دریافت نمره 5.5 آیلتس آکادمیک توسط پارمیدا م. در بهار1392

پارمیدا م. از زبان آموزان جوان و سختکوش کلاس های خصوصی که هم اکنون در اروپا به خواندن رشته پزشکی سرگرم هستند، در شهریور سال 1392 در سن 17 سالگی دوره پیش آیلتس و بدنبال آن آیلتس خود را همزمان با دوره پیش دانشگاهی بصورت خصوصی در منزل آغاز کرده و با وجود زمان بسیار اندکی که برای مطالعه داشتند پس از نزدیک به 5 ماه موفق به دریافت نمره 5.5 آیلتس آکادمیک شده و با همین نمره موفق به راهیابی به یکی از دانشگاه های اروپایی برای تحصیل در رشته پزشکی شدند.

شوربختانه همزمانی دوره آیلتس ایشان با دوره پیش دانشگاهی که ترم نخست آن را با میانگین نمره 19.5 به پایان رساندند از یک سو و آمادگی برای آزمون ریاضی “یوس” کشور ترکیه از سوی دیگر سبب شد ایشان نتوانند در این بازه کوتاه بیش از نمره 5.5 آیلتس آکادمیک را بدست آورند.

نمره های آزمون آیلتس آکادمیک ایشان:

لیسنینگ: 5               رایتینگ: 5.5             ریدینگ: 4            اسپیکینگ: 6.5

نمره کلی : 5.5

نمونه صدای ایشان بصورت ضبط شده در کلاس پیش از روز آزمون در دسترس زبان آموزان دوره های تازه خواهد بود. برای ایشان نمره 6 در اسپیکینگ و 5.5 رایتینگ را پیشبینی کرده بودم.

برای ایشان و تمامی زبان آموزان سختکوش و هدفمند آرزوی سربلندی و کامیابی دارم

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از