رشد چشمگیر تسلط به زبان انگلیسی در فرانسه

exm-19439

آمارهای جدید مراکز آیلتس نشان می دهد که فرانسویها رشد خوبی در فراگیری زبان انگلیسی داشته اند. نتایج بدست آمده از شرکت کنندگان فرانسوی در سال 2011 نشان داد که داوطلبین فرانسوی پیشرفت خوبی در مهارتهای نوشتن و صحبت کردن در مقایسه با سال 2010 از خود نشان داده اند. مسئولین برگزاری آیلتس معتقدندن که این آمارها اعتبار آیلتس را در جهان پررنگ تر می کنند.

مدیر مرکز آیلتس کنسولگری انگلستان هلگا استلماچر گفت ” نتایج بدست آمده از داوطلبین فرانسوی در آیلتس نشان می دهد فرانسوی ها به یادگیری زبان انگلیسی اهمیت زیادی می دهند.”

جان بلویل ، رئیس مرکز آیلتس IDP  گفت”سالانه افراد زیادی در فرانسه برای پیدا کردن فرصتهای شغلی بهتر و ادامه ی تحصیلات خود در آزمون آیلتس شرکت می کنند. نتایج آیلتس می تواند شرایط کار، اقامت و ادامه تحصیل در دانشگاهای آمریکا ، انگلستان یا استرالیا را فراهم کند.”

مایک میلانویچ، عضو موسسه ی کمبریج با اشاره به افزایش آمار شرکت کنندگان گفت” تحقیقات فشرده در مورد نحوه ی آزمون سازی استاندارد آیلتس این اطمینان را به داوطلبین و سازمانها می دهد تا با خیال راحت به نتایج آیلتس اعتماد کنند.”

میانگین نمره آیلتس در فرانسه از 6.7 به 6.8 در سال 2011 ارتقاء یافت. بیشترین پیشرفت فرانسویها در مهارت اسپیکینگ (6.8) بوده است. مهارتاسپیکینگ در بین شرکت کنندگان فرانسوی قویترین مهارت شناخته شده است. آمار اشاره شده از افراد شرکت کننده در آیلتس آکادمیک بدست آمده است.

در فرانسه8 مرکز آزمون وجود دارد این مراکز در شهرهای بوردو (Bordeaux)، لیون(Lyon) و استراسبورگ (Strasbourg ) واقع شدند. نتایج آیلتس در بین بیش از 7000 موسسه، سازمان و کارفرما در سراسر جهان مورد پذیرش است. بیش از 1.7 میلیون تست آیلتس در سال 2011 برگزار شد که افزایش 12 درصدی را نسبت به سال 2010 نشان می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت View the full analysis of 2011 test dataمراجعه نمایید.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از