رشد چشمگیر تسلط به زبان انگلیسی(نمره آیلتس) در هند

http://ieltsguru.blog.com/files/2012/12/Ganesh-7.5-bands-@-IELTS-guru-best-IELTS-coaching-in-Hyderabad.jpg

طبق آمارهای جدید آیلتس، تسلط افراد به زبان انگلیسی در کشور هند در حال افزایش هست. نتایج به دست آمده از شرکت کنندگان هندی در آیلتس سال 2011 نشان می دهد که هندیها در سه حوزه ی رایتینگ، اسپیکینگ و لیسنینگ پیشرفت خوبی داشته اند. به گفته ی مسئولین برگزاری آیلتس این آمار نشان دهنده ی اهمیت آیلتس در دنیاست. سارا دورال عضو ارشد آیلتس کنسولگری انگلستان گفت” نتایج به دست آمده از داوطلین هندی نشان می دهد که هندی ها به مطالعات و آموزش زبان انگلیسی اهمیت زیادی قائل اند.”

جان بلویل ، رئیس مرکز آیلتس IDP  گفت”سالانه افراد زیادی در هند برای پیدا کردن فرصتهای شغلی بهتر و ادامه ی تحصیلات خود در آزمون آیلتس شرکت می کنند. مدرک آیلتس می تواند شرایط کار، اقامت و ادامه تحصیل در دانشگاهای آمریکا ، انگلستان یا استرالیا را فراهم کند.”

مایک میلانویچ، عضو موسسه ی کمبریج گفت” تحقیقات فشرده در مورد نحوه ی آزمون سازی آیلتس این اطمینان را به داوطلبین و سازمانها می دهد تا با خیال راحت به نتایج آیلتس اعتماد کنند.” میانگین نمره آیلتس در هند از 6 به 6.1 در سال 2011 ارتقاء یافت. بیشترین پیشرفت هندیها در مهارت اسپیکینگ (6.2) بوده است.مهارت لیسینینسگ نیز در بین شرکت کنندگان هندی قویترین مهارت شناخته شده است. این آمار از افراد شرکت کننده در آیلتس آکادمیک بدست آمده است. در کشور هند 64 مرکز آزمون وجود دارد این مراکز در جیپور (Jaipur)، تری واندروم (Trivandrum) و آمریستار (Amritsar) واقع شدند. بیش از 7000 موسسه، سازمان و کارفرما در سراسر جهان نتایج آیلتس را مورد پذیرش قرار می دهند. بیش از 1.7 میلیون تست آیلتس در سال 2011 برگزار شده که افزایش 12 درصدی را نسبت به سال 2010 نشان می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت View the full analysis of 2011 test dataمراجعه نمایید.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از