیز برای زبان آموزان خانم در مناطق شمالی تهران در دسترس میباشد و هزینه این کلاس ها نیز بصورت جلسه ای 70 هزار تومان در سال 1393 تعیین شده است.

شهریه کلاس های خصوصی دیگر مدرسان آیلتس و تافل

اگر قیمت های اشاره شده در بالا بیش از بودجه مورد نظر شما برای دوره های خصوصی آیلتس است میتوانید با مراجعه به سایت ایستگاه، فهرستی از استاد های آیلتس و تافل را مشاهده کرده و در میان این گروه از مدرسان آیلتس و تافل بدنبال یافتن بهترین ها باشید. این گروه از استاد ها شامل همکارانی است که بیش از 1 سال در این سایت آگهی داشته و بازدید چند هزار بار آگهی های ایشان میتواند نشانه ای از قدیمی تر بودن فعالیت ایشان باشد. همچنین یک جستجوی ساده در اینترنت نیز به آشنایی شما با دیگر اساتید خواهد انجامید.

پیشنهاد میکنیم در راه یافتن استاد خود از نوشته های ما در زیر کمک بگیرید:

بهترین استاد برای آیلتس

بهترین کلاس خصوصی آیلتس

فهرست مدرسان دارای مدرک آیلتس

کلاس های تضمینی آیلتس تافل با قراداد کتبی

دوره های حرفه ای آیلتس ۷ IELTS تافل ۱۰۰ مهندس ابوالقاسمی

کلاس خصوصی مکالمه انگلیسی با مدرس خانم

دیدگاه ها

Comments are closed.