سریع ترین کلاس خصوصی گرفتن آیلتس 6

Fastest Crash course for IELTS TOEFL

سریع ترین راه قانونی گرفتن مدرک آیلتس 6 و بالاتر و تافل 80 و بالاتر میتواند شرکت در کلاس های فوق فشرده ای باشد که بصورت خصوصی توسط استادهای حرفه ای و برخی آموزشگاه ها برگزار میشود.

اینکه بهترین راه گرفتن مدرک آیلتس یا تافل و بهترین دوره های آمادگی این آزمون ها کدامند شاید یکی از مهمترین پرسش ها در راه گرفتن مدرک آیلتس تافل باشد و هرگونه سهل انگاری و خطا در گزینش این راه معمولا با صرف هزینه های دو چندان و هدر رفتن زمانی قابل توجه همراه خواهد بود.

گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی که همچنین برگزار کننده دوره های آیلتس تضمینی با قرارداد و همچنین دوره هایی برای آیلتس 7 و تافل 100 است، میتواند بعنوان یکی از بهترین و سریع ترین راه ها برای رسیدن به نمره آیلتس 6 و بالاتر در تمامی بخش(Skill) ها و همچنین تافل 80 و بالاتر در یک یا تمامی مهارت ها در خدمت زبان آموزان گرامی باشد.

این گروه با چیره دستی کامل در بهره گیری از منابع و شیوه های پربازده و حرفه ای تدریس تنها برگزار کننده دوره های فشرده(3 تا 4 ماهه) و فوق فشرده(1.5 تا3 ماهه) آیلتس و تافل بصورت عادی یا تضمینی بوده و زبان آموزان را برای دوره های ترمیک به دیگر موسسات و آموزشگاه ها معرفی مینماید.

اگر برای دریافت مدرک به دلایل مختلف همچون پیش آمد موقعیت مهاجرت یا برنده شدن لاتری، شکست و عدم نتیجه گیری در دوره های آموزشی دیگر، از دست رفتن زمانتان یا ناکامی در آزمون یا پیش آمدی بودن نیاز به مدرک، بصورت فوری به مدرک این آزمون ها نیاز دارید بهترین راه برای شما میتواند شرکت در این دوره های خصوصی باشد.

بطور خلاصه در این دوره های فوق فشرده و پرسرعت کلاس ها بصورت 3 روز در هفته بصورت جلسه های 1.5 ساعته و خصوصی با شرکت 1 نفر در کلاس برگزار میشوند و دست کم 18 جلسه بطول می انجامند. گرچه کلاس های نکته و تست ممکن است تنها چند جلسه باشند.

کلاس ها تنها در منزل زبان آموز برگزار شده و از این رو زمان بسیار بیشتری برای انجام تکالیف و مرور منابع در دسترس ایشان خواهد بود.

هزینه پرداختی یا شهریه کلاس ها با شرکت استاد های حرفه ای دانش آموخته در کشورهای انگلیسی زبان و سابقه چندین ساله آموزش آیلتس/تافل معمولا در حدود جلسه ای 70 هزار تومان است که بصورت 10 جلسه به 10 جلسه بصورت کارت به کارت کردن پرداخت میشود.

برای دریافت شماره تماس و اطلاعات کامل درخصوص کلاس ها و قوانین و مقررات آن ها پیوند زیر را مشاهده فرمایید:

اطلاعات بیشتر و تماس درباره دوره های فشرده آیلتس و تافل و مکالمه زبان انگلیسی

دیدگاه ها

Comments are closed.