دانلود کتاب Practical English Usage مایکل سوان – ویرایش 4 ام

دانلود کتاب Practical English Usage مایکل سوان

دانلود کتاب Practical English Usage مایکل سوان

دانلود کتاب Practical English Usage مایکل سوان – ویرایش چهارم

کتاب گرامر مایکل سوان از کتاب های دستور زبان انگلیسی بسیار جامع در سطح پیشرفته است که میتواند برای مدرسان زبان انگلیسی و زبان آموزانی که بدنبال نمره های بسیار بالا در آزمون های آیلتس و تافل هستند بسیار سودمند باشد. همچنین دیگر زبان آموزان میتوانند یک یا چند مبحث گرامری را در این کتاب جستجو کرده تا درک عمیق تری از این مبحث ها داشته باشند. در اینجا ویرایش سوم برای دانلود مستقیم در دسترس عزیزان قرار میگیرد.

تمامی منابع سایت به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

.

✅ دانلود pdf کتاب Practical English Usage مایکل سوان

دانلود ویرایش سوم / دانلود ویرایش چهارم / دانلود تلگرام

.

✅ دانلود اپلیکیشن اندرویدی Practical English Usage نسخه کامل 5.6.1

لینک دانلود اپلیکیشن / دانلود تلگرام

.

درباره کتاب Practical English Usage

کتاب Practical English Usage نوشته مایکل سوان در بیش از 700 صفحه یک منبع معتبر و مفید برای یادگیری و استفاده گرامر زبان انگلیسی است. این کتاب به طور جامع به قواعد گرامری، واژگان، عبارات و موارد دیگری که در زبان انگلیسی استفاده می شود، پرداخته است.

کتاب Practical English Usage در چندین ویرایش منتشر شده است و همچنان به عنوان یکی از منابع محبوب برای یادگیری زبان انگلیسی شناخته می شود. این کتاب برای همه سطوح زبان آموزان مناسب است و به صورت ساده و قابل فهم توضیحات را ارائه می دهد. این کتاب شامل بخش های مختلفی است که به تفصیل به قواعد گرامری، کاربردهای واژگان، عبارات رایج و موارد دیگر پرداخته است. هر بخش با توضیح کامل و مثال های واقعی همراه است تا زبان آموزان بتوانند بهترین استفاده را از مطالب کتاب ببرند.

کتاب Practical English Usage به عنوان یک منبع مرجع برای یادگیری و استفاده از زبان انگلیسی توصیه می شود. با خواندن و تمرین مداوم با این کتاب، می توانید درک بهتری از ساختارهای دستوری پیدا کرده قواعد گرامری را به خوبی فرا بگیرید و مهارت های نوشتاری و شفاهی خود را بهبود بخشید. این کتاب هم برای زبان انگلیسی عمومی و هم برای آزمون های دشوارتر آیلتس و تافل میتواند مناسب باشد. 

.

دانلود کتاب Practical English Usage – مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از