سوالات آیلتس خود را بپرسید!

سوالات آیلتس خود را بپرسید

سوالات آیلتس خود را بپرسید

سوالات آیلتس خود را بپرسید!

در این صفحه، احتمالا برای نخستین بار در تاریخ اینترنت فارسی، میتوانید تمامی سوال های خود را در زمینه آیلتس مطرح کرده و بدون هیچ هزینه ای از زبان مهندس ابوالقاسمی، دریافت کننده نمره 8 آیلتس، پاسخ دقیق و با منبع معتبر دریافت فرمایید!

سوالات آیلتس خود را بپرسید – چرا باید به پاسخ ها پشتگرم بود؟

تفاوت این برگه با تالارهای اینترنتی این است که پاسخ های ارائه شده همانطور که اشاره شد توسط کسانی ارائه میشود که (1)خود 3 بار در آزمون آیلتس شرکت کرده، (2) بجز نمره کلی 8، موفق به دریافت نمره 8.5 در اسپیکینگ و لیسنینگ  و 8 در رایتینگ شده، (2) سال هاست شغل و پیشه ای بجز تدریس و آموزش آیلتس و تافل نداشته اند، و (3) بخش قابل توجهی از زندگی خود را به خواندن کتاب ها و منابع آیلتس و دیدن فیلم های آموزشی صرف کرده و (4) تجربه هزاران هزار ساعت آموزش آیلتس و تافل را دارد.

سوالات آیلتس خود را بپرسید – هر زبان آموز 1000 پرسش!

هر زبان آموز مجاز هست تا (یک هزار) 1000 پرسش مطرح کند و هیچ محدودیتی از این نظر وجود ندارد! پرسش ها معمولا در همان روز(در کمتر از 8 ساعت) پاسخ داده خواهند شد. پرسش ها میتواند در هر زمینه مرتبط با آموزش آیلتس، تافل و زبان انگلیسی باشد اما سوالات مربوط به برنامه ریزی شخصی برای شما را شامل نمیشود. برای مثال پاسخی برای این سوال که “من کتاب هایی که معرفی کردید را از اول به چه ترتیبی بخوانم” ارائه نخواهد شد.

امیدواریم این پاسخ ها برای شما سودمند بوده و در رسیدن شما به هدف راهنمایتان باشند.

سوالات آیلتس خود را بپرسید – بیشتر بخوانید

منابع پیش آیلتس Pre IELTS

فهرست بهترین منابع آیلتس

دانلود گلچین 300 فیلم خودآموز زبان انگلیسی

روش آغاز کار و آمادگی برای آزمون تافل

دانلود 600 منبع گلچین شده آیلتس و تافل

آموزش آنلاین آیلتس و تافل

تدریس خصوصی تافل

تدریس خصوصی آیلتس و مکالمه زبان انگلیسی با مدرس خانم

نقشه سایت ielts2.com

پیوستن به کانال تلگرام @ielts2com برای تعیین سطح رایگان نمره اسپیکینگ آیلتس شما:

Telegram Logo

397 پاسخ های ایجاد شده:
ديدگاه ها:
 1. bardia
  bardia says:

  سلام خسته نباشید
  من تا الان سه بار این سوال رو پرسیدم ولی جوابی نگرفتم متاسفانه, من سطحم اینتر هستش البته با توجه به کلاسی که میرم , میخواستم بپرسم برای لیسنینگ و ریدینگ و vocab چه کتابهایی رو پیشنهاد میدید ؟ ممنونم

  پاسخ
 2. نظری
  نظری says:

  باسلام و تشکر نسبت به ارائه یک مجموعه جامع آموزشی در حوزه آیلتس

  سوال:
  1- برای یادگیری واژگان چه شیوه ای را پیشنهاد می دهید؟ ( آیا شیوه کدینگ که در حال حاضر برخی از آن استفاده می کنند را کاربردی می دانید؟ )
  2- بنده سطح زبان متوسط هست فلذا برنامه ریزی کردم ام که طی 6 ماه بتوانم برای آزمون آیلتس اقدام کنم با هدف گذاری نمره 7 ، برای این منظور برنامه خود را اینگونه تنظیم کرده ام. به منظور نظم دهی دانش زبانی خود ، 2 ماه (60 روز ) ، روزانه 6 ساعت مطالعه زبان داشته باشم که در مجموع 360 ساعت بصورت خودخوان منابع پیش آیلتس را مطالعه نمایم. ) ، پس از آن برای یک دوره 3 یا 4 ماهه بصورت شرکت در کلاس گروهی و یا خصوصی شما اقدام نمایم. آیا این روش را تایید می نمایید؟ آیا امکان پذیر هست برای دریافت برنامه جهت دوره 2 ماهه پیش آیلتس ، در قالب مشاوره ، برنامه ارائه دهید و یا معرفی منابع نمایید؟ ( در صورت مثبت بودن پاسخ ، چگونه اقدام نمایم؟)

  باتشکر

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود.

   1. شیوه ما نیست ولی برای بچه های خودخوان بد نیست.
   2. اصلا این شیوه رو توصیه نمیکنم چون شیوه کار شما اثر بخشی برخی از منابع را از بین خواهد بود. به ویژه اگر قصد 100% شرکت در کلاس های ما رو دارید میتونید زودتر اقدام کنید تا تمامی منابع و شیوه کار در دسترس شما قرار گیرد.

   اگر قصد شرکت در کلاس ها رو ندارید به شیوه ای که علاقمند هستید استارت بزنید و ادامه بدید.

   پاسخ
ديدگاه ها:

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.