دانلود کتاب The Blue Book of Grammar and Punctuation

دانلود کتاب The Blue Book of Grammar and Punctuation

دانلود کتاب Blue Book of Grammar

دانلود کتاب The Blue Book of Grammar and Punctuation

کتاب “The Blue Book of Grammar and Punctuation” که توسط Jane Straus نوشته شده است، یک منبع معتبر و جامع در آموزش قواعد گرامر و نکات نگارش در زبان انگلیسی می‌باشد. این کتاب به طور واضح و ساده، بیش از ۳۰۰ قاعده گرامری و نکته نگارشی را پوشش می‌دهد. ویرایش دوازدهم این کتاب که چاپ سال 2021 هست در 270 صفحه در این صفحه برای دانلود در دسترس هست. اطلاعات بیشتر را در پایین همین صفحه دنبال بفرمایید. 

تمامی منابع سایت به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

.

✅ دانلود pdf کتاب The Blue Book of Grammar and Punctuation

لینک دانلود / دانلود تلگرام

.

نگاهی به محتوای این کتاب

.

.

درباره کتاب Blue Book of Grammar and Punctuation

کتاب “The Blue Book of Grammar and Punctuation” که توسط Jane Straus نوشته شده است، یک منبع معتبر و جامع در آموزش قواعد گرامر و نکات نگارش در زبان انگلیسی می‌باشد. این کتاب به طور واضح و ساده، بیش از ۳۰۰ قاعده گرامری و نکته نگارشی را پوشش می‌دهد.

این کتاب در سه بخش اصلی تقسیم شده است: گرامر، نگارش و علائم نگارشی. هر بخش به تفصیل به مباحث مربوطه پرداخته و دارای تمریناتی است که به شما کمک می‌کند اصول و قواعد دستور زبان را بهتر درک کنید.

بخش گرامر این کتاب بیانگر قواعد گرامری است که به استفاده در جمله سازی، نحو و کاربردهای گرامری در جملات کمک می‌کند. برخی از موضوعاتی که در این بخش مورد بررسی قرار می‌گیرند عبارتند از اسم‌ها و ضمایر، فعل‌ها و افعال کمکی، صفت‌ها و قیدها، حروف اضافه و حروف ربط، جملات مفعولی و بسیاری موارد دیگر.

در بخش نگارش، کتاب به قواعد آیین نگارش و دستور زبانی پرداخته و نکات مربوط به استفاده صحیح از بزرگ‌نویسی حروف اول کلمات، نوشتن ارقام و اعداد، نوشتن دیگر عناصر مانند عنوان‌ها، نشانه‌ها، واژگان خاص و غیره را شرح می‌دهد.

علاوه بر این، بخشی دربارهٔ علائم نگارشی شامل توضیحاتی در مورد کاربرد صحیح نقطه‌ویرگول، خط تیره، دو نقطه، علامت سؤال و منوط به خط و غیره وجود دارد.

“The Blue Book of Grammar and Punctuation” نه تنها توضیحاتی دقیق و جامع را ارائه می‌دهد، بلکه با قواعد و نکات نگارشی را با مثال‌ها و تمرینات فعال کنار هم می‌گذارد تا به شما کمک کند مفاهیم را بهتر درک کنید و مهارت‌های خود را تقویت کنید.

از آنجا که این کتاب به صورت اطلاعات جمع آوری شده و ساختارمند، برای آموزش، تقویت و مرجع استفاده در مدارس، دانشگاه‌ها و استفاده شخصی مناسب است.

.

آموزش 16 زمان در زبان انگلیسی

.

دانلود کتاب Blue Book of Grammar – مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از