سمپل اسپیکینگ ایلتس

سمپل اسپیکینگ ایلتس

سمپل اسپیکینگ ایلتس

عزیزان در سایت ielts2.com صدها سمپل اسپیکنگ آیلتس برای سوالات رسمی آزمون آیلتس از سال 1395 تا جدیدترین نمونه های منتشر شده از سراسر جهان در دسترس علاقمندان قرار گرفته و راهگشای بسیاری از مخاطبان بوده.

در این پست یک نمونه پاسخ به سوال اسپیکینگ پارت 3 آزمون آیلتس که در سال 1401 برابر با 2022 از کشور بحرین گزارش شده خدمت شما ارایه میشود.

.

سمپل اسپیکینگ ایلتس نمره 8

لینک کمکی
 

.

نمونه تاپیک های اسپیکینگ آیلتس

در آیلتس یک سری از تاپیک ها همواره در سال های گذشته تکرار شده اند. این موضوعات تکراری و همیشگی در مهارت های رایتینگ و اسپیکینگ به ویژه در اسپیکینگ آیلتس پارت 1 بسیار مشهود هستند. بعضی از متداول ترین این تاپیک ها را میتوانید در این لینک بررسی بفرمایید:

https://ieltsliz.com/ielts-speaking-part-3-topics-2

.

برای نمونه پاسخ های استاندارد این دست سوال ها میتوانید مجموعه 1000 سمپل که در پایان پست به آن اشاره شده را سفارش دهید.

.

موضوعات جدید اسپیکینگ آیلتس

هر چند هفته یک بار سوالات جدیدی از مصاحبه های آیلتس از سراسر جهان به چشم میخورد این مورد چیز جدیدی در آیلتس نیست چون به خصوص برای شرکت کنندگانی که بدنبال نمره های 8 و بالاتر هستند همیشه سوالات جدید و غیر منتظره ای مطرح میشود تا قابلیت ایشان در این زمینه سنجیده شود.

برای بررسی آخرین سمپل ها و موضوعات جدید اسپیکینگ آیلتس که به صورت هفتگی در ielts2.com منتشر میشود لطفا این لینک را دنبال بفرمایید:

https://ielts2.com/category/آخرین-سوالات-آیلتس-سراسر-جهان

.

عزیزان امیدواریم این نمونه برای شما مفید باشد. لطفا تمامی سوالات خود را با ما مطرح بفرمایید. ضمنا برای خریداری مجموعه 1000 سوال اسپیکینگ به همراه پاسخ نمره 8 یا کلاس های خصوصی مکالمه انگلیسی و اسپیکینگ آیلتس با شماره 09107751201 در تلگرام یا واتس اپ در تماس باشد.

با آرزوی موفقیت شما در آزمون

پویا ابوالقاسمی ❤️

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از