سریعترین راه گرفتن تافل

Fastest Way to TOEFL

شرکت در کلاس های فشرده و فوق فشرده در بازه زمانی کمتر از 3 ماه بدون شک سریع ترین راه برای گرفتن مدرک تافل است. زبان آموز در کلاس های آموزشگاهی بصورت گروهی در زمانی کوتاه تر از 1 سال به نمره 80 تا 100 تافل نخواهد رسید در حالیکه در کلاس های فشرده و بهترین مدرسان تافل این زمان به شکل چشمگیری کوتاه تر خواهد بود.

کلاس های فشرده گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی در حالت فشرده از سطح پایه تا نمره 100 بصورت 30 جلسه ای در کمتر از 3 ماه برگزار میشود (10 هفته) و کلاس های فوق فشرده به معنای تنها مرور نکته های اصلی و تمرین های فشرده برای زبان آموزانی است که پیشتر در آزمون شرکت کرده ولی به نمره مورد نظر خود نرسیده اند و با آزمون و بسیاری از جوانب و مهارت های آن آشنایی دارند. این کلاس ها معمولا در بازه های زمانی بسیار کوتاه تر برگزار میشوند ولی معمولا کمتر از 5 جلسه نیستند.

برای آگاهی از ویژگی بهترین استاد های آیلتس و تافل این گروه آموزشی و اطلاعات مربوط به تماس و نام نویسی میتوانید پیوند زیر را بازبینی فرمایید:

دوره های حرفه ای آیلتس ۷ IELTS تافل ۱۰۰ مهندس ابوالقاسمی

نمره زبان آموزان دوره های پیشین

بهترین استاد های خصوصی آیلتس و تافل

کلاس های تضمینی آیلتس تافل با قراداد کتبی

بهترین کلاس خصوصی مکالمه انگلیسی با استاد خانم

2 پاسخ های ایجاد شده:
 1. سارا
  سارا says:

  من احتیاج به راهنمایی بیشتری دارم میشه ادرس آموزشگاه رو بگین

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود بر شما،

   متاسفانه گروه آموزشی ما با هیچ آموزشگاهی همکاری نداشته و جداگانه فعالیت دارد. همچنین بدلیل بالا بودن شمار کلاس ها امکان مشاوره تلفنی وجود ندارد و راهنمایی های ما محدود است به نوشته هایی که در همین سایت ملاحظه میفرمایید. با اینهمه پیشنهاد میکنیم از توضیحات کامل این صفحه بازدید بفرمایید:
   ielts2.com/?p=494

   پیروز باشید

   پاسخ

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.