دانلود نمونه سوال و جواب اسپیکینگ آیلتس

ielts speaking part

نمونه های مصاحبه های آیلتس برای گوش کردن به اندازه فایل های دیگر در دسترس زبان آموزان نیستند و بسیاری از آن ها در سطح بالایی قرار دارند و متاسفانه حالت غیر طبییع داشته و بجای داشتن مکث های طبیعی و گاهی ساخته شدن جمله های نه چندان سودمند و رسا از سوی پاسخ دهنده به پرسش ها، که حتی از ویژگی های افراد انگلیسی زبان نیز هست، بصورت خوانده شدن از روی متن ضبط شده و آکنده از واژگان و ساختار های بسیار دشوار و غیر طبیعی برای بخش اسپیکینگ هستند.
در اینجا کوشش کردیم یک پاسخ ساده و طبیعی به یک پرسش استاندارد آیلتس در بخش نخست را بدون تمرین یا از روی کاغذ خواندن ضبط کرده و در دسترس زبان آموزان قرار دهیم. به باور ما این پرسش و پاسخ میتواند زبان آموزان را در ساخت جمله هایی بهتر و ارائه پاسخی مناسب تر به پرسش های اسپیکینگ آیلتس یاری نماید.

در این فایل صوتی به یکی دیگر از پرسش های اسپیکینگ آیلتس در بخش نخست پاسخ داده میشود. پرسش مطرح شده را در زیر میبینید:

IELTS Speaking Question: Which Animals are popular as pet in your country?

دانلود

زبان آموزان گرامی توجه داشته باشید این پاسخ جنبه آموزشی داشته، تمرین شده نیست و از سوی متن خوانده نمیشود و توسط گردانندگان ielts2 ضبط شده است.

امیدواریم با بررسی این نمونه پاسخ، که بسیاری از نکته ها در آن رعایت شده بتوانید نمره بخش اسپیکینگ خود را بهبود ببخشید.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از