دانلود کتاب های گرامر لیز – Grammar for IELTS Writing

دانلود کتاب های گرامر لیز

دانلود کتاب های گرامر لیز

دانلود کتاب های گرامر لیز – Grammar for IELTS Writing

لیز(Liz) از مدرسان شناخته شده آیلتس در فضای مجازی که ادعا میشود از اگزمینر های سابق آیلتس نیز هست به همراه سایمن از دیگر مدرسان اقدام به ارایه ده ها ویدئو و جزوه ارزشمند در زمینه آموزش آیلتس کرده اند که کمک فراوانی به شرکت کنندگان آیلتس دوره های قبل کرده است.

در اینجا مجموعه کتاب های گرامر آیلتس لیز یا Grammar for IELTS Writing در 3 جلد همراه با پاسخنامه، جزوه های ایده پردازی و مجموعه کامل ویدئوهای آموزش آیلتس ایشان برای دانلود رایگان در دسترس قرار میگیرد که امیدوارم برای شما مفید باشد. این منبع بهترین کتاب برای نمونه سوالات گرامر آیلتس با جواب pdf به شمار میرود گرچه در آزمون آیلتس مستقیما تست گرامر وجود ندارد.

در پیوند با این مطلب پیشنهاد میکنیم حتما از فهرست بهترین کتاب های خودخوان آیلتس که به صورت ماهانه و سالانه به روز رسانی میشود بازدید بفرمایید.

.

✅ دانلود سری کتاب های آموزش گرامر لیز با پاسخنامه

دانلود جلد اول / دانلود جلد دوم / دانلود جلد سوم / دانلود کتاب تمرین / دانلود پاسخنامه / دانلود پشتیبان تلگرام

.

✅ دانلود جزوه های ایده پردازی لیز

دانلود بخش اول

دانلود بخش دوم

.

✅ دانلود کل ویدئوهای آموزش آیلتس Liz

لینک دانلود / دانلود پشتیبان تلگرام

🔓 گذرواژه: www.ielts2.com

.

درباره ویدئوهای آموزش آیلتس لیز

این ویدئوها با بازدیدهای میلیون در یوتیوب، 4 مهارت اصلی آیلتس شامل رایتینگ، ریدینگ، لیسنینگ و اسپیکینگ را شامل شده و بجز آموزش اصول هر مهارت در آیلتس، به پاسخ بسیاری از نکات مبهم و نکته های ریز مورد نظر اگزمینر های آیلتس در آزمون میپردازد. پیشنهاد میکنیم ویدئوهای استاد لیز را که در یک مجموعه 44 تایی در یک فایل فشرده در دسترس قرار داده شده به صورت رایگان در این نشانی دانلود بفرمایید. در کنار این ویدئوها، مجموعه بی نظیر دیگری از استاد سایمن در دستری هست که میتوانید در این نشانی به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. 

.

دانلود کتاب های گرامر لیز – Grammar for IELTS Writing همراه باشید

کانال دانلودی تلگرام (https://t.me/ielts2official) بهترین محل برای دریافت جدیدترین منابع و گروه آیلتس (https://t.me/ielts2Group) پاسخگوی سوالات شما می باشد.