دوره فشرده آیلتس در 3 ماه

IELTS TOEFL intensive Courseبهترین گزینه برای کلاس های فشرده آیلتس در سه ماه زمان دوره های فشرده مهندس ابوالقاسمی با نمره آیلتس ۸ آکادمیک میباشد. این دوره ها با تمرکز بر چهار مهارت اصلی در کوتاهترین زمان ممکن زبان آموزان را در آموختن اصول زبان انگلیسی و همچنین آشنایی با چهارچوب آزمون آیلتس همراهی کرده ایشان را به رسیدن به بالاترین نمره ممکن یاری خواهد کرد.

این دوره ها نیازمند سختکوشی فراوان و آزاد بودن کامل زمان زبان آموز می باشد. آشنایی کامل مدرس مربوطه با آزمون آیلتس و همچنین تجربه چندین ساله در آموزش این آزمون به بالاتر رفتن شانس زبان آموز برای رسیدن به نمره مورد نظر خواهد انجامید. زبان آموزان می توانند به افزایش یک تا دو نمره در نمره کلی خود امیدوار باشند.

پایه ی کلی این دوره های فشرده نه جزوه های طلایی و نه نکته های کنکوری و تکیه بر دانش پیشین زبان انگلیسی زبان آموز و استعداد ایشان برای رسیدن به هدف می باشد. آشنایی کامل استاد محترم با منابع آزمون آیلتس و همچنین معرفی بجای منابع می تواند تأثیر چشمگیری بر نمره نهایی زبان آموزان داشته باشد.
همچنین استاد آیلتس مورد نظر بهترین زمان برای ثبت نام تعیین کرده و برنامه ای ویژه برای روز های پایانی در نظر داشته تا نمره زبان آموز را به بالاترین عدد ممکن برساند. از سوی دیگر فهرست جامعی از کارنامه های زبان آموزان دوره های پیشین در دسترس میباشد که علاقمندان می توانند با بررسی آنها با دلگرمی بیشتری در گزینش استاد مورد نظر خود اقدام نمایند.
مهندس ابوالقاسمی دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد از کشور سوئد دریافت کننده نمره هشت و نیم در مهارت اسپیکینگ و مهارت لیسنینگ می باشند. ایشان همچنین بیش از ۶ سال به تدریس فشرده آیتس سرگرم بوده اند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی چگونگی ثبت نام در این دوره های خصوصی عدد ۱ را به شماره زیر پیامک به فرمایید:
09121355087

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از